Орална любов?

  • 22 813
  • 104
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 423
Ами аз към това призовавам, да казват бързо, как така мълчите не знам! Crossing Arms
вместо да призоваваш казвай първа ти... не се измъквай с разни призиви
Не се измъквам, но съм специална Blush, не всеки може да ми прави орална любов и за това не съм давала винаги, просто трябва да е много, много различно от установените представи за "гмуркане" Crossing Arms

# 16
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532
Не отказвам Crazy

# 17
  • Мнения: 1 629

да, ама този тук не съм го гледала  Grinning

# 18
  • Мнения: 2 978
Абе казвайте, че момчето е на зор..как ще фантазира, кат' може да чете baby_neutral Mr. Green

# 19
  • Мнения: 212
имаше такава тема в Татковци....прочети там
Е какво да правя в "Татковци". Там има Татковци пък аз искам да попитам мамите Simple Smile. И гледам че тук се събрали доста жени и затова си питам тук. Пък и е "Клюкарник" - може всичко да се приказва нали Simple Smile

# 20
  • Мнения: 936
На точното място си, в точното време.

# 21
  • Мнения: 212
На точното място си, в точното време.
Така си и мислех  Joy Joy

# 22
  • Мнения: 25 634
Е какво да правя в "Татковци". Там има Татковци пък аз искам да попитам мамите Simple Smile. И гледам че тук се събрали доста жени и затова си питам тук. Пък и е "Клюкарник" - може всичко да се приказва нали Simple Smile

Ти луд ли си, бе?  ooooh!
Тук са събрани само любящи майчета (и точни пичета, но това са подробности!)!
ССФ никога не прави такива неща!  Naughty

# 23
  • Мнения: 212
Е какво да правя в "Татковци". Там има Татковци пък аз искам да попитам мамите Simple Smile. И гледам че тук се събрали доста жени и затова си питам тук. Пък и е "Клюкарник" - може всичко да се приказва нали Simple Smile

Ти луд ли си, бе?  ooooh!
Тук са събрани само любящи майчета (и точни пичета, но това са подробности!)!
ССФ никога не прави такива неща!  Naughty
Кой/коя е ССФ

# 24
  • Мнения: 25 634

Значи, дай да се разберем така - бягай сега да папкаш, да спинкаш и да слушкаш мама, чети повечко във форума и когато разбереш коя/какво е ССФ, ела да си зададаш въпроса пак. Може и да получиш отговор, кой знае?  Wink Mr. Green

# 25
  • Мнения: 936
ССФ - средностатистическа форумка. Спестявам ти дългото чудене, в което поне аз бях изпаднала. Laughing

# 26
  • Мнения: 212
Абе казвайте, че момчето е на зор..как ще фантазира, кат' може да чете baby_neutral Mr. Green
Не съм на зор.. това за зора беше шега... Simple Smile А за фантазиите - минаха тези години когато ставаше с фантазия. сега само фантазия не е достатъчна... Simple Smile
Та да ви кажа защо питам. Моята съпруга например не обича... ами и аз това се чудя ама просто не обича. А на мен ми харесва да правя... И затова питам - това нещо изключение ли е или е правило жените да не обичат френска любов. А питам тук защото не върви в службата да питам колежките "Колежке ти обичаш ли да ти правят френска любов" не че не мога ама може да се изтълкува неправилно. пък тук никой не познавам и е по-лесно... Simple Smile

# 27
  • Мнения: 212

Значи, дай да се разберем така - бягай сега да папкаш, да спинкаш и да слушкаш мама, чети повечко във форума и когато разбереш коя/какво е ССФ, ела да си зададаш въпроса пак. Може и да получиш отговор, кой знае?  Wink Mr. Green

Не ми прозвуча особено учтиво. Дори малко подигравателно и иронично... Странна работа... аз ли обърках нещо или ти си си такава... не виждам с какво съм заслужил подобна ирония. Просто си питам най-обикновенно и нормално нещо... Или тук са забранени такива въпроси...

# 28
  • Мнения: 1 629
Тя не обича по принцип или не обича, когато и я правиш ти? Ключът е в теб.

# 29
  • Мнения: 25 634
То това не е само до обичам - не обичам.
И майсторлък си трябва...  Wink Laughing

ПП Сега видях, че се е пръкнал още един обиден.  Whistling
Най-обикновено и нормално е да попиташ жена си, не нас. Аз много обичам, но моят мъж е майстор. Да ти го пратя ли да научи и твоята?  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт