Стара Загора 27 - люлякът ни замириса, ако ще е за работа - пак ни втриса...

  • 22 231
  • 281
  •   1
Отговори
# 210
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 925
Вече разбрах защо липсва цял следобед Дани, човека си оплаква загубата... Joy

# 211
  • Мнения: 449
Тихо, че като ни види как му дъвчем...хм...туй-онуй, да не си оплакваме ние...разни работи Twisted Evil

# 212
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
По ред на номерата...

Първо... Жадиниьо, ко само подпитваш къде са, та къде са... Нещо ти се вижда ехидната усмивка, пък макар и скрита под мустак... Първо замъкна Тигърчето в таз дупка... После, вчера и днес отмъкваш още по няколко човека... Имам чувството, че ша отваряш ГълъБирхале... Спри са...! И ний работим, не само ти... Че да ни отмъкваш цялата компания... Айди де...! Сал едни тук бедни с Хера, Дони и Таня останахме...

Второ... Августиньо, въобще не е ясно аз какво искам... Защото нищо не съм казвал, абсолютно нищичко... Моите ташаци ги надигна Злати, тя отвори дума за тях, гиди калпазанката й с калпазанка... А ти пък ги извади от забвението... Измъкна ги от към януари месец, поизтупа им праха и... Напрао ги лъсна... Аз и дума не съм отварял за тях... Жадиния и тя, кат видя коня да подковават... И тя веднага надигна петата... Ясно е, че и тя за т`ва си мисли... Омъжени жени били... Какво ми приказваш...? Пък че вий ги дъвчете, к`во съм ви виновен... Явно ви доставя удоволствие... Щом става десет постинга само за т`ва говорите... Виж Хапката, кат не я влече и веднага отвод си даде... И като си писала по-горе... "Разни ташаци"... Грешка...! Не са разни, моите са си...! И нищо от тях не съм загубил, Жадиньо... Явно искаш да проверяш, йесна си ми...

Трето... Хапчо, нищо не съм си пожелавал, особено къмто най-близкия ближен (бахти играта на думи "ближен-близан")... Виж ги ей тия разлопаните мандами... Цял следобед ми ги дъвчат... А ич не гий еня, че язе и гъдел мое да имам... Пък тоя пес, дето си го изтипосала... Не приличаше ли на оня, дето Злати го сънуваше... Или по-скоро беше кучето на съседа, което се изгуби лани... А аз се чудя защо съседа (певец в операта, между другото) от бас премина към тенор... Пък то виж каква била работата... Тц-тц-тц... Съседски неволи...





П.С. Почти съм сигурен, че Таткото на Ива няма да посмее да си покаже носа скоро в тая тема... А камо ли нещо друго... Ша го фане страх човека... Ма и с право... То от такива кокошки като вас, кьорав едноок червей няма да остане ненакълван... Барабар с всуе ташаците му...

# 213
  • Мнения: 449
Да, бе, отвод си дала Laughing А кой лъсна компромата с ташаците на съсееееедаааа newsm78 в устата на кучето, а hahaha
Стига сте ме разсмивали, че както не моа да цвиля очаквам всеки момент долу да спре някой камион и да ме закарат у някой обор Joy
Айде, Дидо, от мен да мине, аз ти оставям ташаците на мира...Не знам с Жади дали ще се разбереш толкова лесно...обаче Twisted Evil

# 214
  • Мнения: 280
Малииии,не сте скучали цял следобяд.

# 215
  • Мнения: 315
Avgusta честито нова кола, да си я караш със здраве. Лека и безаварийна!  Peace

# 216
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 925
Първо... Жадиниьо, ко само подпитваш къде са, та къде са... Нещо ти се вижда ехидната усмивка, пък макар и скрита под мустак... Първо замъкна Тигърчето в таз дупка... После, вчера и днес отмъкваш още по няколко човека... Имам чувството, че ша отваряш ГълъБирхале... Спри са...! И ний работим, не само ти... Че да ни отмъкваш цялата компания... Айди де...! Сал едни тук бедни с Хера, Дони и Таня останахме...
Ти не разбра ли, че онази прословута реклама на Собиески (подчертавам Собиески Mr. Green) я преместиха на входа на Гълъбово  Flutter
Така че ако имаш нещо да ми казваш, показваш или разполагаш в устната ми кухина - WELCOME TO GALABOVO...

# 217
  • Мнения: 619
Някой знае ли какво става с Таня Черешарова?

# 218
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 368
Някой знае ли какво става с Таня Черешарова?
Какво да става  Rolling Eyes

# 219
  • Мнения: 619
Оф,аз като не я виждам си мисля,че и вие не я срещате.Попитах,защото не съм я виждала цяла седмица,а я няма и в скайп-а.Зададох неправилно въпроса-извинете ме!

# 220
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 368
Оф,аз като не я виждам си мисля,че и вие не я срещате.Попитах,защото не съм я виждала цяла седмица,а я няма и в скайп-а.Зададох неправилно въпроса-извинете ме!
По улиците се виждаме...За скайп-а..сега няма нет и за това е без скайп.

# 221
  • Мнения: 855
Злати, за алергията пия Xyzal, ама след като го изпия не кърмя 4 часа, мислиш ли че е безопасно  Rolling Eyes в упътването пише да не се приема от кърмачки, незнам обаче защо ми казаха да го взимам   Rolling Eyes Пусни си Скайпа да ти пусна снимките  Peace
Днес съм на линия за Бирхалето  Peace за сега поне  Rolling Eyes

# 222
  • Мнения: 449
Айде пак ще изпаднем във 2ра РГ. Докато вие метете улиците, пак аз да поддържам огъня тука Crossing Arms

# 223
  • Мнения: 619
И аз го поддържам,споко,не си сама!

# 224
  • Мнения: 6 243
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЛЕНИ НА ЕКАТЕРИНА!!!

Да си жив и здрав, много слънчев и щастлив, а мама да прекара един чудесен празник!




(и целувки за снахата, не може тя да артисва)

Общи условия

Активация на акаунт