Айде, вместо Шушон - довечера в "Горещо"...

  • 2 681
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 663
Тази вечер ,съм си сама в къщи , та ще гледам предаването.

# 16
  • Мнения: 884
Офф топик-има ли някъде качен финала от снощи, че....бяхме на разпивка и чак днес чета какви страсти съм пропуснала. Embarassed Laughing
http://apissoft.net:1111//details.php?id=73188
aмa много бавно тегли  Crossing Arms

# 17
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
У дома от снощи е забранено да се гледа НТВ.


Това е чак смешно    Joy Joy Joy, абсолютно изтрещяване..............
Интересно ми е като не гледа човек определена телевизия,какво печели???? newsm78

# 18
  • Мнения: 5 370
Благодаря ти, макобал! Peace

# 19
  • Мнения: 834
Харесвам Венета и ще гледам Горещо. Аман от мишоци в този живот пред човека нищо зад гърба му една голяма помия.

# 20
  • Мнения: 2 957
Харесвам Венета и ще гледам Горещо. Аман от мишоци в този живот пред човека нищо зад гърба му една голяма помия.

Ама тя и пред гърба и зад него-все помия бре.

# 21
  • Мнения: 139
У дома от снощи е забранено да се гледа НТВ.


СсСсСсСсСсСсССсСсСссссССССССссс змия

# 22
  • Мнения: 1 343
И аз ще го гледам Simple Smile
Венета ме кефи ... а и антирекламата пак е реклама Simple Smile

# 23
  • София
  • Мнения: 1 105
На мен по принцип рядко ми е интересно нейното предаване. Гледах го преди, поради липса на друго. Сега ще гледам някое филмче.

# 24
  • София
  • Мнения: 462
Бих гледала заради Калин,ама нямам нерви да я понеса Венка.
 Наистина ли Кънчев ще и гостува? тцтцтцтц...какво ги правят тези от нова бе...под строй към това предаване са ги подкарали.

# 25
  • Мнения: 4 916
В момента гледам "Горещо" заради Коритаров и общо взето съм много разочарована от малкото, което чух.
Възмущава се човекът как така италианските служби успели да откупят отвлечена журналистка в Ирак, а българските не спасили двамата шофьори. Ми просто може да бъде откупен човек, за когото е поставено условие за откуп, такъв когото са решили да го убият няма как да бъде спасен. За българските шофьори беше имаше условие да бъдат освободени всички жени-затворнички в Ирак - какво трябваше да направи България - десант в Ирак ли? Още с поставянето на условието става ясно дали похитителите са склонни да приемат пари или ще трупат точки пред болните си последователи с интернет-записи.
Сменям канала.

# 26
  • Мнения: 275
Бих гледала заради Калин,ама нямам нерви да я понеса Венка.
 Наистина ли Кънчев ще и гостува? тцтцтцтц...какво ги правят тези от нова бе...под строй към това предаване са ги подкарали.

Какво значи под строй са ги подкарали към ТОВА  предаване.
Под строй отиват в сделка или не, в един сречу всички, в сутрешния блок, но не и в горещо.
А Кънчев  наистина трябва да го задължат да отиде.Той как ще коментира сам ,ако не се съгласят да му гостуват хора като Милен, Крум, Венета, Гала.
Значи за неговите предавания може , а за венетиното не , така ли?

# 27
  • София
  • Мнения: 462

 Гостуването не е ли по желание по принцип?
И баш под строй се изреждат да и "повдигат рейтинга". Не ме грее особено за чие предаване може и не може,един бълвоч са ми,просто ми стана смешно как хора , които показно са демонстрирали че не харесват Горещо и Венка, след злополучното и участие са задължени да и "гостуват".

# 28
  • Мнения: 93
Гледате ли всеобщия любимец-Калин!като гледам,колко е искрен,добър,просто очите му са добри-ОЩЕ ПОВЕЧЕ МЕ Е ЯД!МРЪСНИЦИ СА СИА И ТОВА Е!!!!!!!!!!!!! #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 29
  • Мнения: 1 533
Не можах да я изтърпя Венета и гледах само няколко минути. Все ми е пред очите как се държа като й връчваха Златния скункс и сега като й гледам учуденото изражение, на челото й виждам само един огромен надпис РЕЙТИНГ!!! и ми се отщя. Мисля да хапна.

Общи условия

Активация на акаунт