Ще отслабна, ако всеки ден....

  • 3 447
  • 57
  •   1
Отговори
  • Мнения: 27 524
Тези дни стигнах до голямо откритие  Laughing че със сигурност ще отслабна, ако всеки ден меся по един козунак и чистя основно апартамента.  hahaha Обаче не съм готова за тези подвизи.  Stop

Вие от какво бихте отслабнали?  Laughing

# 1
  • Мнения: X
От чистенето на пода; в офиса - тичането до счетоводството на долния етаж; и от разходките ни по плажа...

# 2
  • Мнения: 234
За още по-голям ефект прибави  тричасово гладене и събиране на детски играчки на всеки час Laughing

# 3
  • Мнения: 286
... ако всеки ден асансьора е повреден и се качвам до 12-я етаж с бебе, количка и покупки в ръце  #Crazy

# 4
  • Мнения: 448
Ако гладя по 2-3 перални и измивам по 10 пълни мивки с чинии. Joy

# 5
  • Мнения: 13 225
Ако започна да ходя на работа пеша и да се прибирам също пеша (второто ми се случва доста по-често от първото  Rolling Eyes), със сигурност ще стопя килограмчета. Остава и да се наканя да почна редовно тези разходки... само дето до работа са едни баири нагоре, а не се сещам за нещо по-гадно от това да започна деня си потна  Sick
Асансьорът от време на време забравям, че го има, ама никога за постоянно, а и не живеем много високо - на петия етаж сме.

# 6
  • Мнения: 1 241
от обикаляне по магазините в търсене на нещо- като търся, никога не намирам и се ядосвам и даже за ядене и кафета не се сещам и обикалям  докато не затворят всичките магазини, а обикновено излизам сутрин(събота или неделя)

# 7
  • Мнения: 5 254
Ако всеки ден правя упражнения и огранича тестяно, сладко, газирано...което всъщност и правя  Rolling Eyes
Ако всеки ден правя основно почистване на апартамента  Twisted Evil
Ако спра да влизам в готварския форум  Laughing
Ако всеки ден не седя пред компютъра, ами правя дълги разходки в Морската градина или магазини  Sunglasses

# 8
  • Мнения: 27 524

Твоето звучи най-примамливо, особено ако е гарнирано с покупки на дрешки, козметики, обувки...  Flutter

# 9
  • Мнения: X
Това за готварския форум е велика жертва, аз не мога Blush Naughty

# 10
  • Мнения: 101
Всеки ден да си повтарям и да спазвам мотото "Ям за да живея, не живея за да ям". Wink

# 11
  • Мнения: 1 241
[Твоето звучи най-примамливо, особено ако е гарнирано с покупки на дрешки, козметики, обувки...  Flutter
лошото е, че аз обикновенно така се изнервям, че не само нищо не си купувам, ами и като се  прибера си го изкарвам на всички в къщи
но наистина ако всеки ден обикалям магазините и винаги намирам каквото търся и си го купувам, по-щастлива и слаба  от мен няма да има Mr. Green

# 12
  • Мнения: 861
Ако всеки ден се съм навън от 9 до 17 ч, като слизам пеша до центъра с количката и се връщам пак така (минимум 10 км вървене). Еееех, това го правех преди 3 години, когато бях в майчинство с малкия и колко слаба бях, и колко жизнена и колко щастлива....

# 13
  • Мнения: 172
....ако ям само плодове или само карам на Пиер Дюкан или ако не пия по 2 бирички на ден може и да отслабна, ама не е много сигурна, та затова и си пийвам макар ис гузна съвест.

# 14
  • Мнения: 689
Няма да отслабна. Cry

# 15
  • Мнения: 663
Ако тичам, всеки ден по един час. running
Ако намаля, храната до 50% ,която  приемам на ден. cook
Ако правя, секс всяка вечер   luvbed

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 1 160
Трябват ми 2-е седмици командировка.Никога не преяждам и прегрешавам навън.Но прибера ли се у дома хладилника е като цветомузика от отваряне и затваряне.

# 17
  • Мнения: 315
ако спра да ям

# 18
  • Мнения: 1 234
От цигари и кафета ще отслабна  kaffeetrmker_2 15 То по цял ден на работа за ядене веме няма,та те са ми постоянно в ръцете ooooh!

