"Дневникът 12'' - да отслабнем всички заедно

  • 19 452
  • 629
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 2 907
Хора, аз днес се олях с яденето. Срам ме е, затова няма да ви казвам какво успях да изям  Embarassed Embarassed Embarassed Утре не 40 мин, ами 2 часа фитнес - обещавам!

# 391
  • Мнения: 237
Момичета искам да ви се оплача....  Tired
Напоследък всички ми казват да се спра вече с тези диети,че не съм приличала вече на предишния човек и къде са ми били хубавите бузки  #2gunfire
А аз искам още малко и мисля,че ще съм си добре,а и така ще се чувствам по-добре за през лятото.....Явно са свикнали да ме виждат по така,и сега им е странно и само ме корят да се спра  #Cussing out да не съм се разболяла и тем подобни,сякаш съм свалила 50кг   Crossing Arms
И затова тази вечер прекалих малко с папането......Една приятелка ми беше на гости и хапнахме с нея мусака и тараторец и за десерт ПУКАНКИ...УЖАС!
Утре съм на фитнес....няма да им се вържа hahaha Joy
Сега хапнах и две парчета шоколад   Joy

# 392
  • Мнения: 2 907
Оф, 7 страници сте изписали, погледнах по диагонал, не можах всичко да прочета, но видях, че за Е-та сте говорили. Аз от години внимавам стриктно какво купувам. Пазарувам бавно, което е много уморително, тъй като чета на абсолютно всичко състава. Една от настолните ми книжки е тази с Е-тата, преди даже си я носих в чантата, да гледам какви лайна точно слагат в сирената, млякото етц. Не трябва да внимавате само за Е-та, ами и за овкусители като мононатриум глутамат, аспартам ( който е реално във всички безалкохолни напитки ), ренет ( на бг. се казвало сирище, за вегетарианците сирената трябва да са без този животински ензим), както и за желатин ( знаете прави се от кости на животни и е много вреден - а го има в повечето топени сирена, извари, майонези, особено в леките варианти с малко мазнина) Преди много ядях гумени мечета, но сега само като си помисля, че дефакто това не е желе ами животински прешлени и кости ми призлява  Sick

Между другото, през последните няколко години пазаруваме и био-продутки, след прочитането на различни статистики за съдържанието на нитрати в плодове и зеленчуци, взех мъдрото решение да плащам малко повече, но поне да е чисто.

# 393
  • Мнения: 6 958
Ами, Миранда, понеже вече ми омръзна всяка седмица да мисля нова диета, коя от коя по-изтощителни, пък и понеже свалих почти всички желани от мен килограми, ми се ще да се насоча към по-умерен хранителен режим с повече рабнообразие в храненето.
Та какво казваш - през деня си карала само на плодове, а вечер - салата с месо или млечни /само???/ или супа /каква - пилешка лез ориз или фиде сигурно/. Разясни ми по-подробно, моля те.

Има една таблица за съчетаване на храните за здраве погледни я... също така ако можеш прочети книгата Сила за живот на Харви и Мерилин Даймънд - 1 част само, има още 3 части но няма смисъл от тях...

На кратко яде се 1 вид концентрирана храна (готвено) + сурова храна...

до обяд: първо е само плодове или плодови сокове винаги и за постоянно

на обяд: салата + варен картоф или ориз или риба или месо или супа или яхния (по оскъдна порция и хранене принципно за разлика от вечерята); сандвич от хляб и зеленчуци без сирене без майонеза без колбас и т.н.

за вечеря : същата като обяда с малко по голямо количество от него, но задължително салата  Peace

Има 1 разтоварващ ден само от плодове веднъж на 7-10 дена поне  Peace

основни принципи:

зеленчуци със сирене
зелечнуци с месо
зеленчуци с хляб
макарони само с масло
супи само от зеленчици или зеленчуци с пиле или риба, но без фиде или ориз
яхнии от зеленчуци или от зеленчуци с месо или зеленчуци с роба или зеленчуци с яйца, но без застройка от яйца смесена с месо или зеленчух
мусака примерно но без кайма
пълненени зеленчуци или задушени както и с каквито др зеленчуци в комбинация иу т.н.


НЕ:

месо и хляб
месо и картофи
месо и ориз
картофи и сирене
месо и сирене/кашкавал
хляб и сирене/кашкавал
на едно хранене и супа и манджа/яхния
плод за десерт НЕ (само на гладно)

попита ме за супите: зеленчукови без фиде и без ориз... само зеленчуци моркови, картофи, грах, лук ИЛИ месо или риба  и т.н. и БЕЗ застройка от яйце и кисело мляко, без обилна мазнина

Аз лично се хранех тогава с плодове за закуска, но я пропусках закуската (повечето дни) и обяд пак плодове или салата само с лек дресинг или постна зеленчукова супа от картофи+моркови+лук+домат+пипер+подправки ИЛИ зелева супа, а за вечеря салата със сирене или кашкавал или месо или риба... Ограничавах ориза и картофите, боб и варива... Без грам хляб съм от 5-6 години не ям никакъв хляб (но за справка ям тесто баници и закуски през тпози период) Подходяща вечеря ми бяха и макарони или кус кус много засищат... Правех и гимнастиката на Синди Крауфорд ежедневно по 45 миниути до час... Не пиех чай, само кафе и цигари, а вода малко... Повече течна храна... А за напитки прясно мляко или натурален сок пиех не съм си цедяла...  
 
