Кандидатстудентски изпити в ТУ

  • 3 561
  • 52
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Здравейте на всички!Понеже утре е първият изпит в Техническият по математика,смятам че ще бъде хъбаво да имаме тема в която си дискутираме резултати,оценки и задачи.Готови ли сте за утре?

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 309
Здравейте. Решихте ли задачите? Трудни ли ви бяха?

# 2
  • Мнения: 4
Според синът ми задачите не са били лесни, но се се справил. Сгрешил е 3-4 задачи. 4 задачи с параметър рядко давали 😀.

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 68
Дали се знае каква е скалата на оценяване-колко точки на каква оценка отговарят?

# 4
  • Мнения: 7
Дали се знае каква е скалата на оценяване-колко точки на каква оценка отговарят?
За съжаление никога не се е публикувала официалната скала понеже всяка година я адаптират спрямо резултатите на учениците.Но са ми казвали че ползват този шаблон:
0-9т-Слаб 2
10т- 3.00
20т-4.00
30т-5.00
40т-6.00

# 5
  • Мнения: 7
Здравейте. Решихте ли задачите? Трудни ли ви бяха?

Здравейте.За съжаление не се справих добре,задачите ми бяха трудни но ще се надявам на по-добър резултат през следващите изпити

# 6
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 379
Привет,
Има ли ги някъде задачите от пробият изпит публикувани?
Благодаря

# 7
  • Мнения: 7
Привет,
Има ли ги някъде задачите от пробият изпит публикувани?
Благодаря

https://priem.tu-sofia.bg/university/195

Тук са качени всички от тази и от предходни години

# 8
  • Мнения: 6
И мен ме затрудни теста очаквам резултата и най-вероятно ще се явявам и на следващите. Някой има ли идея кога най-сетне ще публикуват оценките? От една седмица чакам.

# 9
  • Мнения: 7
И мен ме затрудни теста очаквам резултата и най-вероятно ще се явявам и на следващите. Някой има ли идея кога най-сетне ще публикуват оценките? От една седмица чакам.

И аз ги чакам 🫤.Казаха до 1 седмица че ще са готови,така че днес би трябвало да излиязат.Колко мислиш че ще имаш?

# 10
  • Мнения: 6
охх ами погледнах отговорите в сайта им на бързо и ако правилно си спомням какво бях отговарял се надявам за 4ка. много оплесках втората част със отворените въпроси.

# 11
  • Мнения: 4
Има резултати от изпита.

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 6 713
Къде точно ги гледате резултатите? На нас ни пише, че оценката от конкурса не е въведена.

# 13
  • Мнения: 4
В профила на кандидат студента. Има резултати от София, от Пловдив все още не.

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 68
Сина ми се яви в Сливен, сега звънях и казаха, че до час ще ги качат.

Общи условия

Активация на акаунт