"Дневникът 12'' - да отслабнем всички заедно

  • 19 400
  • 629
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 2 907
Ох, момичета, не ме разбирайте погрешно, не съм някоя затлъстяла леля, но не съм и тъпа шматка , която само калории брои. Намирам се в безтегловност, защото съм много суетна, много взискателна към външния ми вид, а уви - не мога да постигна това, което искам. Позволявам си да се отпусна ( като днес) защото разбрах, че при мен стана някакъв блокаж, каквото и да правех, не отслабнах. В един момент се запитах : " Аз по-щастлива ли съм когато страдам и се мъча? Къде ми остава това "щастие", когато вътрешно така или иначе се чувствам неконфортно?" Неконфортно ще се чувствам сигурно още дълго време. Питам се дали трябва да си доставям това "удоволствие". Питам се къде минава тънката граница между това да пазиш диета и спортуваш и това да се чувстваш постоянно зле в кожата ти. Това, което ме ужасява е , че двете понятия се покриват  Sick

Хайде мадами, не исках да развалям настроението, аз цял живот слабея, утре пак ще проповядвам това, което виждам на корицата на Космополитан, няма проблеми  Mr. Green

# 601
  • Мнения: 1 254
Момичета-пловдивчанки супер сте на снимката, а тъй като бездруги всички ги видяхме мисля че може да ни поукрасите малко дневника, но както си решите, да не ви се меся.
Относно диетите и угризенията след прегрешение-като човек който почти винаги е на диета, мога да ви кажа че едно малко прегрешение (и ние душа носим) е много по-добре отколкото да се измъчваш от мисълта за него. поне аз такъв принцип си спазва. като много ми се яде нещо си взимам малко от него да ми мине мерака и си продължавам диетата Crossing Arms за мен важното е да се чувствам добре и щастлива
за килограмите-вече съм 73кг!! стигнах си кг от преди бременността и по случая да ви почерпя виртуално-салатка, пък кой каквато обича-плодова и зеленчукова:


# 602
  • Мнения: 1 416
ХЕИ СЛАДУРАНКИ ПИСАЛИ СТЕ ПИСАЛИ СНИМКИТЕ ОТ ПЛОВДИВ СА СТРАХОТНИ МОМИЧЕТА МНОГО СТЕ ГОТИНИ НА ВСИЧКИ ИМЕНЯЦИ ДА ИМ Е ЖИВО И ЗДРАВО ИМЕТО
И АЗ СЪМ ОТ СОФИЯ ПО ТОЧНО ОТ ГОРУБЛЯНЕ ПУК ЗАВЕДЕНИИЦА ПОД ПЪТ И НАД ПЪТ
АЗ СЪМ ЗА ЗА ЕДНА СОФИИСКА СРЕЩИЧКА lalalala lalalala lalalala lalalala lalalala
[/color]
[/color]СУПЕР ЯКО

# 603
  • Мнения: 685
И аз съм Софиянка / кв. Левски зона В / и аз съм много съгласна за среща в София

# 604
  • Мнения: 2 099
Миранди слагай я мила, тъкмо като направим другата среща и си покажим новите фигурки Laughing ще има с какво да сравняваме, а и ще бъдем за стимул на другите момичета. Mr. Green А и две бъдещи булки имаме и тях ще гледаме от сватбата и мен по бански от морето -ако сваля килцата, иначе ще ползвам Фотошопа Laughing.

# 605
  • Мнения: 3 453
Миранди слагай я мила, тъкмо като направим другата среща и си покажим новите фигурки Laughing ще има с какво да сравняваме, а и ще бъдем за стимул на другите момичета. Mr. Green А и две бъдещи булки имаме и тях ще гледаме от сватбата и мен по бански от морето -ако сваля килцата, иначе ще ползвам Фотошопа Laughing.

Подкрепям Мими така си е!Ето нали ние бяхме проблема.Действай Миранди Peace

# 606
  • Мнения: 6 958
Миранди слагай я мила, тъкмо като направим другата среща и си покажим новите фигурки Laughing ще има с какво да сравняваме, а и ще бъдем за стимул на другите момичета. Mr. Green А и две бъдещи булки имаме и тях ще гледаме от сватбата и мен по бански от морето -ако сваля килцата, иначе ще ползвам Фотошопа Laughing.

Подкрепям Мими така си е!Ето нали ние бяхме проблема.Действай Миранди Peace

Оксссс още веднъж Лени и Ася да кажат за потвърждение и ви пускам новата тема веднага даже  Peace

Момичета ако искате среща за София направете си я сега, само че без мен, аз ще дойда на лятната като се установя там някъде си  Rolling Eyes

Издържаххх, хапнах 2 домата с малко целина  Peace Агнешкото вече мръзнее в хладилника и опасността е далече  Whistling Whistling Whistling оххх  Praynig

# 607
  • Мнения: 6 958
Момичета взимам водата и засядам на компа да пусна новата тема до 10 минути... За снимката, ако решите да се маха или не мога да редактирам до 24 часа... Моля не пишете докато не публикувм цялата тема... Дългичка е този път и малко по различна  Peace

# 608
  • Мнения: 1 280
А тук е още 12,40....аз пък си хапнах едно пар4енце малко питка със сирене..топла,сега я правихме с именницата..как да не уважа на детето труда и мерака? Взех си едно пар4енце..Но не се упреквам,днес ни е празник,после нямаме никакви рожд. и именни дни...Издържах 22 дни да не близна дори ,ама нищи4ко забранено...Така,4е на 22 дни,1 да ми е грешен не е беда,а и е толкова хубаво днес настроението на вси4ки,4е дори другата седмица да запо4на с 1 кило отгоре,няма да се сърдя..Аз толкова време плюсках какво ли не без поводи,та днес ли?  За какво са ми вси4ки напъни,ако и 1 ден не мога да си позволя да бъда със семейството си на масата,без да казвам,аз това не ям...? Разбира се,няма да прекалявам,просто ще си хапна, за здраве на детето...от утре пак сме на тръстиката така или ина4е...

# 609
  • Мнения: 3 647
аз пък искам във Варне  
 всеки дърпа чергата към себе си  Party Blush Heart Eyes
днеска никакви издънки  
65 грама лешници
и 200 гр краставица
 Blush Heart Eyes Laughing Heart Eyes

# 610
  • Мнения: 1 254
и аз съм за Варна Simple Smile хайде момичета Hug

# 611
  • Мнения: 1 975
Асяяяя гледам те по БТВииииииииии Laughing Laughing Laughing

# 612
  • Мнения: 6 958
Асяяяя гледам те по БТВииииииииии Laughing Laughing Laughing

Тя затова я няма Ася във форума в момента, защото участва във филма  Hug

# 613
  • София
  • Мнения: 701
abirena.. ти си висока 174, искаш да бъдеш 45 килограма....  Да не искаш да се докараш до анорексия?  Shocked

Не съм висока 174см, а 158см....!

# 614
  • Мнения: 6 958
Така става ли момичета  newsm78 Какво да правя последно, аз пак не разбрала  ooooh!





/ Криси, Мими, Ася и Лени /

форумска среща 05.05.2007 г.

Общи условия

Активация на акаунт