Карлово и отново Сопот - 6

  • 12 264
  • 283
  •   1
Отговори
# 15
  • на пистата
  • Мнения: 5 840
ок съм за сега,плезя се за да се запиша в темата hahaha

# 16
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Не сме още, в 16 часа е РД, чакам Мартина да се наспи. Утре ще ви пусна снимки на тортата, която направих за рожденичката-кукла. Пък и рецептата ще ви напиша, ако е станала вкусна. Иначе на външен вид я докарах.
Хайде, отивам да се приготвям.

Ето тортата

Последна редакция: пн, 30 апр 2007, 00:58 от микки

# 17
  • Karlovo
  • Мнения: 533
Тортата е разкошна   chef. Как мина РД ? Аз сложих още снимки в сайта,а сега малко информация за в началото : дъщеря ми( Благомира) е родена на 22.10 1994г. , сина ми (Марин) е на 06.11.1996 г., аз съм Таня и съм на 21.09.1974 г. . С баща им сме разведени от 8 години. Живея от 3 години с бъдещия ми съпруг (събираме за сега парите за сватбата  Grinning ).Това е за нас.

# 18
  • на пистата
  • Мнения: 5 840
Тортата е разкошна   chef. Как мина РД ? Аз сложих още снимки в сайта,а сега малко информация за в началото : дъщеря ми( Благомира) е родена на 22.10 1994г. , сина ми (Марин) е на 06.11.1996 г., аз съм Таня и съм на 21.09.1974 г. . С баща им сме разведени от 8 години. Живея от 3 години с бъдещия ми съпруг (събираме за сега парите за сватбата  Grinning ).Това е за нас.
кой сайт newsm78искам да видя Cry

# 19
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Ще те изяде любопитството Mr. GreenНамейке. Виж в подписа й, пише www- та там цък и готово.
Дрйймс, ей сегинка ще те допълня на първа страница.
У нас ремонта тече с пълна сила. Снимки няма да ви пускам от там, после ще показввам в завършен вид. Решихме да вземем кредит да довършим по-бързо. Бягам, че майстора...

# 20
  • Мнения: 1 232
Не сме още, в 16 часа е РД, чакам Мартина да се наспи. Утре ще ви пусна снимки на тортата, която направих за рожденичката-кукла. Пък и рецептата ще ви напиша, ако е станала вкусна. Иначе на външен вид я докарах.
Хайде, отивам да се приготвям.

Ето тортата

страхотна торта,за догодина ще те търся  bouquet

# 21
  • Мнения: 1 232
Тортата е разкошна   chef. Как мина РД ? Аз сложих още снимки в сайта,а сега малко информация за в началото : дъщеря ми( Благомира) е родена на 22.10 1994г. , сина ми (Марин) е на 06.11.1996 г., аз съм Таня и съм на 21.09.1974 г. . С баща им сме разведени от 8 години. Живея от 3 години с бъдещия ми съпруг (събираме за сега парите за сватбата  Grinning ).Това е за нас.
чудесни са ти дечицата,леле,че ти си ми наборка ,а колко си напред с материала-всми колко са ти големи дечицата да са живи и здрави  bouquetКъде си учила?

# 22
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Бимбе, форумска рецепта е тортата, ама аз като не влизам вече в готварския...една мама от Добрич ми я прати. Външния вид го докарах, ама за вкуса има какво да се желае

# 23
  • Мнения: 1 232
Бимбе, форумска рецепта е тортата, ама аз като не влизам вече в готварския...една мама от Добрич ми я прати. Външния вид го докарах, ама за вкуса има какво да се желае
а аз те видах ,че във фотошоп си много активна ще избера една две снимки на чаветата и ще ти прая да ми направиш рамки Heart Eyes Heart Eyes,ще черпя,ама големи красоти има там HugВ готварския и аз доста време не съм влизала има мноооого хубави рецепти от там правя на моите тортата с кисело мляко желатин и плодове,казаха ,че по-вкусно парфе не били яли Grinning

# 24
  • Karlovo
  • Мнения: 533
Учила съм до 8 клас в СОУ'Васил Левски' и след това в Клисура.

# 25
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Бимбе, ще ти направя рамки, проблем никакъв. Аз на Стела едно колажче бях спретнала, ама нещо хич не го харесах. Ще ти го пусна по мейла все пак тия дни.
Дриймс, радвам се, че пишеш и не се отказваш. В началото е малко кофти /поне при мен беше така/, защото още не си ни влезнала в крачката, пък и ние се знаем от вече почти година, ама сме готини бре, да знаеш. Минути за реклама Twisted Evil

# 26
  • Мнения: 1 232
Учила съм до 8 клас в СОУ'Васил Левски' и след това в Клисура.
хм ми аз там учих до 4 и после ме преместиха в Кирил и методи нали направиха райониране,гледах ви снимчиците,ама  май не се познаваме,е нищо де ще заформим една кафе-среща специално в твоя чест  и в чест на каткат и буба,че не са идвали нищо ,че се познаваме Heart Eyes
Микки Heart Eyes
тони де изчезна и буба се загуби пак newsm78

# 27
  • Мнения: 458
Не съм ,не съм  Mr. Green,тук съм си
А ми пак бях селянка/то често сме на там де/ ,като се зададат почивни дни кой къде ние все на село Crazy ooooh!
Микки тортичката ти е супер ,и аз искам Mr. Green Laughing
Ох моята калпазанка иска само да скача на ръце ooooh!,и като не и се угоди изкарва характер Crazy

# 28
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
О, Бубе, хич не се оплаквай. Сега да скача, ами после като стане 15 кила и ходи, пък не ще. Мартина днес ми спретна един такъв театър от кухнята до вкъщи. Ама и аз инат Mr. Green

# 29
  • Мнения: 3 166
Ооооо, мале, че сте бързи, човек не влезене два -три дена и вие сте изписали две странички. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт