Безплатни консултации за проблеми с ТЕГЛОТО

  • 2 105
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 959
плодовеса бързи въглехидрати,...бързо повишават инсулина, ...
Не съм много съгласна. Да, наистина в плодовете има захари, но това е фруктоза, която е доста лесно усвоима от организма, а е и с нисък гликемичен индекс/ GI/, който е определящ за влиянието в/ у инсулина. А освен това в плодовете има доста мощни антиоксиданти, витамини и минерали, така че не знам защо някой би се лишавал от тях?! Но май разводнихме темата на Рада?

# 16
  • София
  • Мнения: 5 605
плодовеса бързи въглехидрати,...бързо повишават инсулина, ...
Не съм много съгласна. Да, наистина в плодовете има захари, но това е фруктоза, която е доста лесно усвоими от организма, освен това е и с нисък гликемичен индекс, който е определящ за влиянието в/ у инсулина. А освен това в плодовете има доста мощни антиоксиданти, витамини и минерали, така че не знам защо някой би се лишавал от тях?! Но май разводнихме темата на Рада?
Peace
А за месото...и аз мисля, че в основата му са антибиотици и хормони. А и наистина не съм чула някой да е надебелял от плодове. Утре ще ви напиша гликемичните индекси на няколко плода и други продукти, за да не каже някой, че това са празни приказки.

# 17
  • Мнения: 6 958
Мила,изклю4и от менюто си плодовете и млечните продукти,захарните и тестените...само месо и зеленчуци,риба и яйца..нищо панирано и запържено.
Shocked кое му е полезното на месото - бъкано с антибиотици и хормони
ама какво ли ти разбирам аз

 Peace

еххх пусна въдицата с тия плдове значи...  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 3 647
Мила,изклю4и от менюто си плодовете и млечните продукти,захарните и тестените...само месо и зеленчуци,риба и яйца..нищо панирано и запържено.
Shocked кое му е полезното на месото - бъкано с антибиотици и хормони
ама какво ли ти разбирам аз

 Peace

еххх пусна въдицата с тия плдове значи...  Mr. Green
да ме извини авторката на темата
ама не съм съгласна, че един кремвирш е по -полезен от една ябълка
или пиленце хренено с хормони за да стане за два месеца готово за клане е по -полезно от  греипфрут
няма да споменавам за полезността  на млечните продукти - да не кажете че съм пристрасна
май май не Й и е актуална много информацията
ама за без пари толкова

# 19
  • Мнения: 6 958
Ангита аз пък съм в другата крайност относно мнението ми за млечните продукти...  Peace

С една дума... всяка диета или начин на хранене и влиянието на храната върху организма ни е строго индивидуален  Peace

# 20
  • Мнения: 3 647
Ангита аз пък съм в другата крайност относно мнението ми за млечните продукти...  Peace

С една дума... всяка диета или начин на хранене и влиянието на храната върху организма ни е строго индивидуален  Peace
Обезмаслени млечни продукти
Тези продукти не само снабдяват нашия организъм с калций, но и увеличават производството на витамин Д, който буквално заставя клетките да изгарят повече мазнини. Задължително включете тези продукти във вашата диета.
 права си, че не всеки организъм понася добре млечните продукти
 Peace

# 21
  • Мнения: 2 099
Баща ми всяко лято отслабва страшно много с диня и сирене, не го знам как издържа с месеци само на това и тук там малко хляб или овесени ядки, но резултатите му са поразителни.

# 22
ако става въпрос за диетата на месо  и зеленчуци.........искам да ви кажа , че съм я правила........
има забележителен ефект, но следва йо-йо ефект след това newsm78

# 23
  • Мнения: 1 975
ако става въпрос за диетата на месо  и зеленчуци.........искам да ви кажа , че съм я правила........
има забележителен ефект, но следва йо-йо ефект след това newsm78

Ами то май с повечето диети е така  newsm78 Sad

# 24
  • Мнения: 1 120
ако става въпрос за диетата на месо  и зеленчуци.........искам да ви кажа , че съм я правила........
има забележителен ефект, но следва йо-йо ефект след това newsm78

Ами то май с повечето диети е така  newsm78 Sad

каквато и диета да пазиме,ако след това пак се тъпчеме,ще има йо-йо ефект.просто е неизбежно  Tired

# 25
  • Мнения: 1 095
плодовеса бързи въглехидрати, което означава, че бързо повишават инсулина, който е главния виновник за излишните килограми.
добре де, аз не оби1ам плодове и почти (меко казано) не ям плодове, защо тогава съм 85 кг на ръст 158 ? newsm78 #Crazy

# 26
  • Мнения: 1 095
ако става въпрос за диетата на месо  и зеленчуци.........искам да ви кажа , че съм я правила........
има забележителен ефект, но следва йо-йо ефект след това newsm78

Ами то май с повечето диети е така  newsm78 Sad

каквато и диета да пазиме,ако след това пак се тъпчеме,ще има йо-йо ефект.просто е неизбежно  Tired
аз съм я правила и дори 3 месеца си запазих теглото е се хранех както аз си знам, тестено,сладко Simple Smile)))
аз напълнях после от едни хомеопатични какпки,но това е друга тема

# 27
  • Мнения: 6 958
плодовеса бързи въглехидрати, което означава, че бързо повишават инсулина, който е главния виновник за излишните килограми.
добре де, аз не оби1ам плодове и почти (меко казано) не ям плодове, защо тогава съм 85 кг на ръст 158 ? newsm78 #Crazy

Храната с която храниш не ти се е отразява правилно, а може би имаш и др. свои причини за излишното ти тегло  Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 1 095
ами не знам какво да кажа, в общи линии ,ям много малко неща.
не съм голям фен на плодовете, зеленчуците,в суров вид ям само домати и краставици, не ям маслини,туршии,абе то по ми е лесно да кажа какво ям Simple Smile

# 29
  • Мнения: 566
Имам да свалям 5 кила, но още кърмя, как да се справя с тях?

Общи условия

Активация на акаунт