Мога ли да объркам болки от бъбречна криза и киста на яйчника?

  • 26 726
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
vijte kvo namerih... q mi go pro4eti i poneje na men tva mi e za parvi put taka da me boli kato po6kam... tam pi6e 4e parviqt cistit minava bez le4enie sled 5-7 dni... vazmojno li e i na men da mi mine taka... ole mn se pritesnqvam naistina Cry CryCry     http://www.infotel.bg/rubrics/medicin/80512010.htm

# 16
  • Мнения: 1 426
И аз съм със същите проблеми, преди година започнах да получавам много болезнени бъбречни кризи всеки месец и най-вече преди цикъл. Ходих на нефролог гледа-гледа на ехографа и каза 5-6 песъчинки, но не било болка за умиралка. изследвания на урина, някакви е-коли, антибиотици, лекарства за цистит, гинеколог-нищо и това нещо продължава да ме боли убийствено всеки месец + често пишкане. После пак гинеголог - дермоидна киста 8,5см (къде се намира не е ясно, около женските ми органи), но гин. твърди че тази болка не можела да е от кистата, защото когато мия откриха цел месец нищо ми нямаше. Отивам след 2 месеца на гин. пак заради кистата , но нея я няма вече а има 2бр. по 2 и 1см. някъде зад яйчника, мен продължава да си ме боли всеки месец, само че болката започва да слиза все по-надолу и от ляво, докато август започна да ме боли пикочния мехур и да имам усещането, че има нещо вътре, накрая не можех да пикая, защото ме срязваше с нож като започнех, и накрая след незнам колко литра вода, диня, бира и но-шпа излезна камък и беше голямо облекчение. Сега остана да реша какво да ги правя тия кисти и да ли са още там.

# 17
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
При мен се случи объркване. Отидох на лекар за уж бъбреци , а се оказа голяма киста. Болеше по същия начин.

# 18
Здравйте, аз съм изкарвала бъбречна криза преди година, много тежко беше. От извесно време насам ме боли същия бъбрек на които имах криза, само като го притисна с ребра или въобще при поза притискаща го, мн ми е интересно на какво се дължи, киста ли е или възпаление на бъбрека не знам ....

# 19
  • Мнения: 459
И аз имах подобен проблем. Първо ме болеше бърбрека няколко месеца, като след всяка криза пиех антибиотик, защото съм имала възпаление. Минава ми и на следващия месец пак. Отидох на ехограф, открива ми киста. На другия ден отивам на гинеколог- нищо!!!
След няколко дни пак започна да ме боли бъбрека, болката обхвана и отпред в ляво, викахме бърза помощ. След два дни изхвърлих голям камък, ръбест, гаден ...

# 20
  • Мнения: 1 322
При мен бъбречните кризи започваха с адски болки в корема.

# 21
Миличка,10см. киста е нещо много сериозно според мен,аз лично имам проблем с левия си яйчник по същата причина,с тази разлика,че при мен кистите са значително по-малки,но лекуващият ми лекар ми е казвал,че до 5 сантиметровите не са опасни,от тук натам трябва да се махнат оперативно.Между другото току що излизам от болницата с бъбречна криза и по никакъв начин не би могла да свържеш едното с друото.Моят съвет към теб е да отидеш незабавно да се консултираш и да ти я махнат.Успех

Общи условия

Активация на акаунт