Неприятни случки на рождения ми ден!

  • 2 357
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 202
Лизбет, разказаните случки не са в тази последователност, за да направиш извод кое от кое произтича! Изобщо не съм се вторачвала! Миналата година всичко мина супер, но тази отново имах 2 срещи, съдбоносни за мен и моето семейство-които отново бяха жесток удар! Аз съм оптимист и разбирам за какво говорите, и въпреки всичко не мога да се съглася с мнението Ви! Лека нощ! Благодаря за отделеното време!

# 16
  • Мнения: 459
Извинявай, ама ми приличаш на Фиби от сериала "Приятели". Тя всеки пък като отидеше на зъболекар се случваше нещо лошо с познатите й (според нея).

# 17
  • Мнения: 4 965
Преди 4 г. - точно 1 ден след моя рожден ден - се роди преждевременно и почина момченцето ми. Не свързвам случилото се с рождения ми ден или разни сатурнови дупки, а с лошо стечение на обстоятелствата, защото "каквото е писано, това ще стане".

...,но явно всеки очаква от този ден нещо по-специално. А той си е ден като ден и понякога човек остава разочарован.
  ....

Просто си очаквала друго, а по стечение на съдбата ти са се случили неприятни нща, които може да се случат във всеки един друг ден /но тогава нямаше да ги почувстваш толкова силно/. Следващите години вече си ги очаквала и си ги търсила сама.

...
Това е малко като с черните магии, казват, че се случват само ако вярваш в тях, иначе не newsm78

Общи условия

Активация на акаунт