Какво мислите за размяна на партньори между двойки?

  • 42 861
  • 112
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 617
Не е за мене тая работа  Naughty

# 16
  • Мнения: 2 746
Според мен това е голяма глупост!!! Егати, и после ще седнат примерно на една маса да се черпят! Ама че гнусно!

# 17
  • Мнения: 2 019
не одобрявам

# 18
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
не одобрявам

# 19
  • Мнения: 127
 Laughing Laughing Laughing
Кат стане хит и при нас ---ша си смена семейните приятели щот ми са набори .

# 20
  • Мнения: 768
  Всички ние просто живеем в малката страна на засекретените баджанаци. Всеки се крие от другите, когато изневерява, любовниците изневеряват с други любовници, те от своя страна спят с още по-чужди мъже, който пък се женят накрая като в бразилски сериал за истинската си любов - примерно за майка си или друг неясен обект на желанието. Някъде там във всеобщата сексуална гмеж и безотговорна тайнственост може би за първи път се е зародила скандинавската идея: да не се притежаваме по генитален път, а заедно всички да освободят съзнанието си за нещо ново - онова, което никога не омръзва и онова, което винаги сме искали само за себе си - свобода.
  Да спиш с Някой Друг, освен постоянния ти партньор, е нещо от което никой не се лишава. И се нарича с неприятната дума “изневяра”. Но да спите двамата с Някой Друг - това решава хилядите сложни морални и квазиобществени казуси, от които три са най-важните. И дори звучат като добри новини: Не изневеряваш; Не лъжеш; Не си сам.
  Повечето мъже около нас за нищо на света няма да позволят на жена си да го направи пред очите им, пък било то дори с готиния пич от доставките на KFC. Просто повечето мъже се държат като сексуални моно- и стерео-гамни носорози, които не усещат че по този начин рогата стават повече и с повече разклонения. Те проявяват ултра-крайното просташко мислене, което се нарича “генитално притежание”. Не може да не сте говорили с млад човек от провинцията, който разказва истории за приятелката си и я нарича нежно “моята пу*ка”. Гениталното притежание се проявява в обществото като синдрома на последната яйцеклетка.
 

# 21
  • Мнения: 768
  Когато мъжете честно кажат на приятелката си, че харесват и друга жена - повечето приятелки така си фръцват задника, че въздушното течение изпарява питиетата на клиентите в заведението. Те, приятелките и жените искат да бъдат единствени. Следователно искат да бъдат лъгани. Следователно като ни хванат, ще бъдат по още по-нещастни. Свободата и честността са в основата на човешките отношения - ако някой не разбира от свобода и честни отношения това при всички случаи не са мъжете.
  По-добрите жени са рядкото съчетание на свръхсексуалност и добре развит интелект. Те са сигурни в себе си и могат да позволят на партньора си да си има приятелки. Така той няма да отиде никъде и ако чука чуждо - по-добре е да бъде държан под око. И под око и под ръка. По-добрите жени знаят, че нещата в този живот трябва да се правят заедно - така цялата му хубост е на едно място, в един тесен кръг. Кръгът на кръглата ви семейна спалня, ако тя е кръгла. Иначе си е един тесен квадрат, което пак не е лошо.
  В такъв един тесен квадрат емоциите и изживяването са неописуеми. Ако можем да сравним една тривиална изневяра с взривяването на учебна ръчна граната - то тройното и четворното скандинавско изпълнение прилича на управляем термоядрен взрив, на ядрена централа, в която има топло и светло за всички. Вие разполагате с тихата сексуална енергия на още двама или трима партньори. И в зависимост от настроението си можете да задоволявате или да бъдете задоволявани. Да сте искали нещо повече някога?!

Последна редакция: пт, 27 апр 2007, 07:31 от Fiorella

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Понеже съм консервативна не одобрявам размяната на партньори. Naughty Не одобрявам и изневярата като цяло ! Ако не искаш да си с някого по добре се раздели с него.Така или иначе щом зпочнеш да си мислиш за размяна , нещата нещо невървят и със или без размяна ще се разделите!  Sad

# 23
  • Мнения: 2 039
Макар че не бих практикувала подобен род забавления, считам, че е нормално. На който му харесва да го прави - защо не?
Peace

# 24
  • Мнения: 7 008
Хахаха, вчера разправях на един приятел, че е крайно време да се ожени, за да правим семейно секс - аз и жена му, а той и моят мъж да играят Хироус. Joy
Сериозно...Някак си не ми допада идеята да се гледаме. Ако сме в различни стаи...може Crazy

# 25
  • Мнения: 335
... да правим семейно секс - аз и жена му, а той и моят мъж да играят Хироус. Joy

Вие двете ли?

# 26
  • Мнения: 3 674
Хахаха, вчера разправях на един приятел, че е крайно време да се ожени, за да правим семейно секс - аз и жена му, а той и моят мъж да играят Хироус. Joy
Сериозно...Някак си не ми допада идеята да се гледаме. Ако сме в различни стаи...може Crazy

Ти и по жени ли си падаш ?Blush ....Или ни пързаляш тука#по баира# Mr. Green

# 27
  • Мнения: 7 008
Бе шегувам се , бе хора Mr. Green
Не ме взимайте много насериозно Crazy Все пак съм само на 22 Mr. Green
По жени не знам дали си падам, не съм пробвала newsm78 Няма лошо според мен и това да се пробва.
Суингингът може да бъде забавен Mr. Green, но определено не е опит, който искам да натрупам Crazy Т.е. мога да си представя мъжът ми да спи с друга, аз също мога да си представя да съм с друг - ама да се гледаме как правим секс с други хора Shocked Странна работа. А,да - не го приемам за изневяра него. Както и тройките.

# 28
  • Мнения: 335
... мога да си представя мъжът ми да спи с друга, аз също мога да си представя да съм с друг - ама да се гледаме как правим секс с други хора Shocked Странна работа...

Тази тема ме подсети за моно- и полигамията при животните.
За това, колко огромен е процентът на моногамните птици (емблема за моногамност при тях е лебедът; май и щъркелите не сменят партньора си, дори когато единият умре).
И обратно - колко малък е при бозайниците - тук май най-моногамен е вълкът.

Не се сетих за такива, дето практикуват групов секс (още по-малко да се менкат по двойки), пък да се водят моногамни.

Има ли такова животно?
Или е само за човекът? Когато изперка от скука?

# 29
  • Мнения: 7 008
Когато изперка от скука?
Ей това е истината, според мен.

Общи условия

Активация на акаунт