# 19
  • Мнения: 6 958
Рупам ябълки ''златна превъзходна'' и правя системно *кекс* Mr. Green + 15

# 20
  • Мнения: 465
Ако не влизам повече в готварският форум,...обаче не мога smile3511 smile3511

# 21
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Бих отслабнала, ако заменя чата с плуване...

"Досега да си доплувала до Америка", допълни ме един колега...  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 3 647
Ако всеки ден правя упражнения и огранича тестяно, сладко, газирано...което всъщност и правя  Rolling Eyes
Ако всеки ден правя основно почистване на апартамента  Twisted Evil
Ако спра да влизам в готварския форум  Laughing
Ако всеки ден не седя пред компютъра, ами правя дълги разходки в Морската градина или магазини  Sunglasses
Whistling Peace

# 23
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
...живея на тропически остров.   newsm35

# 24
  • Мнения: 2 147
Ако направя поне едно, от вече изброените............до момента Hug

# 25
  • Мнения: 120
... ако забравя за вафлички/ бисквитки/ шоколадчета, съпътстващи сутрешното ми кафе   Grinning  Innocent

# 26
  • София
  • Мнения: 18 679
..спортувам.
Пълнея не когато ям много, защото по принцип не прекалявам, но от обездвижването ooooh! Ето, до лятото бях в майчинство. Всеки ден с дечко насам-натам, разходки, търчане...2 години се движех между 49 и 51 кг. Перфектна Mr. Green За малко повече от половин година кибичене в офиса - 54 кила Sick Embarassed

# 27
  • Мнения: X
За малко повече от половин година кибичене в офиса - 54 кила Sick Embarassed
Това с офиса ми е болна тема  Sad Трябва да се измисли нещо за да не се отпускаме от стоенето - аз тичам нагоре- надолу по стълбите като ходя до счетоводството и до склада, но май не е достатъчно Tired Няма ли някакви офис - упражнения, които не се набиват на очи, че посетителите ще пукнат от смях - бюрото ми е стъклено и всичко се вижда newsm78

# 28
  • Мнения: 2 952
Тези дни стигнах до голямо откритие  Laughing че със сигурност ще отслабна, ако всеки ден меся по един козунак и чистя основно апартамента.  hahaha Обаче не съм готова за тези подвизи.  Stop

Вие от какво бихте отслабнали?  Laughing

Ти пък си голяма скица!Какво имаш за отслабване изобщо  Rolling Eyes Simple Smile

Обикалям много с децата навън ,а в чантата нося само плодове и зеленчуци за мен и мин. веда , без майтап.Много много вкъщи да не се  свъртам ....помага срещу проверките на хладилника. hahaha

# 29
  • Мнения: 3 336
Ако спра да се храня предимно вечер и по ресторанти и ако спортувам всеки ден в продължение на поне 1 месец, като комбинирам фитнеса с плуване, масажи и целутрон. newsm78

Бре, колко полезно било човек да напише всичко, ще взема да го направя, поне последната част Laughing

Също трябва да започна да пия по 2 литра вода дневно, макар и да не ми е никак вкусна Rolling Eyes В момента изпивам не повече от 500 мл Embarassed Все предпочитам айрян, кола, студен чай и т.н.  Rolling Eyes

# 30
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Ако всеки ден правя упражнения и огранича тестяно, сладко, газирано...което всъщност и правя  Rolling Eyes
Ако всеки ден правя основно почистване на апартамента  Twisted Evil
Ако спра да влизам в готварския форум  Laughing
Ако всеки ден не седя пред компютъра, ами правя дълги разходки в Морската градина или магазини  Sunglasses

Все едно,че аз съм го писала Peace Hug

# 31
  • Мнения: 4 195
От коремни преси,скачане на въже и въртене на обръч.

# 32
  • Мнения: 4 678
От коремни преси може да станеш по-широка в кръста,нищо повече!Ако искаш да имаш малка талия НЕ прави коремни преси!Прави кардио!Ако не ми вярваш,измери се преди и след коремните преси! newsm78При коремните преси наливаш кръв в коремните и странични мускули на кръста,естествено те се помпат и уголемяват!Така ги развиваш доста добре,но не ги пожелавам на жена!Обръчът е много добро,направо е супер, ака можете да го въртите поне 20 мин на ден!

