"Дневникът 12'' - да отслабнем всички заедно

  • 19 450
  • 629
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 6 461
Мирандичка ,
тази седмица ме отпиши от таблицата.


Сладурке защо така?  Cry Cry Cry Може да те оставя, а да се присъединиш отново когато си готова?  Rolling Eyes

 Cry Cry Cry
Ок мила и така става.
Обичам те Heart Eyes

# 436
  • В друго измерение
  • Мнения: 155
Момичета  bouquet
Да ви се похваля...за няколко дни съм минус килограм и половина newsm44

# 437
  • Мнения: 3 647
Дими къде  ще забягваш пак  Crossing Arms утре на агнешко-багнешко
 Flutter Flutter Flutter
Миранди мила пиши ме пак същите мерки и теглилки -> сега съм подута и не искам да се качвам на кантара, че ще иде на боклука  Hug

Heartbeat честит ти минус мила Hug

Последна редакция: сб, 05 май 2007, 15:24 от ANGYA

# 438
  • Мнения: 6 958
Мирандичка ,
тази седмица ме отпиши от таблицата.


Сладурке защо така?  Cry Cry Cry Може да те оставя, а да се присъединиш отново когато си готова?  Rolling Eyes

 Cry Cry Cry
Ок мила и така става.
Обичам те Heart Eyes


И аз те обичкам миличка  Heart Eyes Така ме изплаши и се натъжих  ooooh! но сега ме успокои   bouquet Надявам се всичко около теб да е наред и пиши когато можеш  Hug

# 439
  • В друго измерение
  • Мнения: 155
Angya, мерси, мерси Heart Eyes

А сега пък нещо се хващам доста сериозно с упражненията, пробвах тези, които си избрах, в началото мислех, че са елементарни, но как само ме натовариха Shocked
И май ще има ефект от всеки ден:)

Аааа...да си призная съвсем честно...само секс е решението.. Blush

# 440
  • Мнения: 6 461
Половин литър топла вода с лимонов сок
Три каЙвета
1 кисело мляко
1 парче баница от вчера...да не го хвърлям ...викам да си го хапна Flutter.

Това е за сега.....

# 441
  • Мнения: 3 647
Половин литър топла вода с лимонов сок
Три каЙвета
1 кисело мляко
1 парче баница от вчера...да не го хвърлям ...викам да си го хапна Flutter.

Това е за сега.....

Hug и не почерпи - не те е срам  Crossing Arms

# 442
  • Мнения: 910
само секс е решението.. Blush
и мъжо ми предложи, ще взема да се съглася Joy
Апропо, честити минуси  bouquet и дано е заразно Mr. Green

# 443
  • Мнения: 3 647
само секс е решението.. Blush
и мъжо ми предложи, ще взема да се съглася Joy
Апропо, честити минуси  bouquet и дано е заразно Mr. Green
Crossing Arms а моя като е далече -> ще си седя дебела значи  Whistling Crossing Arms

# 444
  • Мнения: 910
ANGYA, да ти давам помалко моя на заем hahaha

# 445
  • Мнения: 3 647
ANGYA, да ти давам помалко моя на заем hahaha
Shocked много си била  дашна -> ако готви добре може  Laughing Mr. Green
ама сигурно ще искаш да ти плаштам -> за фитнеса и разтоварването  hahaha Joy  bouquet

# 446
  • Мнения: 6 958
изядох два шоколада по 100гр Embarassed.

И резултата естествено е налице  + 3 кг.  #Cussing out


Аз съм същата...  ooooh! Не мога да то го обясня научно, но на база прочетеното... доставила си излишни въглеидрати и то от раз на еднократно хранене... ако ги беше изяла разпределени за целия ден може би щеше да си качила но не чак 3 килограма... това е т. нар. ''въглехидратна бомба'' особено опасна след дни на лишения от въглехидрати и поета с еднократен прием на храна  Naughty И аз я правя тази грешка, качвам за едно денонощие, а после ми трябват няколко дена или седмица за да ги сваля обратно  Tired Tired Tired Съчувствам ти адски много  Heart Eyes

Галя_82 - да мерките за всеки случай на лични, но явно мацките не са го прочели (не искам да изтърва някой измежду страниците)

Ехххх кой какво прави все върите и сучете и все за това кексо - секс говорите значи  Joy hahaha Joy ми ние дето сме дали обет за целомъдрие какво да правим  newsm78 като няма секс, да не очаквате да има малко хенд джоб?  Embarassed че да мине за секс и то  Embarassed Heartbeat виж какви глупости ме караш да говоря  Mr. Green То май е от въздаржанието най вече  Joy Joy Joy Еххх какво съм му намислила на мойто само да си дойде и да се видиме  Mr. Green Heart Eyes Joy hahaha Joy А и се надявам да забилежи новата ми визия и да видиме ко ша каже, ако не ме е изхвърлило преди това обаче newsm78 Хммм  newsm78 Ша разказвам по някое време след като има екшън - секшън какво ще бъде положението при мен  Rolling Eyes

# 447
  • Мнения: 3 647
Миранди ела да си поплачем заедно -> ние  монахините  Flutter Hug
 Cry моя чак август  -> ще идва  Crossing Arms ама ако му кажа, че zaicheto ми дава нейния мъж може и довечера да дойде  Joy hahaha Joy
  bouquet Hug Hug

# 448
  • Мнения: 910
ANGYA, да ти давам помалко моя на заем hahaha
Shocked много си била  дашна -> ако готви добре може  Laughing Mr. Green
ама сигурно ще искаш да ти плаштам -> за фитнеса и разтоварването  hahaha Joy  bouquet
Ау, непитай за готвенето ooooh! що съм, мислиш, +30кг откакто сме женени Embarassed
сладуранки Hug

# 449
  • Мнения: 3 647
ANGYA, да ти давам помалко моя на заем hahaha
Shocked много си била  дашна -> ако готви добре може  Laughing Mr. Green
ама сигурно ще искаш да ти плаштам -> за фитнеса и разтоварването  hahaha Joy  bouquet
Ау, непитай за готвенето ooooh! що съм, мислиш, +30кг откакто сме женени Embarassed
сладуранки Hug
  Whistling да правим бартер - моя  не готви -> ама хубави бижута прави  Whistling
хехех майтапче мила  Hug

Общи условия

Активация на акаунт