Помогнете за пигментните петна

  • 77 903
  • 318
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 739
phyto white - избелващия

# 241
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Извинявай,но пак не те разбрах....от коя марка е крема....? Embarassed

# 242
  • Мнения: 739
Dr Renaud
ох, да, сега видях, че се отваря заглавната страница, не и конкретния линк, много се извинявам.

# 243
  • Мнения: 502
   Записче.Имам петънце на скулата от две-три години.След първото раждане се появи.Мазах с какво ли не,ефект почти няма.Но ще пробвам някои от вашите мазила.

# 244
От 3,4 години и аз имам пигментация над горната устна(там е най-много)и тук там по някое малко петънце,но мустака ми е проблема Sad.Установих че каквото и да ползвам при мен ефект има само зимата, изпече ли по-силно слънцето и съм до там.Дерматоложка ми препоръча ензимния пилинг за домашна употреба на Иклен,някой ако го е ползвал,моля да си каже мнението има ли смисъл да купувам.

# 245
  • Мнения: 739
hipp  -  а лятото ползваш ли за лицето крем с висок SPF - 50 или 100?

Козметичката ми каза, че дори и да преборим сегашната пигментация, ще трябва винаги при силно слънце да ползвам висок фактор за лицето, за предпазване от образуване на нова  Sad, защото съм предразположена. И бай бай тен  Sad

# 246
Еси,да ползвам,през деня съм със Soladerm на LED,то е и крем и FDT със защитен фактор 50+,обаче не е много покривен и ми личат петната,и да вметна че започна мн.да ми се изпотява лицето и то най-вече мустака,незнам от многото мазане ли е или на психич.основа,(понеже все си мисля че ми гледат мустака)обаче поради тази причина се ограничавам и в употрбта на някоко продукта наведнъж,напр.крем + фдт +пудра.Иначе и аз ходя обикн.есен на избелващи процедури с плодови к-ни при козметик,но ефекта както казах е само зимата когато няма силно слънце.Постоянно се крия от слънцето,лицето ми е по-бяло от тялото,на морето под чадъра,със шапка,слънцезащитен и пак станах страшна,незнам вече как да се приборя с този проблем.На есен съм решила да ползвам ензимния пилинг,за който питах в горния пост,дано някой ползвал го се включи с инфо.

# 247
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Момичета, искам да върна темата, защото с наближаването на есенния сезон искам да помисля за някаква терапия която да ми намали петната над горната устна които след лятото доста се увеличиха. Зимата се мажех с един избелващ крем вечер от който почти изчезнаха, казва се Епоклер но ето че сега пак са н алиния. Ходих и на дерматолог препоръча ми дермобразия, но аз не мога да се престраша, аз искам да ги премахна с кремове ако в възможно. Сега си правя маски с белтък и лимон, и след това пак се мазотя с крема, но искам да питам и вас докъде стигнахте с борбата. Четох доста теми из форума, кремове, марки и серуми безброй но нека пак да кажем от кои кремове дефакто има резултати, въпреки че всичко е индивидулно.
LilaC, очаквам да се включиш както и всички момичета със сходни проблеми  Hug

# 248
Аз смятам да опитам с ензимния пилинг на Иклен,някъде ноември,декември когато почти няма слънце.Ако някой вече го е пробвал,моля да сподели отзивите си.

# 249
  • Мнения: 6 646
Днес си правих тест и от другата седмица започвам ако някой си е правил тези процедури ,моля за отзиви.
Това е апарата http://www.adaramc.com/harmony_xl/
 
 
За фототерапия става въпрос.

# 250
  • София
  • Мнения: 4 179
Момичета, искам да върна темата, защото с наближаването на есенния сезон искам да помисля за някаква терапия която да ми намали петната над горната устна които след лятото доста се увеличиха.

Вече 3-та година използвам кремчето за лице с фактор 30 на AVON. От тогава благославям тази колежка, която ми каза и вече нямам "мустачки" и петна по носа и съм адски доволна. Сега имам даже едно в резерв, защото и през зимата, ако се ходи на планина също се изгаря. Между другото, толкова е икономичен, че с една опаковка сума ти време се мажа сутрин.

# 251
  • Мнения: 7 424
Днес си правих тест и от другата седмица започвам ако някой си е правил тези процедури ,моля за отзиви.
Това е апарата http://www.adaramc.com/harmony_xl/
 
 
За фототерапия става въпрос.
   Не съм правила такива процедури,но се интересувам от подобни.Непременно пиши за впечатленията си! Simple Smile

# 252
  • Мнения: 38
Момичета, някоя ползвала ли е това http://www.biotrade-bg.com/index.php?p=8&l=1&c=4&id=10 или друг от тази серия?  newsm78

# 253
  • Мнения: 1 629
Ехоо  newsm51  и аз се включвам в темата. За махане на петна съм правила два билкови пилинга и съм си купувала безброй кремчета. Последното, което си взех е на Биотрейд с азелаиновата киселина тоника. След малко отивам до аптеката да търся този крем Биле-ВА избелващия крем и лосиона! Взех си на Лиерак сериата за петна, но още не съм я позлвала, защото чакам слънцето съвсем да се скатае. А да кажа също, че моите петна са от пъпки, защото като ми излезне пъпка, не я чопля, но пак остава петно!

# 254
  • Мнения: 240
И при мен е така.  Sad

Общи условия

Активация на акаунт