Някой правил ли е този номер?

  • 2 117
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 190
Момичета благодаря ви за отговорите и подкрепата /чак сега ми остана време да влезна и да прочета/, утре ще съм нова Grinning Peace

 Hug

# 16
  • Мнения: 3 647
Няколко години бях с червена коса. Когато преминах на кестеняво, нямах никакви проблеми.

малко  ми избиваше от време на време
 аз направо я направих черна  - хвана  - въпреки че се прахих червена със "Сери" - ате имат  доста блондор в тях

# 17
  • Мнения: 1 190
Получи се, е, леко съм шаренееща, но не е грозно, дори напротив, стой ефектно като на кичури.
Сега ще видим след отмиване как ще е Grinning

 Hug

# 18
  • Мнения: 601
Получи се, е, леко съм шаренееща, но не е грозно, дори напротив, стой ефектно като на кичури.
Сега ще видим след отмиване как ще е Grinning

 Hug

'Айде, честито! Laughing

# 19
  • Мнения: 1 234
Получи се, е, леко съм шаренееща, но не е грозно, дори напротив, стой ефектно като на кичури.
Сега ще видим след отмиване как ще е Grinning

 Hug

Честито  bouquet И да се усмихваш повече с новата прическа  Laughing

# 20
  • София
  • Мнения: 18 679
Да, червеното е ужасно упорито Close Моят естествен цвят е с червеникави оттенъци и каквато и боя да сложа, след 3-4 седмици избиват медните отблясъци, особено на слънце...

# 21
  • София
  • Мнения: 1 951
И да пуснеш снимки.Аз доскоро бях с един цвят на косата ,а от скоро си го смених.И много се харесвам.

# 22
  • Мнения: 3 782
Червеното наистина е много упорито и доста време ще имаш оттенъци  Rolling Eyes
Съгласна съм. PeaceМного трудно става отхвърлянето на чревените нюанси,но не е невъзможно.

# 23
  • Мнения: 217
Мдам, преди години минах от рубинено червено в кестеняво с тънки златисти кичури. Стана от първия път, не ми избиваха цветовете на дъгата върху тиквата, ама ходих при фризьорка. Тя работи с Л`ореал.

# 24
  • Мнения: 1 027
Ако си по-упорита в началото ще стане!

Общи условия

Активация на акаунт