Последна редакция: сб, 05 май 2007, 10:39 от Поци

# 33
  • Мнения: 1 384
Готина темичка   bouquet
Аз мак ще отслабна само, ако си продупча джуките и отгоре и отдолу и вместо обичка се закича с един катинар и изхвърля ключа в океана  hahaha

 Wink

Последна редакция: нд, 06 май 2007, 17:58 от crazy_tikva

# 34
  • Мнения: 916
Готина темичка   bouquet
Аз мак ще отслабна само, ако си продупча дхуките и отгоре и отдолу и вместо обичка се закича с един катинар и изхвърля ключа в океана  hahaha

 Wink

 Joy hahaha Joy hahaha
Много добра идея...благодаря ти! Joy hahaha Joy

# 35
  • Мнения: 27 524
Аз мак ще отслабна само, ако си продупча дхуките и отгоре и отдолу

А какво са дхукиnewsm78

# 36
# 37
  • Мнения: 1 975
 smile3508 smile3508 smile3508
крада идейки в момента Laughing Laughing Laughing

# 38
  • Мнения: 170
Спра да ям в 12 вечерта Sick.През деня понякога дори забравям че съм гладна - детето,разходки в морската ,чистене ,готвене и т. н. Страшното става вечер когато малката заспи то са едни обиколки около хладилника то са чудеса.На сутринта като се сетя много ме е яд  ама много. Embarassed

# 39
  • Мнения: 1 424
Започна редовно да спортувам и наблегна на кардиото  Grinning 

# 40
  • Мнения: 916
....ako отида на психолог..или направо на психиатър Crazy Crazy

# 41
  • Мнения: 4 678
Спра да ям в 12 вечерта Sick.През деня понякога дори забравям че съм гладна - детето,разходки в морската ,чистене ,готвене и т. н. Страшното става вечер когато малката заспи то са едни обиколки около хладилника то са чудеса.На сутринта като се сетя много ме е яд  ама много. Embarassed


Не е толкова голям проблем ,че ядеш късно вечер!Само ,че гледай да не ядеш въглехидрати!Няма нищо страшно от малко месо,риба,зеленчуци!

# 42
  • Мнения: 2 811
ako спра всеки ден да си казвам "почвам от утре",.
ако спра да вечерям и намаля кафето. ям нормално на закуска и обяд и спра да си правя експерименти с гладувания и натъпквания

# 43
  • Мнения: 470
ako si vdigna zadnika ot stola deto veche 3 chas sedq i sladko sladko si cheta kak da otslabna Stuck Out Tongue che kato se pochne edno tupane na kilimi, prahosmukane , razhodka na kucheto, seks,obikolka na vsichki magazini za da ustanovya , che ne mi stava 'moya'  nomer i ahaaa da se spukat dunkite , sledva muka, otchayanie i glad, glad , glad mu e maikataaaaa!

# 44
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Ако  cleanизбърша праха от всички дискове и уреди, които съм си взела за тази цел и употребя поне един по предназначение newsm47

# 45
  • София
  • Мнения: 4 590
Спра да ям след 6 вечерта. Simple Smile

# 46
  • Мнения: 3 336
Ако  cleanизбърша праха от всички дискове и уреди, които съм си взела за тази цел и употребя поне един по предназначение newsm47



Ох, този диск и аз съм си го взела, ама още седи неразопакован 2-ри месец Embarassed

# 47
  • Мнения: 1 095
Недей така! Трябва да си позтивна!
Ето аз не губя надежда и вече съм 85 кг. Simple Smile
а преди бях около 75  hahaha

# 48
  • Мнения: 684
Ако спра да ям тестени храни  smile3511те са големият ми проблем
Ако обикалям всеки ден магазините и гледам как не мога да се напъхам в нито една готина дрешка дето ми харесва smile3515
Ако тичам поне половин час на ден nuts
Ако често излизам с колелото на дълги  разходкиnewsm39

# 49
  • Мнения: 689
Недей така! Трябва да си позтивна!
Ето аз не губя надежда и вече съм 85 кг. Simple Smile
а преди бях около 75  hahaha
Е стимулира ме, благодаря Joy

# 50
  • Мнения: 928
ще отслабна,ако започна да се движа,а не да стоя цял ден пред компа.Също така и ако спра да ям след 19 часа,ама немога Close

# 51
  • Мнения: 1 975
Недей така! Трябва да си позтивна!
Ето аз не губя надежда и вече съм 85 кг. Simple Smile
а преди бях около 75  hahaha

 newsm10 rotfImao rotfImao rotfImao

# 52
  • Мнения: 1 095
Ами така де Simple Smile позитивизъм му е майката  Joy

# 53
  • Мнения: 1 095
Ами така де Simple Smile Позитивизъм му е майката  Joy

# 54
  • Мнения: 48
Всеки ден да си повтарям и да спазвам мотото "Ям за да живея, не живея за да ям". Wink
Peace

# 55
  • Мнения: 5 647
Ами ще отслабна, ако престана да вечерям и ако започна да се движа повече, което изключва ходенето с кола на работа. А това просто няма как да стане. Та, отслабването ще си остане мираж.

# 56
  • Мнения: 4 678
И да Т Р Е Н И Р А Т Е  smile3511

# 57
  • Мнения: 5 647

Какво?  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт