AVON кампания 6 и 7

  • 16 667
  • 284
  •   1
Отговори
# 255
Искам да попитам за червилото Heavenly Cappucino от  Perfect Wear серията да ли е такова като Cappucino-то на Ultra Color Rich?Някой да е имал и двете и да знае случайно нещо по въпроса Praynig

# 256
  • София
  • Мнения: 2 107
момичета, кой според вас е най-хубавия крем за крака на Ейвън?
аз съм ползвала овлажняващ. омекотяващ и Планет Спа и тампоните, не са лоши, но ...

# 257
  • Мнения: 384
момичета, кой според вас е най-хубавия крем за крака на Ейвън?
аз съм ползвала овлажняващ. омекотяващ и Планет Спа и тампоните, не са лоши, но ...
Майка ми все има проблем с напукани пети и крема с шеа (или ший се казва  Embarassed), вършеше чудна работа, но сега, като го спряха го заменихме с минералите от М.море - също не е никак зле  Peace

# 258
  • Мнения: 279
Кога е следващата,най-близка по дата поръчка за Бургас?

# 259
  • Мнения: 511
момичета, кой според вас е най-хубавия крем за крака на Ейвън?
аз съм ползвала овлажняващ. омекотяващ и Планет Спа и тампоните, не са лоши, но ...
Майка ми все има проблем с напукани пети и крема с шеа (или ший се казва  Embarassed), вършеше чудна работа, но сега, като го спряха го заменихме с минералите от М.море - също не е никак зле  Peace

Трудно е да се определи най-добър Rolling Eyes На всеки различно му понася Rolling Eyes Интензивният крем за стъпала и Обновяващата терапия също са добри - ако не са изпробвани, препоръчвам Peace

# 260
  • София
  • Мнения: 2 107
да, тях не съм ползвала, ще пробвам
Планет спа с минерали също не е лош, за майка ми е перфектен, но за мен...
а терапията за коса Летни решения на АТ (или нещо подобно) ползвали ли сте?

# 261
  • Бургас
  • Мнения: 5 924
Кога е следващата,най-близка по дата поръчка за Бургас?
27 юни за К08

момичета, кой според вас е най-хубавия крем за крака на Ейвън?
аз съм ползвала овлажняващ. омекотяващ и Планет Спа и тампоните, не са лоши, но ...
аз харесвам парафиновата терапия за ръце и крака  Peace майка ми пък обожава Дълбоко овлажняващия крем от серия Foot works

Искам да попитам за червилото Heavenly Cappucino от  Perfect Wear серията да ли е такова като Cappucino-то на Ultra Color Rich?Някой да е имал и двете и да знае случайно нещо по въпроса Praynig
различни са, на UCR е телесно, а това на PW е по керемидено и оранжавее, не е лошо, но не е същия цвят, дори според мен не наподобява

# 262
  • Мнения: 277
Аз да споделя, че много ми харесва новият спрей за блясък АТ - косата наистина блести и става мекичка. Това е първият продукт от тази серия, който ми допада  Peace Що се отнася до серума за разширени вени - не знам - ту ми се струва, че намаляват спуканите капилярчета, ту - че няма ефект, но честно казано не го нанасям съвсем редовно както е по указания  Embarassed Червилото Glazewear си го ползвам със все по-голям кеф и много ми харесва  Grinning Това е, миналата кампания се олях с поръчката, така че сега ще съм по-скромна  Blush

# 263
  • Мнения: 191
Как се използва този коректор за кожички,който и като молив с четка.Взех го,но не знам как се използва.Някой има ли го?

# 264
  • София
  • Мнения: 5 828
... Що се отнася до серума за разширени вени - не знам - ту ми се струва, че намаляват спуканите капилярчета, ту - че няма ефект, но честно казано не го нанасям съвсем редовно както е по указания 

А има ли тониращ ефект, защото пише, че оставя петна по дрехите  newsm78




различни са, на UCR е телесно, а това на PW е по керемидено и оранжавее, не е лошо, но не е същия цвят, дори според мен не наподобява

абе къде изчезнаха тези UCR, има 6 цвята само вече втора кампания, дали ще ги махат или само капачките сменят  newsm78

# 265
  • Мнения: 277
... Що се отнася до серума за разширени вени - не знам - ту ми се струва, че намаляват спуканите капилярчета, ту - че няма ефект, но честно казано не го нанасям съвсем редовно както е по указания 

А има ли тониращ ефект, защото пише, че оставя петна по дрехите  newsm78

Не забелязвам тониращ ефект, нанасям обилно (според мен), изчаквам 2-3-4 мин. и се обличам - петна засега няма.

# 266
  • Мнения: 3 835
Да докладвам за душ-гела Сатенен блясък. Първо - не е душ-гел, а ексфолиант. Освен това ми се струва, че не пада изкуственият тен от него. Докато другите ексфолианти и душ-гелове го измиват по малко.
След три дни употреба на спрея за светла кожа от същата серия имам лек тен, е малко съм на петна на някои места, но ефектът е мноого добър.  Peace

# 267
  • Sofia
  • Мнения: 6 999
... Що се отнася до серума за разширени вени - не знам - ту ми се струва, че намаляват спуканите капилярчета, ту - че няма ефект, но честно казано не го нанасям съвсем редовно както е по указания 

А има ли тониращ ефект, защото пише, че оставя петна по дрехите  newsm78


Аз ползвам гел Троксевазин за 2 лв. от аптека  и не оставя никакви петна, а капилярите ми се скриха след 2 намазвания! Peace

# 268
  • София
  • Мнения: 2 107
олеее преди няколко години паднах надолу по входните стълби и направо си бях помляла краката
троксевазина ме спаси от болки и синини Praynig

# 269
  • Мнения: 990
... Що се отнася до серума за разширени вени - не знам - ту ми се струва, че намаляват спуканите капилярчета, ту - че няма ефект, но честно казано не го нанасям съвсем редовно както е по указания 

А има ли тониращ ефект, защото пише, че оставя петна по дрехите  newsm78


Аз ползвам гел Троксевазин за 2 лв. от аптека  и не оставя никакви петна, а капилярите ми се скриха след 2 намазвания! Peace
Страхотно!!! Отивам още в обедната почивка да си го купя! Нищо, че си поръчах и ейвънския!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт