"Далечен град" - сезон 2, тема 3

  • 78 597
  • 566
  •   3
Отговори
# 555
  • Мнения: 67
Ей много проклета тая бабичка уж обеща още да не казва на малкия ,че Борко е жив ама зад гърба на Джихан и Алия щеше да заведе детето и да го травмира .Като гледам накъде отиват нещата решението на Алия да вземе сина си и да се махне надалеч е правилно ,при положие че Садакат в началото я заплашваше да и отнеме детето .Представяте ли си малко дете , което до този момент никога не се е отделяло от майка си , Кая и той по-натам ще стане същият като майка си ще отдели невръстната си дъщеря от майка и.  Но нищо ако на бабинка Мерием и стане снаха ще си намери майстора , двете със сестра и ще и разкажат играта .

# 556
  • Мнения: 1 342
🎁🎉 🎂 🎂🎂🎊🎁
🎂 Днес е рождения ден на Синем Юнсал 🎂🍰💐
https://www.instagram.com/reel/DZ0m4I9oT6S/?igsh=dGRrYzQ4NWR4bjh6

🎉🎂🎉

🎉🎂🎉

🎉🎈🎂🎈🎉

🎉🎂🎉

🎉🎈🎂🎉🎈

🎉🎂🎉

🎉🎊🎂🎊🎉🎈🎁
Ето и една от инициативите  на феновете на
Синем Юнсал по случай рождения и ден. 🎂
Написали са на снимката:
📚 "Разбрахме, че библиотека на средното училище в Мардин се нуждае от дарения на книги.
Затова, вместо традиционно празнуване на рождения ден, искахме да превърнем рождения ден на Синем в акт на доброта, който би повлиял на бъдещето на децата.
Заедно дарихме над
300 книги на тяхната библиотека.
Щастието по лицата им беше най-големият подарък за нас.
Честит рожден ден
Синем Юнсал
Пожелаваме ти още много красиви, щастливи и успешни години...

"Всяка книга означава нова мечта."  "
https://www.instagram.com/reel/DZ0o-4wo3TS/?igsh=dzE0MHhtdWNlaGs5

Последна редакция: нд, 21 юни 2026, 00:43 от Albena Goranova 606011

# 557
  • Мнения: 793


Поздравление от официалния профил на “Далечен град” за рождения ден на Синем Юнсал 😀

“Ти си феникс, възкръснал от пепелта. Ти ни показа как да обичаме, да вярваме и да съществуваме…
Честит рожден ден, Синем Юнсал! Толкова се радваме, че си с нас!
Честит рожден ден!❤”

(преводът е автоматичен)

————————
Въображението на феновете на Синем е толкова прекрасно, колкото е самата тя 😀



Скрит текст:












———————
В Турция днес се отбелязва денят на бащата.
По този повод фенове са сътворили този колаж. 😀

Последна редакция: нд, 21 юни 2026, 12:50 от marman

# 558
  • Мнения: 1 342
🎉🎂🎈🎉
Жената  на снимката е от екипа на сериала и е
написала за Синем :
"Невероятна снимка!
Може би най-смешната и единствена наша снимка.
Кралицата на спретнатостта, чудо на здравия разум, въплъщение на трудолюбието, което би накарало пчелите да завиждат.
Честит рожден ден, толкова се радваме, че си тук!"

✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨
👨‍👦За деня на бащата съпругата на Озан Акбаба е написала :
" Героят на Озан Али от най-красивите му спомени, честит празник любов моя, много те обичаме."

# 559
  • Мнения: 793
Поздравлението на Берк към Синем.



Нека в новата ти възраст се сбъдне всичко, за което мечтае твоето прекрасно сърце и нека всички прекрасни неща те намерят. Нека целият ти живот бъде изпълнен със здраве и душевен мир. Добре е, че си се родила, добре е, че те срещнах, добре е, че те има,  добре е, че си в живота ми, мой единствен спътник в живота.
Обичам те много, единствена моя!
 
