Нещо трогателно!

  • 5 574
  • 105
  •   1
Отговори
# 15
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Преведох за тези които не знаят Английски :

Имало ено време дете, готово да бъде родено.То попитало Господ :

Казаха ми, че ме изпращаш на Земята утре, но как отивам да живея там толкова малък и безпомощен?
Господ : Ще има много Ангели, аз избрах специален за теб. Тя ще те чака и ще се грижи за теб
Детето: Но кажи ми, тук на Небето аз не правя нищо друго от пеене и усмихване и това ми е достатъчно да съм щастлив. Ще бъда ли щастлив там?
Господ: Твоят Ангел ще ти пее и ще ти се усмихва всеки ден. Ще усещаш любовта на Ангела си и ще си щастлив.
Детето: Как ще разбирам хората, когато говорят? Аз не разбирам езика им.
Господ: Твоят Ангел ще ти говори най-красивите и сладки думи които ще чуеш някога. С повече търпение и грижа, твоят Ангел ще те научи да говориш.
Детето: И какво ще правя, когато искам да говоря с теб?
Господ : Твоят Ангел ще постави ръцете ти заедно и ще те научи да се молиш
Детето: Чух, че на Земята има лоши хора. Кой ще ме пази?[/color
Господ: Твоят Ангел, дори с риск за нейния живот
Детето: Но аз винаги ще съм тъжно, че няма да те виждам повечеГоспод: Твоят Ангел винаги ще те учи начин да се връщаш при мен. Дори мислейки ще съм винаги до теб.

В този момент било много спокойно на Небето, но гласовете от Земята можели вече да се чуят. Детето бързайки, нежно попитало:
О, Господи, трябва да тръгвам. Моля те, кажи ми името на моя Ангел!
Господ : Името на твоя Ангел не е важно. Ти винаги ще казваш на твоя ангел " МАМО"


# 16
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Извинявам се ако има грешки в бързия превод.

Текста много ми хареса   bouquet

# 17
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
с малко закъснение:

Детският ангел



Имало едно време едно дете, което тепърва щяло да се роди.
То попитало Господ:
Казаха ми че утре ме ипращаш на земята,но как ще живея там толкова малък и беззащитен?"


Господ: "Измежду редица ангели, аз избрах един специално за теб. Той ще те чака и ще се грижи за теб"


Детето: "Но кажи ми, тук в Рая,не е необходимо нищо друго освен да пея и да се смея, и това ми е достатъчно за да съм щастлив. Ще бъда ли щастлив там?"

Господ: "Твоят ангел ще пее за теб и ще се смее за теб всеки ден. Ти ще усещаш любовта на твоя ангел и ще бъдеш щастлив."


Детето: "Но как ще съм в състояние на разбирам хората когато ми говорят след като не разбирам техният език?"

Господ: "Твоят ангел ще ти казва най-красивите и сладки думи които някога си чувал.  С много търпение и грижи, твоят ангел ще те научи как да говориш!

Детето: "И какво ще правя когато искам да говоря с теб?"

Господ: "Твоят ангел ще ти събере ръчичките и ще те научи как да се молиш."


Детето: "Но съм чувал че на земята има и лоши хора. Кой ще ме защитава?"

Господ: "Твоят ангел ще те брани дори и това да означава да рискува собственият си живот."



Детето: "Но аз винаги ще съм тъжен защото няма повече да те виждам."

Господ: "Твоят ангел винаги ще ти говори за мен и ще те научи за начините  чрез които можеш да идваш при мен, но независимо от товааз винаги ще съм до теб."


И тъкмо когато имаше такова спокойствие в рая, от земята започнаха да се чуват гласове.

Детето, бързайки, попита тихо:
"О,Господи, ако трябва сега да тръгна, кажи ми поне името на моят ангел."


Господ: "Името на твоят ангел не е важно,защото ти ще наричаш твоят ангел.....МАМО!
"

# 18
  • София
  • Мнения: 1 524
 newsm45 newsm45 newsm45 
красиво е и напълно вярно.

# 19
  • Мнения: 270
Благодаря,за превода.Наистина ме трогна.  bouquet

# 20
Много е мило и аз се просълзих smile3518

# 21
  • Мнения: 941
напълниха ми се очите Cry така е,ние сме и винаги ще бъдем ангели-хранители за нашите деца

# 22
  • Мнения: 95
Много ми хареса

# 23
  • Мнения: 151
Защо немога да го отворя този адрес??? Sad И аз искам да видя за какво става въпрос.

# 24
  • Мнения: 1 771
Хареса ми!

# 25
  • София
  • Мнения: 5 758
Благодаря!
 Heart Eyes

# 26
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Много е мило Heart Eyes

# 27
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Защо немога да го отворя този адрес??? Sad И аз искам да видя за какво става въпрос.

Погледни превода!

# 28
  • София
  • Мнения: 632
Много хубаво и много истинско! Simple Smile

# 29
МНОГО Е ИСТИНСКО.  Heart Eyes
ХАРЕСА МИ..

Общи условия

Активация на акаунт