Бихте ли се облекли така?

  • 14 833
  • 278
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 10 758
Цитат
Няма проблеми, питай Wink

Професия, понастоящем превърнала се в хоби....омъжена съм все пак, и две деца имам Flutter

С нещо ако мога да ти бъда полезна?
Цитат
Около,от далече си личи че си Дзен Peace! И аз винаги съм мислила че хората не трябва да бъдат тласкани непрекъснато от мислълта за материалното възнаграждение,а да правят нещата единствено за удволетворение на другите и себе си. Wink
Не съм поставила и за миг под съмнение добродетелите ти на майка и съпруга,но тъй като темата взе да развива проблемите на сексуалноста и нагона(който не липсва на никого тук,виждайки факта че всички сме се размножили не по безполов път,чрез делене,следователно и ние си имаме сексуалност,си позволих да обърна внимание на цвета на гащите които развяваш под носа ни.С това разбира се не целя да омаловажа факта че си свободен човек,който има физическото право да пише това което му е на сърцето.
Много благодаря за учтивото ти предложение за помощ,ще го имам в предвид ,ако един ден не дай си Боже ми се наложи.Убедена съм че можеш да ми дадеш безценни практически съвети,жено!


Скъпа моя, amymommy, радвам се, че си обърнала внимание на гащите ми.Явно нещо те влече натам.
Имаш проблем - решавам го.Нямаш проблем - създавам ти го. PeaceЖено!

# 256
  • Мнения: 2 427
Около,голям си образ,ама как ти идват такива наум,че и така да ги наредиш Joy...
Жан или Ян,ако имаш въпроси около професията ми ,както и около професиите на всички момичета работещи в чужбина-пусни тема в "Родители в чужбина". Crossing Arms

# 257
  • Мнения: 150
Около,голям си образ,ама как ти идват такива наум,че и така да ги наредиш Joy...
Жан или Ян,ако имаш въпроси около професията ми ,както и около професиите на всички момичета работещи в чужбина-пусни тема в "Родители в чужбина". Crossing Arms
Да, имам такъв въпрос. Зададох ти го два пъти, като се стараех да не бъда язвителен и без да давам прибързани квалификации за непознати хора. Вярвам и в цивилизованата Италия така биха постъпили. Поне майка ми така ме е учила. А тя е италианка, моминското й име е Ориоли, родът й е от Равена. По професия съм филолог, никът ми се чете като "Стоян", защото това ми е името. Вярвам, че няма нищо срамно в твоята професия. Защо отбягваш отговора?

# 258
  • Мнения: 1 540
Защо не си пренесете заяжданията в Клюкарника, напоследък на това прилича този форум.
100jan, имам чувството че търсиш да се заяждаш във всеки удобен случай.

Темата е "Бихте ли се облекли така", а вижте в какво я превърнахте...  newsm11

# 259
  • Мнения: 150
Темата е "Бихте ли се облекли така", а вижте в какво я превърнахте...  newsm11
Именно "Клюкарника", който изобилства от теми, започващи с "Бихте ли...". И понеже не съм мяркал скоро любимката ми, която иначе отговаря за този подфорум, то дали би се намерил джедай да премести "важната" философско-социална тема на правилното място?

# 260
  • Мнения: 10 758
Защо не си пренесете заяжданията в Клюкарника, напоследък на това прилича този форум.
100jan, имам чувството че търсиш да се заяждаш във всеки удобен случай.

Темата е "Бихте ли се облекли така", а вижте в какво я превърнахте...  newsm11
Последен спам......не нападай, преди да си сигурна кой пръв е почнал NaughtyНе Стоян се заяжда Naughty
Върни се малко назад и прочети.Има една художничка от Италия, която е влюбена в мен Mr. Green

# 261
  • Мнения: 1 952
Защо не си пренесете заяжданията в Клюкарника, напоследък на това прилича този форум.
100jan, имам чувството че търсиш да се заяждаш във всеки удобен случай.

Темата е "Бихте ли се облекли така", а вижте в какво я превърнахте...  newsm11
Последен спам......не нападай, преди да си сигурна кой пръв е почнал NaughtyНе Стоян се заяжда Naughty
Върни се малко назад и прочети.Има една художничка от Италия, която е влюбена в мен Mr. Green

Имаш късмет, тя е яката работа, винаги е облякана и натокана последно Mr. Green Завиждам ти Mr. Green

# 262
  • Мнения: 10 758
Защо не си пренесете заяжданията в Клюкарника, напоследък на това прилича този форум.
100jan, имам чувството че търсиш да се заяждаш във всеки удобен случай.

Темата е "Бихте ли се облекли така", а вижте в какво я превърнахте...  newsm11
Последен спам......не нападай, преди да си сигурна кой пръв е почнал NaughtyНе Стоян се заяжда Naughty
Върни се малко назад и прочети.Има една художничка от Италия, която е влюбена в мен Mr. Green

Имаш късмет, тя е яката работа, винаги е облякана и натокана последно Mr. Green Завиждам ти Mr. Green
Е направо си ударих гъзо от тавана от кеф Flutter

# 263
  • Мнения: 2 266
На дискотека,на разходка не.

# 264
  • Мнения: 1 952
Ако някой е бил вчера на наградите на FHM Анелия беше със страшен корсет.
И панталон, също.

# 265
  • Мнения: 437
Защо не си пренесете заяжданията в Клюкарника, напоследък на това прилича този форум.
100jan, имам чувството че търсиш да се заяждаш във всеки удобен случай.

Темата е "Бихте ли се облекли така", а вижте в какво я превърнахте...  newsm11
Последен спам......не нападай, преди да си сигурна кой пръв е почнал NaughtyНе Стоян се заяжда Naughty
Върни се малко назад и прочети.Има една художничка от Италия, която е влюбена в мен Mr. Green

И има афинитет към гащите ти Simple Smile

Апропо, днес с гащи ли си?  Flutter... Да поддържаме тънката философска нишка де ..  Laughing

# 266
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Пак се включвам в темата - определено ми харесва да нося корсет,но до колкото разбрах във форума Нашите деца,има доста мами ,които са против подобно облекло-влияело на възпитанието на децата! Grinning


Няма нищо лошо в подобно облекло Човек трябва да знае кога и къде да облече подобно нещо Laughing

# 267
  • София
  • Мнения: 900
Да бих!!!
Колкото и да съм достолепна
материал има, а на талията ми - биха завидяли и ученички  bowuu
Естествено облеклото ми винаги е съобразено!

# 268
  • Мнения: 1 427
По-скоро бих. Първия малко прозрачен ми иде, но втория го обличам веднага!

# 269
Да но не за прес деня

Общи условия

Активация на акаунт