(превод от руски)

# 560
  • Мнения: 1 342
❗ 💥💥💥🆕🆕🆕💥💥💥
💥💥 НОВИНИ ЗА СЕРИАЛА
"ДАЛЕЧЕН ГРАД" ОТ
БИРСЕН АЛТУНТАШ 💥💥
💢 ПРЕВОД :
💥 "Какви са последните новини за Мерием, Мюджган и Ипек?
Снимките на третия сезон на хитовия сериал на
"AY Yapım"
„Далечен град “, излъчван по
"Kanal D" , ще започнат в края на Август.
Междувременно главният актьор на сериала ,
Озан Акбаба, ще завърши снимките на втория сезон на сериала „Çırak“.
Освен напусканията, които се случиха във финала на сезона, имаше много спекулации дали ще има още напускания в „Далечен град “.
МЕРИЕМ И МЮДЖГАН ЩЕ СЕ СБОГУВАТ.
Според последната информация, Джерен Морай, която играе Мерием, почти сигурно ще напусне сериала, освен ако не се стигне до промяна в сюжета в последния момент.
Ипек Аркан, която играе сестрата на Мерием, Мюджган, също няма да бъде част от актьорския състав в новия сезон.
ПРОДЪЛЖАВАНЕ НА ИСТОРИЯТА ЗА
Чаала Шимшек(Ипек)
Според вътрешна информация, историята на
"Ипек" изиграна от успешната актриса  Чаала Шимшек  в сериала „Далечен град"
ще продължи."

✨✨

✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨
✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨
Един клип направен по случай  "Деня на бащата", който беше вчера.
ДЖИХАН и ДЕНИЗ
https://www.instagram.com/reel/DZ3QBtQIvIe/?igsh=M3JnZG9xcGJ5cDV6

✨✨✨

✨✨✨

✨✨✨

✨✨✨

✨✨✨✨✨✨✨✨✨
Вчера Озан Акбаба и  Гонджа Джиласун и част от екипа имаха среща с жителите на гр. КАРС.
Едно дете каза на  Озан :
„Би било добре и сестра Синем също да беше тук“. Озан, който му отвръща :„Знам, че много я обичате, днес е и рожденият ѝ ден, ще предам на нея вашите чувства“!
"https://www.instagram.com/reel/DZ23l6vob_5/?igsh=MWJzMGE3bzR5cmszYQ==
✨✨✨✨✨
Много не се разбира какво се говори в залата, защото е много шумно, особенно на отговорите. 😊
💢 Някаква жена от публиката взе микрофона и каза :
" Джихан, добре дошъл.😀
Госпожо, Гонджа не разделяйте Джихан и Алия?
Гонджа започна да се смее и с гласа  и диалекта на "САДАКАТ", каза:
" - Да ги разделя?
-Аз не съм ги разделяла.
-Тя самата си отиде"😀
Жената нещо казва и за Мерием, но не го разбирам🤔🤭
След което смеейки се Озан отговори:
" Сценариста не ви чува не се притеснявайте" 😂
https://www.instagram.com/reel/DZ3OrmTIt9c/?igsh=YmF0bnFwdnNkem4w



✨✨✨

✨✨✨

✨✨✨✨
https://www.instagram.com/reel/DZ4ba87uM6B/?igsh=MW80MmI3OXJnY2d0NQ==
✨✨✨
https://www.instagram.com/reel/DZ4XcOmsORE/?igsh=a3VoZmtwZHJ3d2g0

✨✨

✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨
Поздравленията на Кузей Гезер за рождения ден на Синем Юнсал 🎂

✨✨

💋💋💋💋
"Имаме дневната ни доза целувки" 💋

Последна редакция: пн, 22 юни 2026, 23:24 от Albena Goranova 606011

# 561
  • Мнения: 793
Във връзка със своя рожден ден Синем ни зарадва с  прелестна фотосесия😀

В своя пост пише:

Честит рожден ден на мен!

Готова съм силно да прегърна 33-те години!

Пожелавам си здраве, радост и изобилие!

























