Към мацките шофьорки. Псуват ли ви ?

  • 3 746
  • 121
  •   1
Отговори
# 90
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 240
не знам. аз обаче яко ги нареждам

# 91
  • Cофия
  • Мнения: 1 213
Не, аз ги псувам...
ако някой много ме дразни и среден пръст му показвам  Embarassed

 smile3521

особенно на таксиметърите  Mr. Green

# 92
  • София
  • Мнения: 2 271
Да, случвало се е  да ми теглят по някоя майна.. Или да се засилят да ме псуват и като видят, че съм жена, махват с ръка, все едно този факт обяснява защо съм ги изнервила.
От началото много се ядосвах и отговарях, после ставах нервна. Но разбрах едно - пътя е мястото за избиване на комплексите на мноооого голяма част от българските мъже. За това вече използвам факта, че съм жена в моя полза. Мога да застана на пряко на пътя и всички спират и ме изчакват да си направя маневрата - нали съм жена  Wink

# 93
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Не знам, но аз как псувам само.... #Cussing out

# 94
  • Мнения: 1 100
Много рядко ми се случва, но един прост жест -  newsm73, изкарва извън релси гадния псувач!!!

Miracle_girl, не мога да се съглася с този коментар. Познавам жени, които са много добри шофьори. А жените когато са с децата си в колята са изключително внимателни. Не е редно разни "мъжаги" да си позволяват да псуват жените, само защото спазват ограниченията и не карат с 150 км/ч по булевард в града!!!


Аз не съм казала, че всички са такива. Казвам просто, че жените са склонни повече да се паникьосват и да мислят по-бавно в напечени ситуации, по-забавени рефлекси и прочие...
Напоследък все на шматки каращи случвам.
Дам, и аз ще карам, и мен ще ме псуват... И аз ще ги псувам. Не виждам нищо страшно, докато не прегазиш човек.

# 95
  • Sofia
  • Мнения: 7 045
Miracle_girl, ти като не шофираш как направи тези изводи за жените-шофьори?
Или повтаряш думите на някой приятел?

# 96
  • Мнения: 1 560
Сигурно ме псуват, аз обаче не псувам, нали съм дама Crazy, само дето понякога използвам някои епитети  Embarassed, но не особено груби!

# 97
  • Мнения: 4 788
 Между другото и ме е е псувала жена...Ама като се изравниха колите и катоси свалих прозореца да и кажа две приказки, сгъна кепенците Twisted Evil

# 98
  • Мнения: 2 550
Аз пък съм псувала жена...
обаче това беше някакво добиче
за да мине пред мен беше готова да ме забърше, нагло до безумие
нооо, не беше познала
20 минути я ебавах в младост....засичах, изпреварвах, бибитках за да я изнервя...не, че се гордея, ама много ме дразнят такива шматки  #Cussing out

# 99
  • на село
  • Мнения: 3 969
Може и да са, ама не съм ги чувала  Mr. Green, но аз понякога  тегля по една -две,
ако някой ме ядоса.

# 100
  • Мнения: 7 837
20 минути я ебавах в младост....засичах, изпреварвах, бибитках за да я изнервя...не, че се гордея, ама много ме дразнят такива шматки  #Cussing out

 Laughing
Типичен пример за разработка на психиатър на тема road rage

# 101
  • Мнения: 2 550
ела ти да шофираш в Сф и пак ще си говорим  Laughing

# 102
  • Мнения: 4 788
Марче, вметката ти е към Кейси обаче исках да споделя... Един мой реши явно да ми вземе страха и ме остави сама с колата под един мост в София където имаше по три платна , без маркировка и ме остави да се спасявам. Ти идея си нямаш какъв ужас преживях

# 103
Аз не, обаче жената.... А и по-добре разпознава жените на пътя само по поведението на колите.

# 104
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Аз не съм казала, че всички са такива. Казвам просто, че жените са склонни повече да се паникьосват и да мислят по-бавно в напечени ситуации, по-забавени рефлекси и прочие...
Напоследък все на шматки каращи случвам.

Все едно слушам таксиметров шофьор с коефициент на интелигентност 1. Не се сърди, но изказването ти е абсурдно. Погледни статистиките. Колко жени са предизвикали тежки катастрофи? Мъжете са тези които си мислят че владеят колата на 100% и затова карат несъобразено с обстановката. И при една рискова ситуация не могат да си овладеят колата.
Аз шофирам от 9 години в София. Нямам една отнета точка и нито една катастрофа не съм направила. Ела да те повозя да ми видиш реакциите. Не че се имам за нещо много. Просто съм средностатистическа шофьорка в голям град. А колко катастрофи на ден виждам да ти казвам ли? И 80% са причинени от мъже. Примерно автобус на градски транспорт който тръгва от спирка в най-дясната лента и отива в най-лявата на цариградско. Познай колко народ се беше ударил - 7 коли.  Не знам дали нямше и ранени пътници. А един тъпанр не спря на стоп и добре че аз спрях на място щото така щеше да ме нацели точно от страната на малкия ми син че не ми се мисли. Кажи му мъж и не го обиждай повече,
селянина прост.  Аре със здраве. Няма да влизам тук повече щото избеснях.

Общи условия

Активация на акаунт