Случвало ли ви се е

  • 1 792
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 451
Като родих, още в болницата акушерките ме предупредиха да не ползвам Джонсън, защото в БГ не било оригинално. Аз против стрии не съм се мазала с нищо и през двете бременности и нямам нито една стрия. Образуването им зависи от еластичността на кожата и при всеки е индивидуално.

# 16
  • Мнения: 2 274
Пинокио, по-добре не слушай акушерката си! Ако кожата ти е по суха и си предразположена към образуване на стрии и не се мажеш с нищо ще станеш като дантела. Ако помогнеш на кожата да стане по еластична като се мажеш, стриите ще са много по-малко  Peace!
  Аз се мажех с крема на Дева против стрии и съм страшно доволна - нямам нито една нова черта. След първото раждане никой не ми беше казал, че трябва да продължа с мазането и от рязкото отслабване, дупето ми се "нацепи", а също и циците като ми слезе кърмата!
  По въпроса за Джонсъна - големият ми син направи страхотна алергична реакция от него и повече не сме ползвали тази козметика!

# 17
  • София
  • Мнения: 932
Здравейте бъдещи мами.Бременна съм в края на 5 месец и от 2-3 дни си мажа корема и гърдите с бебешко олио на Джонсън/една приятелка ми го препоръча против образуването на стрии/.След второто намазване корема и гърдите ми се изчервиха,появи се болка и сърбеж.Възмогжно ли е да е алергия ат олиото или от самото разширяване на кожата-вече не се мажа с нищо.случвало ли ви се е?
Аз се мазах така с бебешко олио на Авент- също се обринах, преди също съм се мазала и не ми е пречело, но сега се  обринах  Rolling Eyes, реших че като бременна явно съм алергична към някой от съставките вътре, знам ли  newsm78.
Мажи се с нещо друго и лека бременност   bouquet

# 18
  • София
  • Мнения: 1 750
Напълно възможно е обрива и сърбежа да са от олиото на Джонсън. Спри да се мажеш с него за ден-два, ако не изчезне обрива отиди на дерматолог.

По време на бременността се мажех цялата с млякото на Бюбхен, което е специлано за бременни. Консистенцията му е лека, разнася се лесно и мирише вълшебно. След раждането продължих да се мажа с него. Можеш да се мажеш и с млякото на А-Дерма Ексомега. То е за суха и чувствителна кожа, така че мисля, че ще ти е добре. Миризмата му е особена, но иначе е хубаво мляко.

# 19
  • Мнения: 1 672
аз не съм го пробвала този Джонсън, но от много мои познати съм чувала,че този който се продава в България е менте

# 20
  • Мнения: 26
в България всичко го има по 2 ти си попаднала на фалшивото обикновено такива продукти са на промоция  Confused. опитай с козметика на пенатен

# 21
  • Мнения: 200
За мен този Джонсън е пълен боклук.

# 22
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Аз използвах кремът на Лореал против стрии и бях много доволна по време на бременноста.моята грешка беше че спрях да го ползвам след като родих а тогава  е също важно ,защото сваляш рязко килограми и кожата ти увисва и се нацепва.
Що се отнася до Джонсън - аз го купувам от Англия, но и тук си е жив боклук!
Вили

# 23
  • Мнения: 184
не ми се е случвало защото не съм се мазала с такива боклуци,само със свинска мас и нищо друго

# 24
# 25
  • Мнения: 3 416
Ефекта от това масло на Икаров наистина ли е толкова добър? Аз си мисля,че трудно попива и оставя мазни следи? Thinking

# 26
  • Мнения: 6 461
Здравейте бъдещи мами.Бременна съм в края на 5 месец и от 2-3 дни си мажа корема и гърдите с бебешко олио на Джонсън/една приятелка ми го препоръча против образуването на стрии/.След второто намазване корема и гърдите ми се изчервиха,появи се болка и ............
Да това е от олиото Джонсън.
На голямото ми дете бях купила ,когато се роди ...изрина се целия в малки пъпчици.
Пробвах го и върху моята кожа...същатата история и го изхвърлих

# 27
  • Мнения: 400
Аз имах същия ефект от олиото на Бюбхен, донесох.а ми го специално от Германия, уж било изключително добро и т.н.-еййй голяма мъка. Сърбеж, белене, отврат. Сега се мажа с олио на Baby Love -пак от германия и е добре.
Това за вечер преди лягане, че в топлото време е доста гадно.
През деня си взех лосион за бременни на Бюбхен, попива страхотно и съм доволна.

# 28
  • Мнения: 669
Абсолютно същото се получи и при мен от същото бебешко олио на Джонсън. Спомням си че сестра ми преди време го беше ползвала и аз си взех. И като се изринах навсякъде, където се бях намазала - кръв червено, и дребни пъпчици,, и невероятен сърбеж. Естествено спрях да се мажа и се оправих, но доста се бях шашнала, да не се получи и някакъв вътрешен обрив. Явно алергична реакция към някоя от съставките, или пък олио менте.
След това се мазах със куп други мазила, но така и не можах да се предпазя от стриите.

# 29
  • Мнения: 6 164
Мажи се със специална козметика за бременни, аз използвах на Чико - Мама Дона.

Общи условия

Активация на акаунт