Ще отслабна, ако всеки ден....

  • 3 426
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 663
Ако тичам, всеки ден по един час. running
Ако намаля, храната до 50% ,която  приемам на ден. cook
Ако правя, секс всяка вечер   luvbed

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 1 149
Трябват ми 2-е седмици командировка.Никога не преяждам и прегрешавам навън.Но прибера ли се у дома хладилника е като цветомузика от отваряне и затваряне.

# 17
  • Мнения: 315
ако спра да ям

# 18
  • Мнения: 1 234
От цигари и кафета ще отслабна  kaffeetrmker_2 15 То по цял ден на работа за ядене веме няма,та те са ми постоянно в ръцете ooooh!

# 19
  • Мнения: 6 958
Рупам ябълки ''златна превъзходна'' и правя системно *кекс* Mr. Green + 15

# 20
  • Мнения: 465
Ако не влизам повече в готварският форум,...обаче не мога smile3511 smile3511

# 21
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Бих отслабнала, ако заменя чата с плуване...

"Досега да си доплувала до Америка", допълни ме един колега...  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 3 647
Ако всеки ден правя упражнения и огранича тестяно, сладко, газирано...което всъщност и правя  Rolling Eyes
Ако всеки ден правя основно почистване на апартамента  Twisted Evil
Ако спра да влизам в готварския форум  Laughing
Ако всеки ден не седя пред компютъра, ами правя дълги разходки в Морската градина или магазини  Sunglasses
Whistling Peace

# 23
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
...живея на тропически остров.   newsm35

# 24
  • Мнения: 2 147
Ако направя поне едно, от вече изброените............до момента Hug

# 25
  • Мнения: 120
... ако забравя за вафлички/ бисквитки/ шоколадчета, съпътстващи сутрешното ми кафе   Grinning  Innocent

# 26
  • София
  • Мнения: 18 679
..спортувам.
Пълнея не когато ям много, защото по принцип не прекалявам, но от обездвижването ooooh! Ето, до лятото бях в майчинство. Всеки ден с дечко насам-натам, разходки, търчане...2 години се движех между 49 и 51 кг. Перфектна Mr. Green За малко повече от половин година кибичене в офиса - 54 кила Sick Embarassed

# 27
  • Мнения: X
За малко повече от половин година кибичене в офиса - 54 кила Sick Embarassed
Това с офиса ми е болна тема  Sad Трябва да се измисли нещо за да не се отпускаме от стоенето - аз тичам нагоре- надолу по стълбите като ходя до счетоводството и до склада, но май не е достатъчно Tired Няма ли някакви офис - упражнения, които не се набиват на очи, че посетителите ще пукнат от смях - бюрото ми е стъклено и всичко се вижда newsm78

# 28
  • Мнения: 2 952
Тези дни стигнах до голямо откритие  Laughing че със сигурност ще отслабна, ако всеки ден меся по един козунак и чистя основно апартамента.  hahaha Обаче не съм готова за тези подвизи.  Stop

Вие от какво бихте отслабнали?  Laughing

Ти пък си голяма скица!Какво имаш за отслабване изобщо  Rolling Eyes Simple Smile

Обикалям много с децата навън ,а в чантата нося само плодове и зеленчуци за мен и мин. веда , без майтап.Много много вкъщи да не се  свъртам ....помага срещу проверките на хладилника. hahaha

# 29
  • Мнения: 3 336
Ако спра да се храня предимно вечер и по ресторанти и ако спортувам всеки ден в продължение на поне 1 месец, като комбинирам фитнеса с плуване, масажи и целутрон. newsm78

Бре, колко полезно било човек да напише всичко, ще взема да го направя, поне последната част Laughing

Също трябва да започна да пия по 2 литра вода дневно, макар и да не ми е никак вкусна Rolling Eyes В момента изпивам не повече от 500 мл Embarassed Все предпочитам айрян, кола, студен чай и т.н.  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт