Посетихте ли вече втория аутлет Зара в софия?

  • 8 814
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 816
Доколкото помня има З-аутлет и в стария магазин за аутлет на Риластил, а също и в м-н Модена, близо до Попа.
Къде се намира  стария магазин за аутлет на Рила стил? newsm78

# 16
  • Мнения: 4 916
... Къде се намира  стария магазин за аутлет на Рила стил? newsm78

В една от пресечките на Витоша - на ъгъла има едно кафене с зелени найлонови тенти.

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 6 923

това са мойте блузки.Не са нито дефектни ,нито демодирани Peace

# 18
  • Мнения: 4 053
chocha,
много са ти хубави придобивките,
но вече няма и помен от тях,наистина само боклуци бяха останали Sick

# 19
  • Мнения: 4 202
Има аутлет на Зара и на ул. "Узунджовска", магазинчето, в което преди продаваха стари колекции на Батибалено.

# 20
  • Мнения: 4 212
Пълен боклучарник. Това, което дебелите гъркини са пробвали и късали и изпотявали, дето е скъсано, разпрано, петнисто ни го предлагат. Бих им казала как да го използват по предназначение и какво да си бършат с него.

И според мен това са некви българи, дето са се договорили да взимат на минимални цени парцалите и тука ни ги предлагат.

Да не говорим, че аутлет означава стари колекции, а не дефекти и скъсани дрехи.
Парцалите, които продават са не от миналата година, ами поне от 4-5 години назад.

Мнооого си права, официалният вносител е ТРЕНД СТУДИО, собственик е Любомир Ноков, съпруг на Магдалена Малеева, има си и съдружник , Бойко Кожухаров. Предполагам внасят дрехите на килограм. Оба4е като казваш, 4е има и дефектни дрехи, ме навежда на мисълта, 4е освен Аутлет , внасят и стока Редусе, което в Испания са магазини имено за дефектни стоки, оба4е цените са  по 1, 2, 3 ?
Като 4ета и на какви цени купувате ми се струва варварщина от страна на бълграският вносител да купува нещо за 1 ? и да го продава за 15. Но то това си е типи4но. Едва ли испанците си имат на идея какво става. Собственика няма намерение да отваря Сара в България.
Но имам инфо 4е до 2009 испанците отварят огромен комплекс, с мол, хотел и парк в който ще има само испанки магазини. Може и да има Сара, не съм сигурна. Това за София. Следва Пловдив,

Прибирам се след 10 дена и искам да видя както се продава в аутлета, за да сравня с тукашните Аутлети. В момента Сара има много добра колекция, макар 4е е относително да се каже Сара, има толкова много подразделения ( бебешо, детско, мъжко, дамско официално, за по възрастни жени, спортна линия, малдежка линия, козмаетика, белъо....), да не говорим останалите подразделения към Сара като Pull and Bear, Bershka, Stradivarius, Massimo Dutti, Oysho, Zara home, Kyddy`s klass.

Последна редакция: ср, 02 май 2007, 11:40 от Teya

# 21
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Мерси за информацията.

А относно мнението ми, че е боклучарник, абсолютно стоя зад думите си и съм убедена в това.  Peace

# 22
  • Мнения: 4 212
.
А относно мнението ми, че е боклучарник, абсолютно стоя зад думите си и съм убедена в това.  Peace

умирам от любопитство да скивам един аутлет в България Mr. Green. Има ли ли във Варна?

# 23
  • Мнения: 1 952
Нищо не бих купила от тукашната Зара, тия вносителите явно са решили, че ние ядем доматите с колците в БГ.
А може и да имат право, като гледам как народът се бие да купува тоя боклук.

# 24
  • Мнения: 1 540
умирам от любопитство да скивам един аутлет в България Mr. Green. Има ли ли във Варна?

Има, на втория етаж на Пикадили-Чаталджа.

# 25
  • Мнения: 397
Пълен боклучарник. Това, което дебелите гъркини са пробвали и късали и изпотявали, дето е скъсано, разпрано, петнисто ни го предлагат. Бих им казала как да го използват по предназначение и какво да си бършат с него.

И според мен това са некви българи, дето са се договорили да взимат на минимални цени парцалите и тука ни ги предлагат.

Да не говорим, че аутлет означава стари колекции, а не дефекти и скъсани дрехи.
Парцалите, които продават са не от миналата година, ами поне от 4-5 години назад.
Абсолютно си права! Имам много дрехи купени от магазини Зара (из Европа). Никога не са ми харесвали кой знае колко. Боклуци са си общо взето. Не разбирам какво толкова им харесват? newsm78

# 26
  • Мнения: 5 317
Бях преди няколко дни в Пловдивския outlet на Zara и си излязох меко казано възмутена.На мен ми е обидно някой да ми предлага такива парцали с такава гръмка реклама за марка.   Crossing Arms  Имам чувството,че тези дрехи са поне трета употреба и са ги ритали до магазина,а не видях нещо под 29.99 лв. Явно ни вземат за големи будали  ooooh!
къде се намира?

# 27
  • Мнения: 1 952
Еми всеки иска да печели пари, щом има луди да купуват, ще си ни продават развлечените боклуци и народът ще си ги купува с мисълта, че в нещо много модерно и марково се е облякъл, нищо че е грозно и боклук.

# 28
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Бях преди няколко дни в Пловдивския outlet на Zara и си излязох меко казано възмутена.На мен ми е обидно някой да ми предлага такива парцали с такава гръмка реклама за марка.   Crossing Arms  Имам чувството,че тези дрехи са поне трета употреба и са ги ритали до магазина,а не видях нещо под 29.99 лв. Явно ни вземат за големи будали  ooooh!
Изумявате ме с тези оценки. Заради отзивите за софийския аутлет (боклучарник, отврат, ала-бала) се занесох в тукашния дни след откриването - ще ме прощаваш, но изобщо парцали аз не видях, нито нещо трета употреба и ритано по улиците. Може и да не пазарувам от много хай магазини, но имам претенции да различавам нормална дреха от парцал... Даже се учудих ако и софийският аутлет е такъв - срещу какво точно се реве - нормален магазин, всичко подредено по цветове по закачалки и изложбени маси, персонал щъка... Цените че няма под 29,99 - какво точно се очакваше, да ги раздават безплатно? Имаше доста неща по 10 лв, впрочем.
Аман от претенции, да ви редя...

# 29
  • Мнения: 7 263
Еми всеки иска да печели пари, щом има луди да купуват, ще си ни продават развлечените боклуци и народът ще си ги купува с мисълта, че в нещо много модерно и марково се е облякъл, нищо че е грозно и боклук.

 Peace Peace Peace

Общи условия

Активация на акаунт