Дечица станаха бебоците от Юни 2005, рожденици ще има скоро в тази дива чета!

  • 9 602
  • 264
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 974
Ехооооо, хайде на кафето!!
Къде сте в това лошо време?!?

# 16
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 181
На работа, къде Hug

Ако има Борковци и Борянки - ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН!  bouquet

# 17
  • plovdiv
  • Мнения: 350
Здравейте! wavey
SadMamma, don't be sad! HugВинаги правим компромиси ... всичко ще е наред!Радвай се, че имаш на кого да разчиташ. Бъди силна и лек полет. Времето бързо ще измине:)
Сънчо, чудесна новина!Имали ли сте близнаци във фамилията? Пази се бъдеща многодетна мамо Hug
Сиси, приятно изкарване при родителите ти! Simple Smile
Бренин, как е Марти?

При нас всичко е наред, Слава Богу!Децата на ясла и градина, а аз работя. Добре ми дойдоха почивните дни.

Приятен ден!




# 18
  • Мнения: 1 698
Пак съм бляла някъде и не съм видяла новата темичка Mr. Green
Теди, мила, ще се справите и тримата със ситуацията. Дано само раздялата да е кратка и скоро да си нагушкаш малкото слънчице.

Сънчооооооооооооооооооооооооооооооо, прегръщам те и теб с хубавата новина. Стискам палци всичко да е ОК, лека бременност и само положителни емоции ти пожелавам.

Дари много обича орехи, рядко давам, други ядки за сега не купуваме и тя не е яла. И мен ме е страх много.

Чакайте сега да си похваля детенцето. Снощи като каза, че има пиш и че иска "там" /в банята/ да пишка. И аз свалих памперса, държа я и тя се изпишка милата. Така цяла вечер сме пишкали през 20-30мин, само я подканях и не се напика в гащите. Днес обаче не иска да пика там. Чакам я да стане от сън и слагам пликчетата и почваме наново с ученето Grinning. А какъв смях падна като каза, че искала тя да се избърше със салфетка Joy На мен сълзи ми потекоха да се хиля като я гледах. hahaha

Иначе днес бяхме на лекар, тя каза че за сега дробчетата и гърдичките са чисти, но все още има опасност от влошаване. Включихме и капки за нослето освен сиропа. И има и Т вече трети ден. Има и себореен дерматит, та ни изписа първо на Мустела кремчето, а ако не се оправи с него, ще минем на нещо по-сериозно.
Това е за сега, целувам ви и благодаря, че се интересувате за нас  Hug Hug Hug

# 19
  • Мнения: 1 006
hi,

нещо не ми се пише......... Hug Heart Eyes
като ми мине...............

 Sunglasses

# 20
  • Мнения: 592
Здравейте момичета, аз се включвам само да се отчета че пристигнах благополучно. Вечерта бях скапана от пътя и уморена - легнах и се наспинках. Днес от 8 часа съм скочила, оправих багажите, изкъпах се, кафенце още не съм пила, но и не мисля днес да пия. Времето тук е прекрасно само за разходка, но шушито я няма  Cry
Честит празник на всички именници.
До скоро.

# 21
  • Мнения: 1 698
Теди, радвам се, че си пристигнала благополучно. Сигурна съм, че и Шушито е добре Hug

# 22
  • Мнения: 734
Здравейте на всички,
Теди добре дошла ! За шушито няма да ревеш сега ами като си починеш хващаш Моловете и да видиш какви нови модели детски дрехи има;)
Сънчо, честити близнаци! Страхотна новина!! Ивайла ще е на седмото небе;)
Бубе като спомена за килограми, ние преди 2 седмици водихме Нати на контролен преглед и се оказа 13 и 400 а не 15 както я бяха изтеглили при моя доктор.
Тук дойде истинското лято и ние по цяла събота и неделя лежим под палмите на лагуните;)

Да кажа и аз за пишкането, ако е без памперс винаги ми казва и пишкаме в голямата тоалетна, имало е само 2 инцидента за последната седмица. За 2ра нужда, зависи от настроението й, преди 3 дни си каза и ходихме до тоалетната но аз трябва да стоя на по далечно разстояние от нея а тя докато действа по задачата си къса тоалетна хартия и пуска водата на 30 сек.