—————————
Допълнение към красивите снимки от Амстердам😀





Последна редакция: вт, 23 юни 2026, 15:39 от marman

# 562
  • Мнения: 1 342
🎞️🆕🆕🆕🎞️
Обобщение-Клипове на пътуванията на Озан Акбаба, Германия-Карс
https://www.instagram.com/reel/DZ-rMdENoCj/?igsh=cWFwb3lkNm1rZDh2


https://www.instagram.com/reel/DZ-5VwXR92-/?igsh=aXFtNnFobDJocnE2














✨✨


















Последна редакция: чт, 25 юни 2026, 03:36 от Albena Goranova 606011

# 563
  • Мнения: 793
Наблюдателни фенове задават въпрос:

  “Размениха ли си брачни халки Синем и Берк?”
( може би Албена ще даде по-точен превод😀)

# 564
  • Мнения: 1 342
✨🆕🆕🆕✨
Синем е  била на сватба на приятели 👰🤵

✨✨
 https://www.instagram.com/reel/DaBmADiIYKp/?igsh=Z3dzdWN3YTc1NXF4
✨✨
https://www.instagram.com/reel/DaBnwR4gNh8/?igsh=MWRkMnpud2g1OGNuYQ==
✨✨

✨✨

✨✨

✨✨

✨✨
Ето тук се вижда пръстена, но е сложен на друг пръст. 😊

✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨
Наблюдателни фенове задават въпрос:

  “Размениха ли си брачни халки Синем и Берк?”
( може би Албена ще даде по-точен превод😀)


😀 Официално няма никаква такава информация.
 Да така пише " Размениха ли си Синем Юнсал и Берк Джанкат брачни халки?"
Това може  да е информация от
най-жълтите им издания в Турция или от някои техни фенове.
На ръката на Синем наистина  има пръстен като халка, но информация няма, а може и отдавна да са си размени ли пръстените.
Синем и Берк старателно отбягват репортерите, Досега не са успели да ги снимат след приключването на сезона на сериала.
Като гледам снимката  Берк отдавна е с тази халка, дрехите му не са за летен сезон. 🤔😊
Ако е вярна  информацията, че ще имат сватба, то тя трябва до месец, месец и половина да се състои, (те май всяко лято пишат за тях, че ще имат сватба), защото в края на месец август започват снимките на  сериала.
Ще чакаме... 🤗

💍

💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫
🌟🆕🆕🆕🌟
💢 Коментира се, че ще се  проведе работна среща на продукцията на сериала "Далечен град", говори се, че и  актьорите също  ще присъстват на това заседание.
Синем Юнсал се върна в Истанбул.
Снимките на Озан Акбаба в гр. Карс са приключили и той също се е върнал в Истанбул.
Информацията, че  актьорите ще участват на срещата  е абсолютно вярна, само, че  датата на срещата кога ще се проведе на
29 юни или
6 юли. Все още не е изяснена.

💫💫💫💫💫💫💫💫💫💫

Последна редакция: пт, 26 юни 2026, 09:43 от Albena Goranova 606011

# 565
  • Мнения: 1 342
💥🆕🆕🆕💥📸🎞️🎬🎥
Стори в Инстаграм от Озан Акбаба.
"Çirak"-2сезон
"Terekeme"

✨✨✨✨✨✨✨✨✨
✨🆕🆕🆕✨

✨✨

✨✨✨

✨✨

✨✨

✨✨✨✨

Последна редакция: сб, 27 юни 2026, 17:02 от Albena Goranova 606011

# 566
  • Мнения: 793
💥🆕🆕🆕💥📸🎞🎬🎥
Стори в Инстаграм от Озан Акбаба.
"Çirak"-2сезон
"Terekeme"

✨✨✨✨✨✨✨✨✨

На тази снимка от втори сезон на “Чиракът” ясно се вижда татуировката Терекеме (прякорът на главния герой)

Следващите снимки са от първи сезон.





А това е Ерол😀 (Баръш Ялчин), който участва в първи сезон.









————————

На 26 юли почина Кадир Инанир - легенда на турското кино. Най-забележителната негова партньорка в киното е Тюркян Шорай, с която имат много филми. За тях се смята, че са най-хубавата двойка в турското кино с невероятна химия между тях. Много фенове сравняват Озан и Синем с Кадир и Тюркян.



Последна редакция: нд, 28 юни 2026, 00:55 от marman

Общи условия

Активация на акаунт