помощ - колко време след аборт идва цикъла?

  • 172 182
  • 189
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 355
Попринцип веднага трябва да ти тръгне цикъла след аборта, да върви 2-3 дена и след това чак другия месец! Simple Smile

# 121
  • София
  • Мнения: 10 704
Попринцип веднага трябва да ти тръгне цикъла след аборта, да върви 2-3 дена и след това чак другия месец! Simple Smile
Това не е цикъл,след аборта кървенето не е цикъл.
След аборт идва различно...може да навреме ,може и да дойде до 50 дни.

# 122
  • Мнения: 6
Здравейте момичета! На 11 Май правих аборт и цикълът ми още го няма...преди дни се появиха болки в яйчниците и бяло течение... Направих си сигурно 15 теста Шуър Чек и всички са отрицателни.. Възможно ли е да съм бременна отново въпреки отрицателните тестове... Защо нямам цикъл.. Дали Дуфастон би ми помогнал... Sad

# 123
  • Мнения: 2 153
Нормално е да има закъснение след аборт. Изчакай още няколко дни Simple Smile но нищо не ти пречи да се консултираш с лекар. Недей да вземаш каквито и да било лекарства на своя глава.  А пък съмнението за бременност  може да отпадне с един кръвен тест, но според мен не е нужно тестовете са потвърдили резултата  многократно...

# 124
  • Мнения: 198
Нормално е да има закъснение след аборт. Изчакай още няколко дни Simple Smile но нищо не ти пречи да се консултираш с лекар. Недей да вземаш каквито и да било лекарства на своя глава.  А пък съмнението за бременност  може да отпадне с един кръвен тест, но според мен не е нужно тестовете са потвърдили резултата  многократно...
И аз мисля, че е най-добре да отидеш на лекар и да се консултираш, а щом толкова тестове са отрицателни няма защо да се притесняваш. Успех!

# 125
  • Мнения: 1 355
Наистина най-добре върви на лекар, защото може да не са те изчистили добре. А бременност явно няма щом толкова тестове са отрицателни. Не се тревожи, всичко ще се оправи! Confused

# 126
  • Мнения: 6
Да! Мисля, че лекарят е добра идея.. Дано тестовете са ми верни, днес пак си направих, всъщност правя ги през ден и винаги виждам 1 черта и се моля за цикъл... Мисля да изчакам до понеделник и ако не ми дойде ще отида при гинеколога ! Мерси за отговорите и подкрепата !!  Hug

# 127
# 128
  • Мнения: 1
Здравейте, искам да ви попитам, че пак се вкарах в някви филми.На 02.06 направих аборт по желание, зашото преди 8 месеца родих., днес с мъжа ми правихме секс, ама стана гаф, та въпроса ми е възможна ли е нова бременност или не ? Благодаря ви предварително, че четох и пак не намерих нищо конкретно.

# 129
  • София
  • Мнения: 17 596
Възможно е.
Всъщност май дори е по- вероятно от обичайното.

# 130
  • Мнения: 198
И аз доколкото знам след аборт вероятността е доста по-висока.

# 131
  • Мнения: 1
Спонтанният аборт е един от най-големите кошмари за една бъдеща майка.Имам дъщеря на 8,6 год. (да е жива и здрава).През 2009г. имах един аборт по собствено желание.От 3 години съм с моя приятел и реших да стана майка за втори път.Уви! Не се получи! На 02.05.12 направихме първият опит и само 5 дни по-късно аз бях с болки и кръвоизлив.Моят лекар ме прегледа, предписа ми Дуфастон, но....кървенето продължи и спря на 5-тия ден. Сега чакам прегледа си с нетърпение, надявам се всичко да е наред. Не съм отчаяна, а и хубавите неща стават бавно:)

# 132
  • Мнения: 186
Сле аборта цикъла ми дойде, на 30 ден от маниполацията, а док ми беше казал че обикновенно до 40 ден трябва да дойде.

# 133
  • Мнения: 2 153
Сле аборта цикъла ми дойде, на 30 ден от маниполацията, а док ми беше казал че обикновенно до 40 ден трябва да дойде.

И не мен така ми бяха казали. Дойде си ми на 30тия ден както обикновено.

# 134
  • Мнения: 1 668
Момичета,извинете ме,че пиша в тази мнооого стара тема,но не исках да правя нова... Правих аборт преди 2 седмици(беше кухо яѝце) и от снощи имам по-обилно течение като цикъл,днес ходих на лекар и ми каза,че според него това ми било цикъла Rolling Eyes Според вас не е ли прекалено рано само две седмици след аборта?  Rolling Eyes Моля за мнения  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт