Световъртеж...:(

  • 3 935
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • в Низината
  • Мнения: 705
Джули, не знам какво да те посъветвам. Самата аз не съм добре напоследък. Нека ви се оплача, защото почнах да се притеснявам. Не съм отишла още на лекар.
Преди 10-на дни припаднах вкъщи. От тогава ми се вие свят, макар и не всеки ден, един път за кратко, друг път по-продължително. Започнаха да ми изтръпват кутрето и безименният пръст на лявата ръка. Мисля утре може би да ида все пак на доктор, пък ще видим...

# 16
  • Мнения: 6 029
не пише нищо ritka, но пък показва еднакви стойности горе долу. Понеже ни джи пи-то, ни гинеколога ми обърнаха внимание, по-скоро се опитаха да ми обяснят, че съм се панирала, поради това, че скоро ще раждам(а аз определено не съм такъв човек, само в крайни случаи ходя на лекар и т.н.) утре отивам в торакс.. поне да видят бебето дали е добре и да ми направят изследвания.

# 17
  • Мнения: 6 029
Джули, не знам какво да те посъветвам. Самата аз не съм добре напоследък. Нека ви се оплача, защото почнах да се притеснявам. Не съм отишла още на лекар.
Преди 10-на дни припаднах вкъщи. От тогава ми се вие свят, макар и не всеки ден, един път за кратко, друг път по-продължително. Започнаха да ми изтръпват кутрето и безименният пръст на лявата ръка. Мисля утре може би да ида все пак на доктор, пък ще видим...

невролог мила. ти не си бременна, не звучи добре.

# 18
  • Мнения: 3 116
Герги, при Джули положението е доста по-различно от твоето. Все пак тя е бременна в 9 месец, а ти не си, доколкото виждам.

На твое място веднага отивам на лекар, задължително кръвна картина и консултация с невролог  Thinking

Джули, ами чувала съм го отнякъде, откъде не помня. Отиди да си видят бебето на ехографа, ако скоро не са ти правили ПКК, направи си една, за да си спокойна. Според мен всичко е наред и проблема ти идва от напредналата бременност. Аз бях толкоз зле накрая преди да родя, трудно се движех, всичко ми тежеше, пулса ми беше доста по-бърз и бързах ли бързах да раждам  Crazy

# 19
  • Мнения: 6 029
Според мен всичко е наред и проблема ти идва от напредналата бременност. Аз бях толкоз зле накрая преди да родя, трудно се движех, всичко ми тежеше, пулса ми беше доста по-бърз и бързах ли бързах да раждам  Crazy

ох надявам се да е така.. и ако не ми беше изтръпнала половината физиономия може би нямаше да се уплаша така....и аз искам да се свършва вече....

# 20
  • Мнения: 3 116
Това което описваш прилича на възпалено нервче или нещо подобно. Може и бебето да е притиснало някой нерв, всъщност това е доста вероятна причина   bouquet

# 21
  • Мнения: 6 029
ritka, много успокоително звучиш, имам нужда от това... надявам се утре изследванията и бебчо да са ок, ще ви пиша утре като се върна от Торакс.

# 22
  • Мнения: 3 116
Ще чакаме да се обадиш и надявам се да се похвалиш съвсем скоро с здрав малък човек  Heart Eyes

(П.С. Една позната беше с постоянно изтръпнал крак накрая, кошмар, от притиснат нерв. Като роди се оправи Simple Smile )

# 23
  • Мнения: 941
сега се сетих newsm44 като е била бременна с мен,майка ми е ходела с бастун,защото аз съм й притискала някакъв нерв,даже е пиела Аналгин,посъветвай се с невролог все пак Peace

# 24
Julie, gergi,
тези симптоми се проявяват при липса на Магнезии, Калции и манган в организмът ви. Не знам дали вземате витамини но дори и да вземате те явно не се усвояват от организмът ви! Съветът ми е да наблегнете на суровите семки, ядки и много зелени зеленчуци(магданоз,копър, салати, чушки, краставици и др.), както и бобените храни (боб, леща, червена леща, нахут, грах също е добре)
Всичко зависи от храната която консумирате как ще се чувствате. Имате много по голяма нужда от витамини и минерали понеже вашите запаси преминават в детето.
Успех!

# 25
  • Мнения: 6 029
trendafila, липсата на магнезий, калций и манган има ли как да се разчете в изследвания на кръвта? аз пия витамини за бременни... само мен ме няма там.
до колкото разбрах gergi не е бременна!

# 26
  • Мнения: 3 116
Джули, може да се отчете ако специално се пусне изследване за магнезии към ПКК. На мен са ми пускали такова.

Беше нещо от рода ПКК + СУЕ + магнезии + желязо + още нещо не го помня  Thinking

# 27
  • Мнения: 6 029
да дам отчет... до сега бях в торакс.
първо ме видя гинеколог - най-милата лекарка, която съм виждала, прегледа ме адски обстойно, с бебето всичко е наред, което е най-важно. пуснаха ми ПКК + кръвна захар. след това ме пратиха на невролог... жената ме прегледа... според нея нещо с шийните ми прешлени не е наред, нещо от сорта, че са се прещипали някви снопчета. в следствие на това не ми се оросява достатъчно мозъка...и имам световъртеж... от това ми се получава и изтръпването. каза да пия сладки сокове, защото глюкозата помагала за оросяването... да се мажа с фастум гел и лек масаж на врата. след като родя - задължително снимка.. сега не смеят да ми изписват лекарства. към 13,30 ще си взема изследванията....
дадох 80 лв някъде.. но поне ми обърнаха внимание... бахти и смотаната ни здравна система... #2gunfire

# 28
  • Мнения: 6 029
взех си изследванията... идеални...
шофьора на баща ми се оказа със същото заболяване... човека ме поуспокои.. и него го хващало по два пъти в годината за няколко дни...

# 29
  • Мнения: 3 116
Браво  Hug

Според мен като родиш нещата ще се наредят от самосебе си  Hug

Леко раждане и здраво бебче  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт