Нов конкурс на фотошопките-идеи и предложения

  • 8 442
  • 303
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 873
Микки Браво за организацията и чудесно оформените правила!
Един въпрос само журито нали ще участва и то?
Миналият път се получи, така че някой не участваха и ни лишиха от красотите си!  Peace

# 61
  • Мнения: 2 863
микки ти си абсолютна разкошница и префекетен организатор.
Не знам за едноличното, но на мен ми се струваше незаменяема  bouquet

# 62
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
То се знае, че журито участва! Само не гласува за себе си, останалите членове обаче гласуват. Ощетени са само с 5 гласа, но това е тежкото бреме-хем всички ти се сърдят за критиките, хем си ощетен откъм точки Mr. Green

# 63
  • Мнения: 1 873
То се знае, че журито участва! Само не гласува за себе си, останалите членове обаче гласуват. Ощетени са само с 5 гласа, но това е тежкото бреме-хем всички ти се сърдят за критиките, хем си ощетен откъм точки Mr. Green
Grinning

# 64
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
То се знае, че журито участва! Само не гласува за себе си, останалите членове обаче гласуват. Ощетени са само с 5 гласа, но това е тежкото бреме-хем всички ти се сърдят за критиките, хем си ощетен откъм точки Mr. Green
Joy ох разсмя ме с поста си .... страхотана и незаменима си   bouquet

# 65
  • Мнения: 3 810
А използванте елементи? Авторски, крадени?

# 66
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
А използванте елементи? Авторски, крадени?
нека да се произнесе и организатора  Mr. Green но мисля че може и дваата варианта тоест може и собствени и готови,нали това не е с комерсиална цел като Великденския конкурс а ако не се лъжа и в предишния се използваха елементи които не са фрии  Peace ... приемам поправка ако бъркам

# 67
  • Мнения: 3 810
А категория "корица на списание"....тип колаж ли да се подразбира или кой както го разбира? Mr. Green
надявам се това да ми е последната питанка

# 68
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Мимиту, корица както изглежда. Със заглавие е т.н., брой...Елементи-всякакви

# 69
  • Мнения: 1 884
А категория "корица на списание"....тип колаж ли да се подразбира или кой както го разбира? Mr. Green
надявам се това да ми е последната питанка
Ами или колаж, или със собствени снимки на детето и твои, да сътвориш нещо, и в двата случая според мен ще е колаж, щом говорим за корица на списание...  Mr. Green

# 70
  • Мнения: 1 630
Мики
супер правила    bouquet

Гледам, че сте ми спрягали името в журито.
Бих искала да дам това право на някой друг.

Следващите седмици, няма да имам време за това
Ще коментирам до колкото мога,  но моля да не съм в жюрито

# 71
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Рали, в такъв случай ще погледна кой е следващ по гласове, да те замести той. Така е най-справедливо, нали?

# 72
  • Мнения: 4 406

бива ли наградата да е от този тип? да направя и за останалите места и категории?
освен за Дебют, друга специална награда предвижда ли се?

# 73
  • Мнения: 1 630
Рали, в такъв случай ще погледна кой е следващ по гласове, да те замести той. Така е най-справедливо, нали?

Да, така ми се струва най-справедливо

Бумеранг, добра идея за награда, но е малко ситно и не се чете в този размер.
Според мен би било добре, да е нещо, което да може да се разбира какво в размер за аватар или подпис

# 74
  • Мнения: 3 810
освен за Дебют, друга специална награда предвижда ли се?

хехе, нали знаете? Аз съм кандидат за тиквен медал! Peace Предвижда ли се?

Общи условия

Активация на акаунт