Нещо смешно, което вашите деца са казали

  • 83 376
  • 957
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 2 757
Моята Ева оня ден гледам дъвче нещо. Отварям и устата и познайте какво вадя от там. ПЧЕЛА. Жива при това, но бере душа вече. А малко преди това пак полюбопитствах какво яде и и извадих от устата перлената си обеца, която по принцип би трябвало да ми е на ухото и изобщо не съм усетила кога я е свалила. Сигурно следващия път ще я намеря в памперса и, а ако не съм преровила добре съдържанието може и на боклука да замине

# 541
  • София
  • Мнения: 5 289
Малее ужас,добре че не я е ужилила,голям късмет сте извадили.

# 542
  • Мнения: 65
"Детето мирише на пот!" - каза вчера моето 2 годишно момче, и при това изглеждаше безкрайно щастлив от този факт...
След което още по-щастлив констатира: "И тати мирише на пот!"  Rolling Eyes  Rolling Eyes

# 543
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
Марги днес с изражение на много знаеща: "Мамо, знаеш ли какви са пишките на мъжете? Едни такива дълги и големи." Добре, че ме просветли детето! Mr. Green
А вчера след като ставаме от сън:"Мамо, бързо се обличай , моля те, за да не настинеш" тъкмо ми стана мило колко е загрижена за мен, а тя продължава: "че ако се разболееш, няма да може да се гушкаме"
Брат ми  като малък  се вози в трамвая с баща ми. Някакъв дядо го пощипнал по бузата и му се радвал:Ау, какво сладко момченце!", а брат ми в отговор:" Не ме гледай, ами тани! "(стани) Баща ми потънал от срам, както и аз веднъж като звънна еднин познат на баща ми, а брат ми го посрещна на вратата с въпроса: Какво искаш, бе, лайно?"
  Братовчед ми като малък пък много обичал като дойдат гости да отиде в стаята си, да се съблече  чисто гол, обувал само едни гумени ботуши и а си показвал красотите на слисаните посетители. Ето на това му викам аз ексхибиционист по душа Grinning
Тези последните май са за темата с излагациите, ама ...
А родата добре , че не влиза във форума, че ако прочетат как съм ги подредила тук, ще си изям боя.

# 544
  • София
  • Мнения: 39 773
Дияна: "Като порасна ще си родя сестричка!"

# 545
  • София
  • Мнения: 816
Теодор на 5год.Питат го къде работя ;тогава работех в Олинеза правех маргарин; а Теди отговаря-;-мама работи там дето правят МАГАРИИ

# 546
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Гергана с едно приятелче разглеждат папагал в клетка и тя към приятелчето: "Внимавай, да не те клюнне!"

# 547
  • Мнения: 222
Ради напоследък изразява желанията си под следната форма: На който му се яде сладолед - да си вдигне ръката! и естествено тя е първа...
Само че последното беше на плажа и гласеше: На който му се ака - да си вдигне ръката! единствена желаеща беше  Wink, останалите изпукахме от смях.

# 548
  • София
  • Мнения: 9 483
"Мамо, защо ни ми роди малка кака?!"  Laughing

Лори също така все още обръща много думи и ги казва, някак наопаки:
- теЧи, мамо, теЧи! (т.е. да и чета) Grinning
- Мойта баба ми каза, че имам чатобретка! (т.е. имала братовчедка).  Laughing

# 549
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Днес малката щерка (на 4 години) - аз пуша на терасата, а тя седи от вътрешната страна. По едно време се разлетя някаква гад и падна точно до пепелника. Понеже нямах друго подръка, започнах да горя гадината с цигарата. И малката, като влязох, понеже видя всичко: "Мамо, ти какво жилиш?"  Mr. Green

# 550
  • София
  • Мнения: 7 097
Карам й се, че си гризе ноктите, а тя ми отвръща: "Мамо, той сам се изгриза..."  Flutter

# 551
  • София
  • Мнения: 938
В стила на страничката, вчера дъщеря ми я ужилила пчела по крачето, докато търчала боса по двора. Връщам се вечерта, а тя жално ми обяснява - Мамо, аз днес се ужилих. На една пчела.  Laughing

# 552
  • Мнения: 373
Моята дъщеря си играе с бебето и изведнъж започва да пищи.Тичам да видя какво става, а тя жално ми обяснява-"Мамо бебето е счупено"
Питам я защо така,а тя ми отговаря -"Има дупка на главата"
ooooh!

# 553
  • Oslo
  • Мнения: 659
Аз питам:
 - Искаш ли таратор?
Той отговаря:
 -  Да, но ако може да е без чертички(копър) Simple Smile

# 554
  • в баира
  • Мнения: 861
Аз питам:
 - Искаш ли таратор?
Той отговаря:
 -  Да, но ако може да е без чертички(копър) Simple Smile
Това ме разсмя.  Joy

Общи условия

Активация на акаунт