Открих чуждо тяло в мен

  • 6 986
  • 103
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 216
Ама ти как го видя? Направо не мога да си го обесня? Блонди добре го е казала,ако е вьншно до сега щеше да е паднало,ако е вьтрешно как го видя?

# 16
  • Мнения: 556
Тия доктори май много често взеха да си забравят марлите #Crazy Скоро нали казах по телевизията за някакъв дето му забравили парцал.
isapisa пиши какво стана.

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 242
Отивай  на доктор! Не бива да чакаш .  И пиши какво се е случило. Ама  ако наистина си видяла марлята,предполагам, че ще я извадят по-лесно.От доктори патим, и пак тях търсим като се налага.Добре ,че между тях има и истински  ,за които професията е призвание, а не бизнес.Желая ти бързо въстановяване.

# 18
  • Мнения: 174
Ами аз със едно огледало се погледнах за да видя какво става ,защото нещо ме бодеше и ме болеше,като погледнах и видях нещо бяло тогава се опитах да го извадя и го измъкнах,както казах беше вътре.Но явно като е стояла толкова и се е смачкала малко от края беше заострена и с малко усилия я извадих.Мисля в сряда да ходя на преглед,да видим какво става

# 19
  • Мнения: 174
Но кофтито е че не запомних името на докторката,беше едно овъртяно започва с Х и е от Шейново,с дълга къдрава и черна коса

# 20
  • Мнения: 4 053
Ами аз със едно огледало се погледнах за да видя какво става ,защото нещо ме бодеше и ме болеше,като погледнах и видях нещо бяло тогава се опитах да го извадя и го измъкнах,както казах беше вътре.Но явно като е стояла толкова и се е смачкала малко от края беше заострена и с малко усилия я извадих.Мисля в сряда да ходя на преглед,да видим какво става

 Shocked
направо не мога да повярвам,от влагалището ли го извади  newsm78

# 21
  • Мнения: 4 053
Но кофтито е че не запомних името на докторката,беше едно овъртяно започва с Х и е от Шейново,с дълга къдрава и черна коса

Хафузова  ooooh!

# 22
  • Мнения: 174
Да тя е Хафузова,ако може я включете в черния списък,не бях и много доволна от отношението и от всичко общо казано,и това сега кадето ми се случи

# 23
  • Мнения: 174
Ами да извадих го от там и аз неможех но е факт Cry

# 24
  • Мнения: 2 957
Егати ужаса! Бих отишла при тази докторка и бих и заряла марлята в лицето!  #Cussing out

# 25
  • Мнения: 6 461
Ами да извадих го от там и аз неможех но е факт Cry
Направо с тази марля трябваше да идеш в Шейново и да я покажеш на всички........ Twisted Evil
Там много добре си пише в документациите им при кой лекар/ка си раждала и да ги осъдиш едно хубаво и да получиш едно обезщетение...че тази марля ако не беше я видяла и махнала  ...можеше да ти струва и живота... Thinking

# 26
  • Мнения: 332
Не оставяй нещата така, отиди на преглед, но при друг доктор, че знае ли се каква инфекция може да ти е докарало това парче, което би трябвало да е стерилно, но все пак  Close А тая некадърница ми идва саморъчно да и оскубя къдравата коса  smile3511

# 27
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Аз само мога да тепосъветвам да не чакаш сряда.Има частни кабинети дай там 20лв,но поне да знаеш няма опасност от по-голямо усложнение.Може да има гной-трябва веднага да се почисти. Rage

# 28
  • Мнения: 6 461
Да ,разбира се ,че трябва да отидеш на преглед.
И то трябва да стане по скоро ,понеже може и да има някаква инфекция ,която трябва да се спре.
Измери си температурата.

# 29
  • Мнения: 3 478
Това е ужасно! Докторката трябва да разбере какво е направила. Не оставяй нещата така, тя трябва да си понесе последствията. За съжаление едва ли някой нещо ще и направи, но поне повече хора да разберат колко струва като "професионалист".

Общи условия

Активация на акаунт