Майка-шофьор с бебе!!!

  • 1 133
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 503
Слагам кошницата с бебка на задната седалка в посока, обратна на движението, и я закрепям с коланите на колата. Малко ме е страх да я слагам на предната седалка.
На Рая много й харесва да се вози и през цялото време спи, а на мен ми е много удобно. Peace
и при мен е така Wink

# 16
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Шофирам с дъщеря ми от раждането и. Тя е в кошница(до 13 кг),която закрепям с колана на предната седалка(въздушната възглавница съм изключила) и с гръб към движението.
Ние сме на път всеки ден- излизаме  на разходки.Детето ми е  в бебешкото си столче откакто се е родил.Закопчавам го на предната седалка до мен като  е лицето му гледа към задната част на колата( с гръб към движението).Много е важно да се изключат въздушните възглавници (ако колата има такива) и кошчето да е затегнато правилно с колана- всяко кошче има инструкции как се закрепва.
Ако по време на шофиране детето се разплаче не се шашкаи- спри на първото подходящо и безопасно място и го успокои.
Вили

# 17
  • София
  • Мнения: 6 259
От скоро шофирам (3 м., до преди това нямахме кола) и го возя без проблем. Интересно му е и оглежда колите, казва ми като види куче, котка. Laughing Единствено се изнервям като започне да мрънка когато попаднем в задръстване или нещо друго, и хем ми е нервно и хем той нервничи отзад. Като се роди бебето, живот и здраве наесен ще си ги возя и двамата. Peace

Количката я закрепя мъжа ми според инструкциите на книжката - отзад минава коланът на колата, а Емко го връзваме със самите колани на столчето. В началото мрънкаше и плачеше, но видя, че не минава номера и свикна.

Общи условия

Активация на акаунт