Нещо смешно, което вашите деца са казали

  • 83 457
  • 957
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 867
Синът ми (3г. 1м.) седи и се маже с крема на баба си по ръцете. В един момент тя влиза в стаята, той се стряска леко и за да се оправдае казва: Бабо аз имам кожна болест.

Племенника ми си играе с 2 локомотива и един вагон и нарежда: Тук е татко лококотиш, мама лококотишка и бебето лококотиш.

# 76
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 842
Говорим за рибата щука. Малко по-късно Мая почва да разправя нещо за Щуката, нейният мъж - Щук и детето Щукче.

# 77
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Гергана си играе на пързалката и ни подвиква /на мен и баща и/ да я гледаме: "Мамооо, татееееее...." . Ние, обаче си говорим и тя изнервена ни крясва накрая: "Родители!" при което се обърнахме веднага....

# 78
Синът ми си пее:" уморени крилее", а дъщеря ми му припява:"уморени кракаа"!

# 79
  • Мнения: 489
 "Най- прясното" е от сутринта: Тръгваме на разходка и синът ми, както обикновено иска да се вози на колата. Аз му казвам, 4е отиваме на разходка пеша. Той след кратко мъл4ание каза:- На разходка с колата пеша:)

# 80
  • Мнения: 7 201
Влизаме в магазина за дом.потреби със сина ми,но има голяма навалица и аз веднага излизам.Той обаче се замота из хората и не ме видял и започна да вика:Помощ,помощ мамо къде си?Ще ме вземат!Паднах от смях.Хората в магазина-също. hahaha

# 81
  • София
  • Мнения: 3 249
На 1 март ни идват на гости кумците на мъжа ми, който се казва Мартин. Питаме малкия, който е на 2.5 години-кой този и той: Чичи Маато. А това кой е и показваме свекърва ми."Баба Маата"-тя се казва Ели, но детето цял ден слушало за Баба Марта...

# 82
  • Мнения: 5 228
Преди няколко дни се опитвам да пробутам на месоядната ми дъщеря зеленчукова супа за вечеря. Тя яде с очевидно нежелание. Изведнъж грейва цялата и с любезен тон ми казва "Извинете, а имате ли месце?".

Вчера баба й се опитала да й даде да яде череши, а дъщеря ми възмутено казала: Бабо, аз да не съм птица?!

# 83
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650




Аз : Защо затваряш вратата на двора ?
Той: За да не влизат крави и пеперуди

Той ( към мен ) : Знаеш ли с какво се хранят нощните пеперуди ? С перални и мед ... ( все едно е чел Алиса  Laughing )




# 84
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Днес каза, че си е обул само единия пантоф, защото искал да има само един крак...да, другия му бил мухлясал  hahaha


А няма още 3 години  Grinning ...от къде ги измисля такива.... по цял ден ги ръси  ooooh! , според мен  голям фантазьор се очертава  Joy

# 85
  • Бургас
  • Мнения: 5 734
По повод нежеланието на сина ми да пишка в гърнето, реших да проведа приятелски разговор по въпроса:
- Ани, пишката казва ли ти кога има пиш?
- Не, мамо!
- А ти не я ли питаш?
- Не /вече с една физиономия в стил "много ясно"/
- Защо, мамо, не я питаш?
- Ми пишката няма уста!!! /направо бях поразена/

.................

Стоматологът му подари кукла. Вчера си игра с нея и аз го попитах как ще я кръсти и предложих имена: Мими, Нини, Теди.....
отговорът му: Тин Кун Кин

# 86
  • Мнения: 57
Моите също ги ръсят едни, всеки ден, но в момента не мога да се сетя за нещо по-смешно, освен отделни думи като например малката казва на: пантоф - "пушон", телефон - "тишон", микрофон - "кушон" и т.н. ...шон.
А като случка се сещам за детето на една позната - то на около 3г., тогава, ние на гости у тях, пускат ни касетата от свадбата им, познатата бременна булка, дъщеричката и пита: - Мамо, мен защо ме няма на свадбата?, майката отг.: - Ами, защото беше в коремчето на мама още!, а детето учудено: - А мамо, ти защо ме глътна, бе? Потекоха ми сълзи чак от смях  Laughing
Друг случай, аз като малка /родителите ми разказват/, прибират ме от детската градина, а аз гледала там момченцата как пишкат прави съм казала на татко: - Тате, купи мене чууука, Цецито /мое галено от Светлито/ ика така чууука! И съм показвала как момченцата пишкат прави, а на мен са ми измалявали крачетата, да клеча /тогава имаше клекала/, та съм имала огромното желание да имам "чурка".
 newsm78 Мммм, интересно защо ли съм искала точно баща ми да ми купи чурка? Thinking

# 87
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Ляга си преди един 4ас и вика
-Не искам бибата
-Защо мамо не я искаш -питам аз и вътрешно се радвам Mr. Green
-Гадже,смее беб40
Той си има гадже и щяла да му се смее. Laughing

А въпроса  Как се казваш?
Той вика
-Беб4о Mr. Green
Много са смешни и сладки вси4ките Hug

# 88
  • Мнения: 1 512
Говорим за рибата щука. Малко по-късно Мая почва да разправя нещо за Щуката, нейният мъж - Щук и детето Щукче.

Ние сме на мама Котарачка, татко Котарач и дете Котараче.

Вчера говори с баба си (свекърва ми) по телефона и й разказва надълго и нашироко как сме изкарали почивните дни. Когато й омръзна, ми подаде слушалката и каза :"Ох, заболя ме ухото от майката на баща ти"

баща ти = баща МИ, същото е с всички останали роднински названия. Най- интересно е с "майка ти" Mr. Green

Днес аз, Кристина и приятелчето й Калоян гледаме едни патици, които плуват в езерото. Калоян пита : "Алекс, кога ще се къпем в езерото?" Аз му казвам, че хората не се къпят в това езеро, а той ми отговаря : "Аз утре съм виждал един ХОР да се къпе"  Laughing

# 89
  • Мнения: 4 406
кокошката снася яйця, а петелът снася само бульони  Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт