Задържате ли молив под гърдите си?

  • 14 170
  • 336
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 677
Ама така много се лъже, предлагам да слагате снимки  Peace

Да, да, да!  Peace

# 61
  • Мнения: 2 936
Блонди, а ти  как мислиш кака задържам ли Wink

 Peace

# 62
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Пък аз този "мит" го знаех в обратния вариант до сега  Thinking- тоест ако не задържаш молив- бюста не става ooooh!...ама ако става дума за един молив има резон в тълкованието, което ми е поднасяно досега:).
За протокола- без да съм пробвала- един все ще се задържи и преди и след раждането  Laughing.

# 63
  • Мнения: 3 248
Да. Rolling Eyes В 8-ми клас някакси изведнъж започнах да задържам и по-обемисти предмети от моливите. Tired

# 64
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Ами след раждането предполагам че ДА.  Cry Не съм правила опит, но предполагам. Преди имах толкова стегнати гърди, а сега.  Cry

# 65
  • Варна
  • Мнения: 3 415
не задържам...

# 66
# 67
  • Мнения: 2 099
За съжаление вече да, но преди да напълнея и родя си имах хубав бюст, но надали някога отново ще си го видя както преди. Tired

# 68
  • Мнения: 498
Хаха! hahaha Еми какво да кажа.При положение че гръдната ми обиколка преди да родя беше 100см а сега е 117 как смятате?Не бях дебела... Simple Smile То незнам за радост или за тъга е.Но все пак жени с голям бюст всичко ще задържат.А сега да не говорим. Embarassed

# 69
  • Мнения: 4 792
Моля ви се мацки, кажете че малките цици не провидват до степен " захапи молива " Tired Баси...

# 70
  • Мнения: 601
Моля ви се мацки, кажете че малките цици не провидват до степен " захапи молива " Tired Баси...

Не провидвад, спокойно! Ще сваляш гимназисти още дълго време! Laughing

# 71
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Моля ви се мацки, кажете че малките цици не провидват до степен " захапи молива " Tired Баси...

И малките увисват, остават само кожички (като празни чорапи). Майка ми има много малки гърди и пак може да задържи молив.

# 72
  • Мнения: 4 792
Много си лоша TiredБаси сравнението...кожички..отвратитело ooooh!

# 73
  • Мнения: 595
За съжаление вече да, но преди да напълнея и родя си имах хубав бюст, но надали някога отново ще си го видя както преди. Tired
Ох,и аз така.Икам си стария размер!Сега съм ...х3.Тежи ми,неудобно ми е...а и сигурно цял комплект моливи ще "хвана" Joy Joy Joy

# 74
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Много си лоша TiredБаси сравнението...кожички..отвратитело ooooh!

Баси не баси, това е положението. Тъжната истина е такава, но съм виждала баба, около 70г. със стегнати красиви момичешки гърди.  #Crazy Не знам как го е постигнала и дали е раждала, но бях като гръмната и не можах да откъса очи. Ама то няма стрии, няма отпусната кожа, няма виснало, перфектни средна големина, по скоро клонящи към малки, но перфектни гърди, а още повече на жена на тази възраст. ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт