Холандска тема -9

  • 11 075
  • 282
  •   1
Отговори
# 15
  • NL
  • Мнения: 520
Привет и от мен.
Цитат
Ан-Мари днес става на 1 месец.
Морки,честито  bouquet.
Тези дни времето за мен е повече от прекрасно.Вчера празнувахме  рожденият ден на половинката и открихме барбекю сезона(макар и на гости при родата а не в къщи).Тъй като в началото на Април и аз имах рожден ден,един от подаръците,които получих вчера беше книгата Je bent zwanger.С холандският все още съм малко на Вие и сигурно до 9-тя месец ще си я чета книгата Tired.Вие как изкарахте почивните дни?


 

# 16
  • Мнения: 247
Айде да се разпишем и ние в новата тема! Hug Hug

Звезди,ама вече хич не ни се чака....да знаеш,този бебок хич не си дава зор  Wink
Той и деня на труда май за нищо го няма-да вземе и да излиза.. newsm03

Честит първи месец на Ан-Мари,Морки !Да ти е жива и здрава и много красива. smile3525 Мерси за почерпката!

Милика,добре дошла в отбора! Hug Hug...,не се коси за езика-в началото на всички ни е бил труден   newsm10

Моппи,благодаря добре сме-аз и моите момчета. Напълно съм съгласна с теб за Сабсимплекс,а пък и всяко бебе е толкова различно по отношение на коликите,че универсални съвети какво да се дава според мен няма. Naughty

Мимка,как беше купона...,ние пак пропуснахме  smile3516,но това е положението

Мари-7,жеги жеги,ама и като вали дъжд не е добре! smile3533

Ами това е от нас,отивам че Максим има среща с цицата.. Joy


# 17
  • Мнения: 316
Привет мацки  Hug
Картинка, кърмя. Масаж на крачетата ще пробвам. Плачка си детето, но не чак толкова много че да хуквам на педиатър  Party
Мопи, ограничавам се в храните: газирано не пия, варива не ям /боб, леща.../, зеле, салати и др., цитрусови плодове също. Ще пробвам със Синабейби  Naughty
Звездичка, приятни сънища  Hug

Ето я и нашата госпижица:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=121886&photo=15

# 18
  • Мнения: 7 914
moppie
стискай стискай няма да са ми излишни Hug

Milika

аз имам книга на холадски дето 5 години вече я чета...ама едва ли някога ще я довърша Whistling Mr. Green


eddita

еееххххх ако зависише от мен досега вече да е на 3 дена...ама нааааа ooooh!

Morki

мерси добре си поспах  Hug Hug Hug

# 19
  • северно море
  • Мнения: 321
Здравейте моми4ета HugЕди,не сам казала нищо за жегите.Аз ги предпо4итам пред дъждовете  PeaceМорки на Калина и се отразяват добре разходките.Ами това е от мен.Лек ден  bouquet

# 20
  • Мнения: 7 914
момичета
 къде сте цяяяяяял ден никой не е писал в темичката ни  Thinking Thinking Thinking

# 21
  • Мнения: 2 195
Да ви кажа сега защо не съм писала толкова много време ... Малкия е с подут лимфен възел от 3 месеца вече . Получи се според докторите от боледуване . Пак според тях трябваше да си спадне сам , да , ама не... Новия ни личен лекар ни прати на кръвни изследвания  #Crazy  чак да не повярваш , имаше съмнения за болестта на Файфър . Но аз си мислех , че след като ми изтормозиха детето да му взимат кръв от вената ще изследват всичко , да , ама не ...
Днес се обяждам защото съм много болна - от 3 дена съм с температура , отпаднали мускули , треска и много лоша кашлица , виене на свят , главоболие и други екстри (един единствен път съм се чувствала така и то развивах много остър бронхит ). Звъня на докторите да си искам час - ами чак в понеделник , щото личния ни лекар още е във ваканция  #2gunfire Питах за резулататите на малкия - ами няма болест на Файфър . Казвам "Лимфния възел още е подут ' , ще си мине от самосебе си  #Cussing out  . За мен се обади едн приятелка после , направи ги на 2 стотинки и ми дадоха час при друг лекар за следобяд - можело значи  #2gunfire Айде да видим пак ли парацетамолче ще пия  Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 187
zdraveite i ot men!ot izvestno vreme vlizam tuk,no vse ne mi ostava vreme da pisha.nie sme ot januari tuk i chestno kazano......ne moga da svikna.  #Crazy nadiavam se,che niamate nishto naprotiv ot vreme na vreme da se vkluchvam pri vas. Simple Smile

# 23
  • Мнения: 2 195
Добре дошли на  Кети  и  Милика  Hug    bouquet

# 24
  • Мнения: 447
Здравейте и от мен!
Поздравления за многото нови бебешорски лентички тук! И палци за очакващите и от мен!

Момичета, искам да питам някой дали е ползвал услугите на Американското посолство в Амстердам?


А щях да забравя  smile3555 поздравления и за слънцегреенето вече толкова дни подред  Party

# 25
  • Мнения: 1 132
Мимка, бързо оздравяване и на двама ви!  Hug То ти така като запита за болестта и се загуби после...
Кети, добре дошла!
Звезди 2в1, ама термина ти на Гергьовден ли е? Сигурно иска с името да си дойде момъка!  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 7 914
keti_
добре дошла   bouquet  bouquet  bouquet

moppie
 ами.. и да дойде на 6-ти мъжО хич не е съгласен за Жорко Rolling Eyes Rolling Eyes

mimkata
много жалко  Hug Hug Hug Hug

Gerylyn

 за съжаление аз не мога да ти помогна, а ти в НЛ ли си? newsm78

# 27
  • Мнения: 2 195
И тук да се оплача - остър бронхит , ако бях чакала до понеделник какво ли щеше да стане  Rolling Eyes  Thinking  На всичко отгоре ме накараха в аптеката да си платя антибиотика и да си пратя сметката на застрахователната , да ми върнат парите  #Crazy  Това пък откога е  newsm78  #2gunfire  #Cussing out

# 28
  • Мнения: 187
И тук да се оплача - остър бронхит , ако бях чакала до понеделник какво ли щеше да стане  Rolling Eyes  Thinking  На всичко отгоре ме накараха в аптеката да си платя антибиотика и да си пратя сметката на застрахователната , да ми върнат парите  #Crazy  Това пък откога е  newsm78  #2gunfire  #Cussing out
zdravei,
ne znam kak e bilo predi no poslednite 3 meseca samo taka mi davat lekarstva-purvo gi plashtam i posle zastrahovatelnata mi vrushta parite,po precenka za koe sum zastrahovana.za sega samo za edin sirop sum platila az,a dosta neshta mi triabvaha.  Simple Smile

# 29
  • Мнения: 7 914
И тук да се оплача - остър бронхит , ако бях чакала до понеделник какво ли щеше да стане  Rolling Eyes  Thinking  На всичко отгоре ме накараха в аптеката да си платя антибиотика и да си пратя сметката на застрахователната , да ми върнат парите  #Crazy  Това пък откога е  newsm78  #2gunfire  #Cussing out
zdravei,
ne znam kak e bilo predi no poslednite 3 meseca samo taka mi davat lekarstva-purvo gi plashtam i posle zastrahovatelnata mi vrushta parite,po precenka za koe sum zastrahovana.za sega samo za edin sirop sum platila az,a dosta neshta mi triabvaha.  Simple Smile
на мен за първи път ми се случи да н платя феротаблетките от последния път и се учудих доста #Crazy


за портокола: още съм 2 в 1 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт