Какво искат мъжете?(от жените)

  • 3 809
  • 71
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 583
То с недомлъвки и НИЩО, не се разбира какво искаш от жена си!? Това, че искат да им е чисто, сготвено, изпрано и всичко наред- е ясно. Че искат да ги обичаме, да ги прегръщаме и да глезим, също е ясно. А и да ги гледаме като богове в очите- е още по- ясно. Но има ли и още нещо, защото винаги има и още, и още. Е, кое е това и още, и още, се пита?

# 16
  • Мнения: 183
mama-lo, сакън  Mr. Green Моя не мога да го накарам друга да погледне. Дори като съм снимала някоя кака и почна да коментирам прелестите, той се върти на другата страна  Mr. Green
   значи си имаш съкровище,ей таквиз мъже повече да има,да го поздравиш,аз значи живея с близнака му Mr. Green

# 17
То с недомлъвки и НИЩО, не се разбира какво искаш от жена си!? Това, че искат да им е чисто, сготвено, изпрано и всичко наред- е ясно. Че искат да ги обичаме, да ги прегръщаме и да глезим, също е ясно. А и да ги гледаме като богове в очите- е още по- ясно. Но има ли и още нещо, защото винаги има и още, и още. Е, кое е това и още, и още, се пита?

ок, пояснявам, щото очевидно нещо неясно съм написал...

НЕ ИСКАМ
да чисти!
НЕ ИСКАМ да готви!
НЕ ИСКАМ да пере!

нещо друго ?

# 18
  • Мнения: 6 029
Julie, ти ли си раздавателката на шамари ?
 Mr. Green Mr. Green

мда, вкъщи само.
и какво - ходиш мръсен, гладен и у вас е кочина? или ти готвиш, чистиш и переш?

# 19
  • Варна
  • Мнения: 10 493
И секс не искаш... Whistling

# 20
  • Мнения: 1 568
ми ок.
аз нищо не искам.
и ся кво ?
 newsm78


И аз това искам!
Той като нищо не ще да дава и да искам все тая!Пък ако иска да даде ще съм най-щастливата женщина на света!

# 21
ми щом си ги раздаваш в къщи, раздавай си ги, а не ги предлагай у форума  Mr. Green Mr. Green

как ходя и дали съм сит - си е моя работа.

по въпроса за секса - няма да го коментирам.

# 22
  • Мнения: 6 029

и кво търсиш в темата тогава?!?!

# 23
ставаше въпрос за искането, а не за това кой как и с какво ходи, и дали е гладен.
а ти кво търсиш във форума ?
 Mr. Green

# 24
  • Мнения: 6 029
да, в хода на разговора разбрахме, че не щеш нищо от жена си.
аз.. не смятам да отговарям на въпроса ти, ако искаш нещо да ми казваш - има бележки. отказвам да спамя темата на хората.

# 25
аз пък отказвам да пиша бележки.
радвам се, че най после е станало разбираемо.

# 26
  • Мнения: 583
Е де, е де, а не се стряскай толкоз на хората. Мъж си, и ние те питаме човешки, ако ти е криво днес ,не си го изкарвай на нас. Най- учтиво питаме,  не се опитваме да се заяждаме с теб, или с мъжете изобщо. Като зададох въпроса, се отнасяше до това, какво искат мъжете от жените си - как да се държат с тях, как да говорят, как да показват какво искат от мъжете си, и изобщо, не съм мъж и не мога да съм в главата на мъжа, за да знам във всеки един момент какво иска.

# 27
аз също не се заяждам.
отговорих на въпроса ти, но на някои не им стана ясно от първия път.

не виждам нищо стряскащо в по-различното мнение, което явно не се харесва.
за което очевидно не ми дреме грам.
 Sunglasses

# 28
  • Мнения: 640
Момичета, що нападнахте човека? Изказа се много ясно - просто не иска. Както има мъже, дето искат всичко (дори и невъзможното), така има и такива, които искат само да са си до човека без никакви претенции към него  Peace

# 29
  • Мнения: 583
Спри тогава да пишеш, като си писал какво ти е мнението и въпроса е решен. Само се питам, защо само ти пишеш, има и други мъже, нека прочетем и тяхното мнение, или и те не знаят какво искат от жените си. Май натам отиват работите. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт