За кашата

  • 901
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
Всяка храна си въвеждах постепенно.Заникъде не бързам.

# 16
  • Мнения: 596
Дадох цялото количество каша наведнъж, не сме имали проблем. Кашата беше безглутенова.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 044
Ами и аз дадох веднага цялата порция.Даже сега се чудя по колко ли трябва да изяжда едно бебе на 4мес? newsm78 Защото аз направих по упътването (бананова на Милупа) 130мл и май му е малко newsm78
И Алекс яде толкова-130 гр.вода,обаче аз слагам повече лъжички каша да стане по-гъста и тя става към 150-160 гр.И нашата каша е бананова на Милупа.Иначе първия ден дадох няколко лъжички,вторият ден малко повече, и така за няколко дни 4-5 додох цялото количество

# 18
  • Мнения: 1 986
  И аз вчера за първи път дадох каша-реших да е половината от количеството,указано на кутията,но днес мисля да дам цялата порция Thinking

# 19
  • Мнения: 503
направо давам цяла порция,само с пюретата помалко newsm78

# 20
  • Мнения: 1 483
Тя банановата на Милупа се оказа мноооого вкусна Embarassed

# 21
  • Мнения: 2 908
Много я хвалите-ще я опитаме и нея Wink

# 22
  • Мнения: 379
чувала съм майки да твърдят, че захранването е само с първата храна /примерно настъргана ябълка/ и после всичко дават пълна порция Sick мисля, че това е доста безотговорно и си е малко и много рисковано; така децата насила се сдобиват с различни проблеми, заради глупава прибързаност на майките;
при нас всичко до 9тия месец се пробваше по малко и след 3-4 дена се даваше в пълна доза; друг е въпроса, че той подбираше какво яде и да исках не можех да му дам много, защото не знаех дали ще му хареса; сега с кухнята вече нищо не ми се налага да тествам Laughing

# 23
  • Мнения: 2 908
MamaDonna,приемам и твоята критика,аз така или иначе се бях притеснила,и няма да го направя това повече.Направих го,защото реших от написаното тук че точно оризовата,безглутенова каша е безобидна,а тя много я хареса и отваряше уста за още-и аз юруш... EmbarassedИначе не е вярно,че само първата храна я давах по малко-всички пюрета до сега съм давала по малко.

# 24
  • Мнения: 379
MamaDonna,приемам и твоята критика,аз така или иначе се бях притеснила,и няма да го направя това повече.Направих го,защото реших от написаното тук че точно оризовата,безглутенова каша е безобидна,а тя много я хареса и отваряше уста за още-и аз юруш... EmbarassedИначе не е вярно,че само първата храна я давах по малко-всички пюрета до сега съм давала по малко.
не се притеснявай  Hug
важното е, че си отговорна майка!!! всички сме правили грешки!
наистина е много приятно детето да си хапва с охота; пожелавам ви все така добър апетит  bouquet

# 25
  • Мнения: 2 019
захраних постепенно

# 26
  • Мнения: 795
Аз първия път дадох цялото количество и след 30-тина минути повърна всичко. Затова от втория опит захраних постепенно - 3-4 лъжички като начало и нямаше проблем!

# 27
  • Мнения: 6 461
Всяка една храна включително и кашата я въвеждах постепенно.

Общи условия

Активация на акаунт