Стара Загора 27 - люлякът ни замириса, ако ще е за работа - пак ни втриса...

  • 22 196
  • 281
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 315
Ние имаме транспорт, но нямаме възможност да дойдем на пикника, т.е. мислим утре да ходим на вилата при майка и баба да видят бебо в почивните дни. Дано утре е хубаво, слънчево времето.  Heart Eyes

# 16
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
и ние отпадаме  от пикника за съжаление.... #Cussing out

# 17
  • Мнения: 855
Времето на Бузлуджа в момента е облачно и има много вятър. Задължително си вземете дебели дрехи и опаковайте децата в чувалчета, че като духне.... голям студ става. Ние незнам дали ще останем, защото вчера не отидохме до Етъра и може днес да идем. Ако останем ще звънна да питам къде сте  newsm78 Само че имам телефон само на Хера и на mini
Приятно изкарване, ако не се видим   bouquet

# 18
  • Мнения: 619
Нашия пикник се провали,на баните заваля достатъчно,за да неможеш да седиш на поляна.

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Така е, който не идва на Тонзос... Му е дъжделиво и студено... За да не може да прави никакъв пикник... На Тонзос печеше слънце, беше топло, децата играха, ний ядохме "зеленчуци" от кокал и мързелихме активно... Снимките - по-късно...

# 20
  • Мнения: 78
Да се запиша и аз  Simple Smile

Благодаря за честитките за бебе Филип!

KrisDiMar, като се завърне таткото от тренировки, непременно ще предам поздравите... аз чак сега видях. То тия дни се опитваме да уморим бебока през деня с разходки, че да поспим нощно време... ама нещо не успяваме да го измамим и вече ходя като сомнамбул  Crazy

# 21
  • Мнения: 315
tinitita  Grinning ами в началото като са малки бебоците, папат по-често и спинкат много. Вечер се събуждат да папкат. И ние бяхме така, сега Криско си поспива цяла вечер, чак сутринта се будим.  baby_neutral

# 22
  • Мнения: 2 122

Честит рожден ден, Роси!
Желая ти много здраве, професионални успехи и най-вече лично щастие!
Хубав празник и весели изненади.

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359

Честит рожден ден Роси  Heart Eyes
Бъди все така весела и чаровна дама  Heart Eyes
Много лични и професионални успехи  Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 619
Ами аз сега като не съм на ти с комповете,немога да поставя ни един букет,но понеже ще напиша някой ред.
Роси,бъди щастлива,гледай винаги напред,и да не забравя и професионалните успехи,разбира се.Честит рожден ден,мила!
  bouquet  bouquet  bouquet

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Честит рожден ден ,Роси. Нека всичко за което си мечтаеш се сбъдне.  newsm51

# 26
  • Мнения: 449
Роси, честит рожден ден! Пожелавам ти много здраве, всичко друго се печели! И...внимавай с тортата
  Grinning
Честит празник на всички трудещи се Laughing
За изкаралите добре на Тонзос-браво, много се радвам и добре, че не беше все пак във вторник пикника Hug

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Честит рожден ден и от мен, Роси!

# 28
  • Мнения: 6 243
Мерси, мерси!!!
Ще изкарам почерпките по-късно, че сега съм забита в кухнята, готвя празничен обяд за свекита и за мама. Стискайте ми палци, че тортата вече се очерта като провал, а имам още две-три неща, които мога да не направя като хората. Много амбициозно меню, та да видим дали ще го докарам...

# 29
  • Мнения: 1 639
Честит Рожден Дeн, Роси !!!





Няма да стискам палци, защото съм убедена, че ще се справиш блестящо.  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт