Диета "Японско чудо" - 6част

  • 61 186
  • 266
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 371
Чакай,пак да се включа.На мен днес ми е 14 ден и отслабнах с 6 килограма.Относно риба тон в собствен сос-разбира се отцеждах соса,но ако ви притеснява солта истината е че и в шунката има сол.Момичета,не е трудно,само трябва винаги когато огладнееш да не се поддаваш на изкушения,а да мислиш за крайната цел.

# 241
  • Мнения: 1 448
Ох момичета и аз се включвам от утре, за една седмица и 2 кг да смъкна пак ще съм супер щастлива  Blush Може ли един въпрос: когато мога да ям салата каква да е тя? Утре сутринта ще съм тук на отчет как започвам   bouquet Успех на всички японки  Mr. Green

# 242
  • Мнения: 2 161
И аз искам да сваля 2 килограма.Дано да ги сваля за една седмица.

# 243
  • Мнения: 603
може ли само да ми кажете в обиколки как сваляте? ханш талия бедро?

# 244
  • Мнения: 1 416
ЗДРАВЕЙТЕ сладурки хайде да се преброим от утре Хриси,Шанел,Аз,Беилис,Ноя това ли сме япончетата  easter easter easter easter cook cook easter easter easter

# 245
  • Мнения: 657
И мен ме бройте от утре  Mr. Green. Веднъж я започвах изкарах до 3-я ден, но не издържах на глада Crazy Embarassed  Rolling Eyes

# 246
  • Мнения: 1 416
И мен ме бройте от утре  Mr. Green. Веднъж я започвах изкарах до 3-я ден, но не издържах на глада Crazy Embarassed  Rolling Eyes
добре дошла броимете мила хоп плюс още 1  easter

# 247
  • Мнения: 656
Момичета, а какво хапвате след като минат 14те дни newsm78

# 248
  • Мнения: 1 416
Момичета, а какво хапвате след като минат 14те дни newsm78
аз след японската почвам моно диетата после пак ще изкарам 15 дни на млечната за другите момичета незнам ама аз имам килца за сваляне

# 249
  • Мнения: 1 416
Нети ти колко кг си сега и колко искаш да станеш?ако имаш много за сваляне след японската си харесаи друга и така до заветната цел успех newsm10 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10

# 250
  • Мнения: 656
мами 73 мила имам цели 10кг за свяляне #Crazy, сега съм 68 кг, а искам да стана поне 58 кг Wink и корема ми доста се отпусна след раждането, но за него трябва много коремни преси. Японската ми хареса, но сутрин може ли да изяждам поне една филийка хляб бонус с нещо отгоре иначе сигурно няма да издържа newsm78

# 251
  • Мнения: 2 161
ЗДРАВЕЙТЕ сладурки хайде да се преброим от утре Хриси,Шанел,Аз,Беилис,Ноя това ли сме япончетата  easter easter easter easter cook cook easter easter easter
Ееее,аз от днес съм японка. Simple SmileСутринта изпих една чаша кафе,на обяд две яйца и преди два часа един домат и малко пилешко сварено.Така добре ли е,казвайте другите японки.

# 252
  • Мнения: 11 556
Днес приключих с 14-дневното японско гладуване.Нямам представа колко килограма съм свалила,тъй като кантарът ми е счупен,но целта ми бяха 3 кг и вярвам,че съм ги свалила,тъй като дрехите започнаха да ми хлопат.Аз също имах няколко криввания от диетата,но като цяло се стараех да се придържам максимално към режима.В дните без вечеря вечер ядях по 100 гр пуешко месо,а когато трябваше да пия сок от моркови,просто настъргвах един голям морков и го подправях с лимон.Когато трябваше да се яде салата ядях по 1 малък домат и парче/около 100гр/краставица,защото не мога да си представя да ям зелена салата подправена само с лимон.Освен това когато трябваше да се яде шунка ядях пуешко месо.В дните с риба си опичах една малка скумрия на фурна,а доматът го ядях отделно. Пиех по 2 нес кафета без мляко и захар и 2-4-6 чаши зелен чай също без захар и мед.Ами това беше моето меню.Дано да успея да задържа свалените килограми,а на всички диетуващи пожелавам по-малко прегрешения и повече минуси. Laughing

# 253
  • Мнения: 657
мами 73 мила имам цели 10кг за свяляне #Crazy
И аз имам да свалям 10кг Rolling Eyes  newsm78

# 254
  • Мнения: 1 416
аз от млечната свалих около 6 кг сега искам още 6 и когато стана 58 колкото ми е целта ще видим УСПЕХ НА ВСИЧКИ ОТ СЪРЦЕаз мисля че във всяка диета когато ма малки прегрешения се сваля малко по бавно но пък по трайно защото когато се върнем в нормалното хранене няма цял живот яйца да ядем така че ДЕРЗАИТЕ С МАЛКИ ПРЕГРЕШЕНИЯ

Общи условия

Активация на акаунт