Ще си признаете ли?

  • 4 704
  • 152
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 629
Щеше да ти е трудоемко, Върдж, с този тежък речник на коленете, всеки път... Grinning



П.П. Бих искала, ако не ме познаваха да се правя на малко по-умна, но няма сми.  Crazy

# 16
  • Мнения: 677
Е, аз съм така, Кас  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 5 577
 hahaha hahaha hahaha хахаха, бан за Мариела!  #Cussing out

Аз ще дам пример Mr. Green  Да си много hard списвайки тук, а в действителност да си супер мил човек  Whistling

В сексуален смисъл ли? Простете, може ли като на много глупава да ми обесните.

# 18
  • Мнения: 6 155
Дайте пример за правене, аз не го разбирам?


Сладуранка 85  Wink , която пък няма нищо общо с избиване на комплекси ,  (Цветенце)  Whistling

# 19
  • Мнения: 677
hahaha hahaha hahaha хахаха, бан за Мариела!  #Cussing out

Аз ще дам пример Mr. Green  Да си много hard списвайки тук, а в действителност да си супер мил човек  Whistling

В сексуален смисъл ли? Простете, може ли като на много глупава да ми обесните.

Е в сексуален де..Автора на темата не виждаш ли кой е?!

# 20
# 21
  • Мнения: 5 577
Един вид пишеш много за секс, а всъщност не правиш така ли?

# 22
  • Мнения: 4 733
Един вид, ти е бедна фантазията какво е секс Mr. Green Опитвам се да се образовам на ваш гръб ама тц ooooh! Разконспирирахте ме и вече не пускам сексюални теми, че няма на какво да ме научите Twisted Evil

# 23
  • Мнения: 1 629
Ама така кажете, че за секс говорим, ъфкорс, че се правя. Тук съм мила и добра, но реално съм с камшика. Biby, къде си дружке по оръжие?

# 24
  • Мнения: 6 155
Един вид пишеш много за секс, а всъщност не правиш така ли?
Верги, ей сега перфектно си влязла в роля и се правиш на мноого тъпа Mr. Green

(или верно не зацепваш?) Shocked Laughing

# 25
  • Мнения: 3 569
Пра'им се малко. Не съм на 100% себе си.

# 26
  • Мнения: 5 577
А, щот ако е за секс - аз няколко пъти съм се опитвала да се вмъкна в някоя тема правейки се на интересна, всъщност не ги чувам много петлите.  Blush


сега перфектно си влязла в роля и се правиш на мноого тъпа Mr. Green

(или верно не зацепваш?) Shocked Laughing

 Embarassed Embarassed Embarassed Не Бибак, такава съм си. И в реалния живот ми се обеснява по 2 пъти минимум. Двама от вписващите по темата могат да потвърдят, преди малко им казах, че не ги разбирам изобщо, съвсем сериозно (по чата).

# 27
  • Мнения: 4 733
В какви точно проценти ти е "фалшивото аз" ?  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 1 629
Касиди, не се измъквай, спомена там нещо по-горе за някакви конкретни потребители, дай да обсъдим поименно, а?

# 29
  • Мнения: 3 447

Сладуранка 85  Wink , която пък няма нищо общо с избиване на комплекси ,  (Цветенце)  Whistling
Е ти ме разби, какви комплекси избива Сладурана85  Joy

Общи условия

Активация на акаунт