Оххх толкова много знам за разделното хранене че може да пиша до утре  ooooh! Питай конкретни въпроси ако искаш на лични или тук или по кюто  Peace Стана ми мъчно доплачка ми се... като се сетих, тогава как бях 63-64 кг.  (а бях около 85 кг. преди диетата) Cry Cry Cry Искам паккккк, писна ми да съм тлъсто свинче цял живот  Cry Cry Cry

Това е от мен за сега  Hug Отивам за цигара да успокоя нервите малко  Embarassed

# 394
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Миранда аз искам да питам защо след като преди си отслабнала 25 кг за 2 месеца, сега отново трябва да ги сваляш...?
Чудех се дали не е обратен резултат от бързата диета.. 25 кг. за 2 месеца сякаш не е нормално   #Crazy

# 395
  • Мнения: 794
Миранда, а защо сега не преминеш на разделно хранене? Вече не дава ли резултат при теб?

# 396
  • Мнения: 6 958
Миранда аз искам да питам защо след като преди си отслабнала 25 кг за 2 месеца, сега отново трябва да ги сваляш...?
Чудех се дали не е обратен резултат от бързата диета.. 25 кг. за 2 месеца сякаш не е нормално   #Crazy

За качването ми прични хиляди може да има, но най основната са лакомото и ежедневно хранене на сладкиши и еднократно хранене на ден предимно вечер с голям обем калорий и т.н. и съм пак нагоре с течение на времето... Но каквито и да са другите прични................., храната (шоколадовите изделия, тесто, газирано) са ми враг номер едно... не ми понасят и не са за мен... Оттърсих се от правилния начин на хранене по време на пубертета и тогава всичко се обърка и пак започнах да качвам...

Миранда, а защо сега не преминеш на разделно хранене? Вече не дава ли резултат при теб?

Опитах се, не че не дава - дава но е бавен... а аз реших че не мога така защото много яко съм се разлигавила и не мога да си наложа волята да се храня с малко... Реших че този път искам да сваля бързо, затова сега съм на плодолечение... И преди съм го правила но винаги съм качвала след определен период... дори и сега незнам какво ще се случи след като съм свалила, а и дай боже да сваля още пак незам какво ще ме чака след това... И така  Blush

# 397
  • Universe
  • Мнения: 1 556
ООООООООООООХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХ!!!! smile3511
Що ли се ровя в тия форуми за слабеене newsm78 newsm78 newsm78?!?
Сега пък, вижте на какво попаднах oops:

http://www.hrz.dir.bg/_wm/library/?df=239968

Направооооооооо....  comp03

# 398
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Това да си изберем от кое от всичко сме болни ли ?  Laughing

# 399
  • Мнения: 187
моми4етааааа, полудявам!не мога да си оправя документите и трябва да има сватба до 4 месеца  #Crazy на детето и паспорт му дадоха а на мен.....мькаааа..... : 2gunfire: това озна4ава,4е майка ми като се оперира до месец...и после трябва да идва за сватба.по груби из4исленя-2 мес...... smile3511 трябва да сваля до тогава.направо умирам!!        
няма ме до неделя!не знам кьде сьм.....  Hug

# 400
  • Мнения: 669
Момичета, може ли да се присъединя към вас?

# 401
  • Мнения: 5 022
здравейте момичета  Hug
Вивиан мила не ти ли е рано за спорт newsm78, може и от това да е кръвта, аз се метнах един месец след като родих на велото и щях да си отворя шевовете Shocked иначе за цикъла, аз не кърмех и ми дойде на 50 ден някъде.
Миранди честит ти нов ник  bouquet
Кети, дано успееш с документите Peace
ох, малкия ми се качи на главата  Crazy, после пак ще се включа

# 402
  • Мнения: 5 022
Момичета, може ли да се присъединя към вас?
може разбира се  Laughing
сподели малко повече, колко килограма имаш да сваляш, как ще ги сваляш и т.н  Hug

# 403
  • Мнения: 669
Благодаря!  bouquet

Еми...имам да свалям 10 кг . Искам да стане до септември! Praynig Тогава смятам да се върна на работа, а в този ми вид, няма как да стане Sad Ето и мерките ми:

ръст-174
кг- 63
ханш-102
талия-77
бюст-94
бедро-58
прасец-37
ръка-27


Искам да съм 53кг и ханша и талията да са поне - 10 см!!
Смятам да заложа на салати и леки храни и да премахна тестото и сладкото. Проблемите са ми 2- колата и бирата Embarassed

# 404
  • Мнения: 3 647
 Stop без кола - ама бира може веднъж седмично
 колата е сладка и пристрастяваща напитка - ще свикнеш постепенно без нея

10кг  до септемвпи са постижими Ангелина Hug


Миранди пиши ме същите мерки  -> в МЦ съм и  нямам намерение да стъпвам на кантара -> да не се депресирам

Общи условия

Активация на акаунт