Ваксина против варицела?

  • 3 038
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 477
Не натрапвам на никого нищо. За сведение на махалата, работя само със специализирана информация по простата причина, че се занимавам с лекарства и това ми е работата. Но нямам вътък и нерви да вадя статистики за усложненията с и без ваксина. И като заключение - ако усложненията бяха толкова голям процент многомилионна Америка защо ли се ваксинира?! newsm78
Популистките статийки служат за да ме разсмиват яко.....особено изказванията на хомеопати,  в разтвор в който няма и молекула активно вещесто, тя помнела..какво ли - понеже числото на авогадро е 10 на 23 - по-големи разреждания значат чиста вода...

# 16
  • Мнения: 341
Значи четеш каквото искаш да прочетеш, понеже си имаш вече мнение.. Laughing

Но мнението на самите лекари е на двата полюса.
хомеопатията няма нищо общо тук и не виждам какво ти бърка в очите
А "Америка" се ваксинира, защото я мързи да чете и ползва каквото и предложат.

# 17
  • Мнения: 4 150
http://www.medalerts.org/vaersdb/findfield.php?LOWAGE=&HIGHA … nd&PERPAGE=10

Момичето Моргана да подава zа zелена карта...

# 18
  • София
  • Мнения: 6 477
Виж сега, дали ще подавам зелена карта или не си е лично моя грижа! Ти дръж там Австията, дет си я захапал и се моли Praynig Praynig никой никога да не изпуска причинителя на вариола....мммм...дали пък ако ме приемат в Америка да не подшушна да ми заделят една ампулка вариолка..... newsm78
Понеже оспамих темата, а и по-умният замълчава - аз съм до тук с тази тема. Лека седмица Wink

# 19
  • Мнения: 4 150
Нека сьм по глупавият и да ти напиШа.
Причинителят на вариола е само в сьниЩата на фармаконцерните.В моя живот има само реалности и няма страх от уплаШени нераzбираЩи мами и татковци.
Австрията сьм я zахапал откакто сьм се родил.Родина ми е,обичам си я.
Много zдраве ти желая.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт