Анкета за деца с растройство в поведението и адаптацията

  • 2 521
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 351
Мишо е рак.Той е подаръка за 30 рожден ден на баща си.Двамата са една зодия и са страшно близки.Първо каза тати и чак след това се сети, че има майка, кака и други роднини.Имат някаква интуитивна връзка помежду си - неразбираема за мен.Раците  и изобщо водните зодии са мнителни, интуитивни и ефирни характери.И каката ми е акула или шаранче - според настроенията си.Аз съм въздушна зодия и трудно навлизам в дълбоките води на семейството си.

# 16
  • Мнения: 3 591
Conception in late spring and early summer produces an increased risk of dyslexia, multiple sclerosis, bipolar disorder, narcolepsy, seizures and autism, according to reports in the American Journal of Gastroenterology, International Journal of Epidemiology, Sleep, the British Medical Journal and Current Opinion in Gastroenterology.

това от тук:
http://www.timesonline.co.uk/tol/news/article1264752.ece

по тая логика, риск има за децата заченати май-юни месец.

# 17
  • Мнения: 4 585
по тая логика, риск има за децата заченати май-юни месец.
Кирил. Де що съм прочел нещо свързано с вероятностни параметри, Кирил винаги е първа пушка.

# 18
  • Мнения: 1 234
по тая логика, риск има за децата заченати май-юни месец.
Кирил. Де що съм прочел нещо свързано с вероятностни параметри, Кирил винаги е първа пушка.
Марти също  Peace

# 19
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Моето дете всъщност трябваше да се роди рак или лъв. Не знам ако не беше недоносена дали щеше да има такива проблеми Thinking

# 20
  • Мнения: 1 434
Дани е   близнаци   4  юни- началото на лятото... А аз  сьм   риби  ..

Последна редакция: пт, 04 май 2007, 18:38 от bluevelvet

# 21
  • Мнения: 155
I moeto slun4ice David e strelec a az sum bliznaci. Neznam dali tova e okazalo nqkakvo vliqnie.

# 22
  • Мнения: 4 585
Дани е   близнаци   4  юни- началото на лятото... А аз  сьм   риби  ..
Големият ми син е роден на 04.06. 85. Но той е най спокойният човек, който може да си представите. Като дете с часове сглобяваше Лего, от най-ситното.

# 23
  • Мнения: 5 682
FlutterМири е зодия скорпион. Беше определен за дата, която влизаше в зодия стрелец. Гледам че има гласували, но не всеки е споделил после писмено зодията на детето. Единственото което ми прави впечатление до момента е че няма представители на зодия дева. Кои са другите 2 скорпиончета  Heart Eyes Party

# 24
  • Мнения: 3 504
http://www.timesonline.co.uk/tol/news/article1264752.ece

по тая логика, риск има за децата заченати май-юни месец.

Гера е зачената в началото на юли - 17-юни /черешова задушница/ 2000 г. ми "дойде" последно Embarassed + 14 дни = уволация -4-5 дни /таз схема ми е каза акушер-гинеколога, който ги разроди и двамата/ та съм цъфнала и вързала точно около моя рожден ден 6-ти юли. По тези сметки не влизаме в посочени месеци  newsm78
Пописах малко по така свободно  Embarassed Embarassed Embarassed, моля да ме извините, ако има нещо Praynig

Тъй като нямам време да го чета цялото, ми направи впечатление заглавието... Забравете звездите, слънцето държи ключа към вашето здраве и щастие.

Общи условия

Активация на акаунт