Към мацките шофьорки. Псуват ли ви ?

  • 3 713
  • 121
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 835
Да и на мен И детето вече катя някой ни натисне почва да го нарича така. Ограничавам се с репликите вече

Ааааааа, когато съм с детето, ги цървулясвам наум.

# 61
  • Мнения: 4 753
Изтървах се два пъти и тя запомни  ooooh! Ама оня направо ни вкара в банкета  #Cussing out
 Обясних и какво е зървул за да използва думата само по предназначение Laughing

# 62
  • Майничка
  • Мнения: 12 624
Случвало ми се е да отнеса по някоя бибитка на пътя, обаче само ако аз съм била в нарушение. Инфарктни ситуации с други шофьори не съм имала, пу-пу. Но пък аз карам внимателно и обикновено съм нащрек за по-"творческо" пътно поведение от страна на околните.
А за четенето по устните - псувни не съм видяла, но вчера сутринта, докато чаках светофара и припявах на радиото, по устните на шофьорите и от двете ми страни разчетох, че пеят същата песен. И те се усетиха, та работния ден на трима души започна с усмивка. 

# 63
  • Мнения: 68
Може и да ме псуват , ама без да ги чуя, но аз как псувам, вчера даже една овца с едно пежо влязла в еднопосочна, изредих и половината рода Mr. Green

Нали имаш предвид, че е влязла в насрещното в еднопосочна улица?  Ох, честно да си кажа и на мен ми се е случвало.  Embarassed И даже отказах да се върна, щото не можех да карам на-заден (тва баш като взех книжка).  Горката рода, що обещания си е изкарала тогава. Mr. Green

# 64
  • Мнения: 678
И псувам и ме псуват. Макар, че по - често аз май псувам, защото мъжете като видят жена зад волана наистина стават много самоуверени. По едно време мъжът ми ми беше забранил да псувам докато шофирам, казваше, че това е негово задължение  Mr. Green Избягвам да засичам на пътя, винаги подавам знак, че искам да се включа в движението и затова много се дразня, когато някой най - нахално ме засече.
То заради толерантността на мъжете шофьори има толкова много катастрофи по пътищата.  #Cussing out

# 65
  • Мнения: 1 404
Изтървах се два пъти и тя запомни  ooooh! Ама оня направо ни вкара в банкета  #Cussing out
 Обясних и какво е зървул за да използва думата само по предназначение Laughing
Като бях малка запомних от една такава благословия на баща ми-педераст.Питах го какво значи,а той-амииииии,човек като забравя...ами такова,нали видя тоя чичко забрави да даде мигач и....така приключиха обясненията.че като ги почнах на другия ден в училище всички забраванковци Mr. GreenНакрая на баща ми му се наложи да обяснява първо в училището ми,пък после и на мен по-обстойно какво точно е имал предвид Laughing

# 66
  • Мнения: 4 753
Ммм, аз вече обясних Simple Smile Цървул не е обидна дума, а употребата на думата е проява на българщина  Mr. Green

# 67
  • Мнения: 3 835
Нали имаш предвид, че е влязла в насрещното в еднопосочна улица?  Ох, честно да си кажа и на мен ми се е случвало.  Embarassed И даже отказах да се върна, щото не можех да карам на-заден (тва баш като взех книжка).  Горката рода, що обещания си е изкарала тогава. Mr. Green

 Joy Joy Joy

Сериозно ли говориш? Joy

Аз затова винаги проявявам разбиране, към жените шофьори, и никога не им се ядосвам. Отдавна карам, и съм виждала какви ли не изпълнения, и от мъже и от жени шофори. Но към жените винаги съм солидарна. Никой не се е родил научен. Hug Освен това ние не се изживяваме като най-великите шофьори, за разлика от мъжете. Heart Eyes

# 68
  • Мнения: 68
тео7777-  Hug  И аз съм като теб- не се дразня, разбирам ги хората.  А случката  е истинска, от преди 6 години. Тогава не отстъпих, един мъж слезе от колата си и ми  обърна мойта в правилната посока. И никой не ми се скара, но как само се хилеха...  Blush

# 69
  • Мнения: 4 753
Те са се хилили, но ти си извадила късмет че срещу теб не е изскочил някой с бясна скорост...

# 70
  • Мнения: 3 521
Особенно докато пътувах zа работа, от ЛЮлин до Симеоново, преz Центъра, ми се е случвало ежедневно и аz да псувам и другите мен да псуват Rolling Eyes ...Правила съм доста грешки като начинаеща шофЪрка, и сега съм доста толерантна към всички(или поне аz така си мисля). Най_ожесточено ругая арогантните или много плахите шофьори_първите zащото си го търсят, вторите, zащото обикновенно те са причината zа маса zлополуки и е правилно първо да се понаучат да карат иz по_спокойни места и след това да се мятат в мелето Twisted Evil . Когато съм с детето не псувам, обиждам на zеленчуци и раzни битови предмети_картоф и бастун са ми сред лЮбимите псувноzаместители.

# 71
  • Мнения: 68
Те са се хилили, но ти си извадила късмет че срещу теб не е изскочил някой с бясна скорост...
А, Касиди, нямаше такава вероятност. Говоря за малките, тесни улички, преки на Витошка. Там се забих аз, не нарочно, а защото самата улица беше до половината в едната посока разрешена, след това сложен знак "само надясно" . Аз знакът съм го пропуснала и си продължих направо, но вече съм карала в грешната посока. И даже за зачудих как може толкова коли да са се объркали и да карат срещу мен.  Laughing
 Малко като оня виц за българина, дето карал по една магистрала в чужбинско и по едно време слуша по радиото :"Внимание, съобщаваме ви, че по магистрала .... някакъв луд се движи в насрещното движение, отбийте с автомобилите си, за да не стане верижна катастрофа". Нашенецът се огледал около себе си и се втрещил :"Малееее, кво един бе, то са стотици, всички са се побъркали и карат срещу мене".  Crazy

# 72
  • Мнения: 4 753
Баси вица Joy Joy Joy
А пък аз малките улички до Витошка, тредно си ги представям Embarassed Спомням си само една, където имаше страхотен магазина за дрънкулки Embarassed

# 73
  • Мнения: 8 999
Псуват ме яко като закова спирачки на пешеходна пътека. А аз спирам не толкова, за да направя път на изтерзана някоя майчица с количка и друго хлапе, преметнато на ръката й, или на дадка бастунлийка, колкото, за да ядосам шофьорите зад мен. Много се пенят, ей. И ми е много готино. А също и като карам по тясна улица с разрешените от закона 50км/ч. Тогава най-много ми свиркат и се блещят с фаровете, ама няма как да ме задминат!

# 74
  • Мнения: 990
На никой не съм останала длъжна ,разбера ли ,че ме е "поздравил"  Mr. Green. Не мисля ,че жените сме по-лоши шофьори от мъжете и винаги се дразня на думите " Боже ми то жена карало"  Crazy . В такива случаи вече включвам и ръцете ,като им покажа онова съчетание от три пръста  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт