Красиво е, нали?

  • 3 184
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 299
Радвам се, че доставям макар и малко, но все пак удоволствие на някого   bouquet

# 16
  • Мнения: 2 353
  Прекрасни са!

# 17
  • Мнения: 2 959
...Надявам се поне малко да ви доставя удоволствие с тези снимки...
Направи го. Благодаря Ти, Ланфеар!

# 18
  Вчера ходихме на Царевец, пещерата Бачо Киро и на Етъра...Ами какво да ви разказвам, то една красота, то  прелест.Ама най-ме доядя на вандалите, които са потрошили доста сталактити SadКак не ценим това , което имаме.
А снимките са чудесни  bouquet

# 19
  • Мнения: 4 181
Точно се чудех къде да идем другия месец за 3,4 дни на някое хубаво кътче из България  Grinning
Снимките са страхотни.
Благодаря Ланфеар   bouquet
Браво на фотографа, невероятен е  Peace

# 20
  • Мнения: 1 299
Браво на фотографа, невероятен е  Peace
На двата сайта фотографите са различни и за съжаление нямам удоволствието да ги познавам, но наистина са много добри   bouquet

# 21
  • Мнения: 2 070
Много са хубави!
Била съм на доста от местата и пак бих отишла.

# 22
  • Мнения: 68
Много красиво!!!!!!! Благодаря
 newsm10 newsm51 newsm10

# 23
  • Мнения: 3 050
Благодаря ти Ланфеар    bouquet
Не знам какво да кажа освен нека пазим България!Тя е уникална!
Peace Hug

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
А така, тъкмо ме подсети пак да врънкам половинката да отидем някъде да погледаме такива красоти. Определено си струва.
Благодаря!

# 25
  • Мнения: 118
От нашенското по хубаво си няма!  newsm20
Прекрасни снимки!!! newsm51

# 26
  • Мнения: 48
Нашата Родина е най-красива на Света,чак сега ли го разбра... Cry

# 27
  • Мнения: 216
Невероятно, имах 4увство то 4е още малко и ще помириша БГ, направо ми се сви стомаха от мъка 4е не мога да си хвана торбето и да се помотая там. Наистина сте щастливи с тази природа и 4етири сезона и е истина 4е 4овек по4ва да оценява нещо което е имал за даденост 4ак като го загуби.

# 28
  • Мнения: 3 760
Много са хубави!
Била съм на доста от местата и пак бих отишла.

 Peace

По света има стотици хиляди места, на които бих искала да отида, но първо искам да опозная прекрасната малка България! Сериозно съм се заела от поне 19 години, но има толкова много, което не съм видяла  Laughing
Ланфеар, благодаря!   bouquet

# 29
  • Мнения: 356
Красота! Уникално!
Обикаляла съм из България, но тази красота ... не съм я виждала! И съм щастлива, че я видях!

Общи условия

Активация на акаунт