хайде лека от нас Hug

# 23
  • Мнения: 1 698
Добро утро Grinning, къде сте? Като я няма Сиси съвсем опустява форумчето. Mr. Green

Все забравям да напиша, че Дари е все така 10,500-щиглец. Понякога се притеснявам, че е много слабичка, ама пък се успокоявам, че е здрава. Иначе си е все още злояда и на мен ми е по-трудно да я нахраня, отколкото на баба й.
Днес сме пак без памперс, сутринта баща й я изпишка, а при мен се дърпа. Не знам защо така реагира на мен, все гледа да се лигави, глези, да мине метър. Ама аз съм си виновна, то е ясно #Cussing out

# 24
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Здравейте момиченца!

И ние сме без детенце от вчера, оставихме ги нашите с Луси на вилата. Тя е безкрайно щастлива там. По цял ден по поляните, играе с малките кученца на овчарските кучета, гони овцете, опитва се да хваща козите, хваща конете за опашките, а кокошките, патиците и другите пернати са в панически ужас от нея...въобще, КУПОН!

Много е доволно детето от това, че може да играе на воля. На някое цигане е заприличала. Цялата мръсна, с назеленени колене и дупе, рошава, със сламки в косата, и щастлива.

Снощи си е поплакала за нас, и е карала баба си 3 пъти да я води до моста да ни чака да се върнем Cry

Надявам се болничките бързо да се оправят, а аз ще отскоча до в къщи в обедната почивка да си простра прането, че сутринта се успах и не успях.

Сънчо, стискам палци за теб и бебоците!

# 25
  • Мнения: 2 673
Мами, поздравявам вас и семействата ви! Да са живи и здрави дребосъците, и много положителни летни емоции!!!!

Всъщност искам да ви помоля, да дарим спасителен лев чрез СМС на номер 1365 за малкия Светльо, ..той е с тежка форма на левкемия за него няма лято, няма положителни емоции..
Моля ви ..всяко отлагане е фатално. Имаме 2 месеца ...после...
 

# 26
  • Мнения: 3 356
Искам да споделя една хубава новина за мен с вас.Вчера моя близка колежка,която чакаше в края на май второ детенце -момченце,роди  близначки момиченца.Въпреки голямата изненада и за нея и мъжа и ,както и за всички нас,цял ден съм в някаква еуфория,и само като се сетя и настръхвам.

# 27
  • София
  • Мнения: 2 686
Егаси, нали уж съвременна техника, да са им живи и здрави близначките. Може ли пък да не видят две бебета.

Карил, Много ми е мъчно за детенцето, това със смс-ите е много удобно, дано много голяма част от тях да отиват за детето.

Моите близнаци май не са близнаци, но здраве да е.

Ще се побъркам вече, егаси докторите, егаси чудото. Днеска тая докторка, която ми следи Ивайла и която уважавам каза, че било заблуда това с близнаците. А аз на тридето в Света София на вагиналния ги видях две точици - едната пулсираше и беше по-голяма. Днеска Русева ме гледа на коремен, каза че виждала едно малко ембрионче, с 2 седмици по-рано. На епикризата обаче ми пише, че има сърдечна дейност. Тя ми каза, че било мъничко още, та да отида във вторник пак. Гърдите ми дали са напрегнати - ами не са напрегнати, но допреди 2 седмици кърмих. Изобщо се нашашках ужасно, почнах да се чудя дали да не ходя при друг доктор, но май е по-добре да изчакам в крайна сметка до вторник. Много ми е ошашавено, опитвам се да държа фронта.

# 28
  • Мнения: 734

Вили снимките са там;)

Съжалявам за болното дететнце, дано Господ да го пази и да оздравее!ЧУДО ДА СТАНЕ ДАНО!

Сънчо, най важното е да си спокойна и да бъдеш силна!Винаги вярвай в добрия край!

На нас ни се налага да се приберем по рано в Кали, аз имам нужда от много почивка защото съм с болки и взехме решение да си ходим, само където всички полети заети и ще стане чак след 10 дни.

И десерта за последно - Нати ще си има сестричка. Господ да пази децата да са живи и здрави!

Нансен, големи са вече децата и разбират като ни няма. Натали всяка сутрин първо търси баща си, после му звъни по телефона в службата и след това ми обръща каквото е останало от вниманието;)Луси като подгони патиците и кучетата ще се разведри. А баба й като и да де да яде някоя вкуснотия хич няма да й се плаче.   

# 29
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 181
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ТЕДИ (SadMamma Wink)  bouquet
Много здраве и късмет ти желая, и дано всичко, за което мечтаеш, се сбъдне newsm67

Общи условия

Активация на акаунт