Денят почва ударно

  • 2 171
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 138
моят ден започна с едно лице, което ме гледаше през мрежа.........и цокаше усърдно биберон.
за пореден път си дадох сметка че не е сън Heart Eyes
така че денят ми започна прекрасно Flutter

# 16
  • Мнения: 2 700
Замислих се, склонни ли са хората заради засечка в улица да пръснат мозъка на друг човек, или това си е блъф.

За някои хора въобще не е блъф. Присъствах преди няколко месеца на идентична ситуация, при която единият шофьор излезе от колата си и с глава  Shocked счупи страничното стъкло на отсрещния шофьор, чупейки едновременно очилата и носа му.  Sick

А за деня, ден като ден. Ден на майстора, но по 4 - нали все пак се задават почивни дни Laughing

# 17
  • Мнения: 765
 Денят ми започна със сополи - явно София пак се разболява , а на мен ми писна да тъпча някого насила със  сиропи и капки .
 След това ми се скараха най- учтиво от яслата , защото всяка сутрин съм закъснявала и децата в буса чакали да сваля София по 10 минути . Не бях виновна , звъняли на телефона на Сопранов , а не на моя и аз не съм видяла , че са пред блока...объркана история .
 Хванах някакво такси , защото закъснявах за работа , попаднах в задръстване , защото половината улици около Витошка са затворени - миели ги ! Зарязах таксито и тръгнах пеша .
 Естествено закъснях . Има оперативка . Добре че шефа е готин .
 Имала съм и по-добри дни  Tired

# 18
  • Мнения: 54
ОХ моят ден започна към 3 часа  Sad малкият маймун реши че трябва да си доспи при нас и се започна едно крещене и едни приказки и така си приказвах до към 4 ч, а тя така и не миряся докато не дойде в нашето легло , че поспахме още малко и в 6,30ч чаша горещо кафенце и събуждане с целувки от милото Laughing, после закуски и децата на ясла и на у-ще , а ние във фитнеса  Peaceсега се изкъпах и продължавам със задачите положително настроена и със усмивка  Grinning (дано някой да не ми я скрие )
Хайде и на вас усмихнат и мнооооооого весел ден изпълнен само с положителни емоции  bouquet

# 19
  • Мнения: 2 759
                   Денят започна страхотно: събудих се с БГ радио - при мен това е задължителното удоволствие сутрин..
И при мен денят започва с БГ радио..
                   Обичам Симо и Богдана  Heart Eyes - да допълня, щото ми хрумна, че може да четат. Много ми е трудно да се разделям с тях всяка сутрин.

# 20
  • София
  • Мнения: 3 421
 Моят си започна най-обикновено - станах в 6.45(едвам си отворих очите), помогнах на малкият да се облече, поразправях се малко със щерката(че пак не беше доволна от дрехите), оправихме се, излязохме, оставих децата на градина и сега съм на работа(но нямам никаква работа и вися във форума). Скучно...

# 21
  • Мнения: 5 539
Денят ми започна с целувки  Heart Eyes Моето момче си остаря стана на 30 днес

Да ти е жив и здрав! Hug Моят пък утре става на 31.

# 22
  • Мнения: 5 296
Започна в 5,30 - съседът удряше с чук в продължение на 10 минути. Събуди малката. Ядосана изскочих боса по пижама на площадката, усетих се че съм неглиже и се върнах ... с една бълха  Sick, наръфа ме два пъти преди да я удавя. Отивам да купя Райд. Да взема да напръскам и съседа.

# 23
  • Мнения: 1 983
Офф, ужасно ми започна деня, и без това хич не можах да спя, та в 6:03 часа получих смс от Мтел, че почти съм си превишила кредитния лимит. TiredМислех да се обяда на *88 и да вдигна скандал порядъчно.Баси. #Cussing out

# 24
  • Мнения: 2 759
..Мислех да се обяда на *88 и да вдигна скандал порядъчно...
                 И после мацката от Мтел ще драсне как още от сутринта някой и се е развикал  hahaha

# 25
  • Мнения: 2 550
Офф, ужасно ми започна деня, и без това хич не можах да спя, та в 6:03 часа получих смс от Мтел, че почти съм си превишила кредитния лимит. TiredМислех да се обяда на *88 и да вдигна скандал порядъчно.Баси. #Cussing out


аз го получих в 7..."достигна ли сте 99% бла бла", толкова ли не може в 11 да ни известяват  Crossing Arms

# 26
  • Мнения: 750
Много ударно ми почна. Станах в 7 без нещо, малката ме натиска да яде, после, чистене, разтребване, а малчо реве покрай мен та се съдира. Изпили ми нервите за няколко часа. Незнам кво й става, май от кътниците. Сега направо ми е подута главата #Crazy

# 27
  • София
  • Мнения: 2 623
Снощи си навих часовника за 7.30
Ставам, гледам не е звънял, а е 8.20
Поглеждам - не съм му сменила още
времето  ooooh!
Мама дойде да гледа малкия, а аз
отидох да си видя новата работа  Hug
Страхотно е, но е ужасно далече с още
по-ужасен транспорт  Sad Видяло се е -
ще изкарвам книжка, няма как.
Важното е, че работата, която започвам
е дълго мечтана от мен  Hug
Денят е прекрасен  Hug

# 28
  • Мнения: 1 520
Офф, ужасно ми започна деня, и без това хич не можах да спя, та в 6:03 часа получих смс от Мтел, че почти съм си превишила кредитния лимит. TiredМислех да се обяда на *88 и да вдигна скандал порядъчно.Баси. #Cussing out

О, това е класика.
На супружежското тяло са му пращали във всеки възможен мометн в малките часове. Ужасно е. Няма 12, нама 3,4,7 часа, пращат и мамата си джаса. Интересно ако отиде точно в тоя момент да плаща - няма никой да намери. Значи служителите им спят, ама компютъра им не може. Mr. Green

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Денят ми започна с целувки  Heart Eyes Моето момче си остаря стана на 30 днес

Да ти е жив и здрав! Hug Моят пък утре става на 31.
Мерси  Hug

Общи условия

Активация на акаунт