Съпруги ,чиито мъже пътуват - 1

  • 46 351
  • 430
  •   1
Отговори
# 180
  • Варна
  • Мнения: 366
Та с какво всъщност ми помогна - една дама беше казала, че в такива случаи най-доброто е червено вино със синьо сирене  Sunglasses
Моят съпруг заминава за пореден път след една седмица и май ще го пробвам - най вече с винцето  Embarassed .

# 181
  • Мнения: 132
Здравейте!Нека и аз да се включа към самотните моряшки жени Cry.Вече 18 години сме все така,а аз никога няма да свикна.Да не говоря,че сина ни е на 17 и вече не иска да стои до мен и да си правим компания.Съжалявам,че не си родих второ дете,но за жалост вече ми е доста късничко... Rolling Eyes!

# 182
  • Мнения: 552
вярно си е, фадото е страшна работа.
Абсолютно  Crazy

# 183
  • Мнения: 552
Моят съпруг заминава за пореден път след една седмица и май ще го пробвам - най вече с винцето  Embarassed .
Опитай непременно, ефектът е доказан и изпробван  Crazy Joy

# 184
  • Мнения: 2 270
Аз да се похваля, че живот и здраве края на месеца - 27 заминавам при мъжо Mr. Green за две седмици! Нямам търпение вече! Laughing

# 185
  • Мнения: 74
Радвам се за теб pretty  Laughing


MamaDonna не искам да убивам ничии надежди. Продължаваме да опитваме, не сме се отказали на 100%. За сега остава тук, но корабът все още го има като вариант, ако видим зора.
Пожелайте ни успех и нека всички бъдем живи и здрави!!!

# 186
  • Мнения: 74
Хеййййй момичета  newsm78
Побутвам... аз съм самичка и се надявам, че вие не сте?!
Ние продължаваме да опитваме...

# 187
  • Варна
  • Мнения: 366
Аз от два дни съм самичка вече и лудвам,кое първо да направя. Сега пак един месец докато влеза в ритъм  ooooh! . И времето едно гадно,ама започнах с винцето  Embarassed .
Ние продължаваме да опитваме...
Желая ти от сърце да има най добрият резултат от " опитите".

# 188
  • у нас
  • Мнения: 443
запис, и моя кани да тръгва другия месец за сега се подготвям психически

# 189
  • Мнения: 132
Дааа....и аз се включвам.
Скоро ще се връща. Hug

# 190
  • Мнения: 132
При мен прихическата нагласа е десетина дни.Важи и при заминаване и при връщане

# 191
Здравейте, моя мъж от няколко години пътува за по 1-2 седмици понякога и месец Heart Eyes.В началото ми беше адски трудо, но почнах да извличам хубавото от тия командировки.Знам че много ще ме упрекнат но е така.Вече 2 месеца си е у нас и вече ни дотегна и на двамата , искам малко почивка Rolling EyesДа си готвя каквото искам , да давам цялото си внимание на децата,а като замине и остана 10 - 20 дни да му кажа ее айде вече няма ли да си идваш /ама наистина да ми домъчнее/ Crazy

# 192
И аз се включвам в този клуб за жалост  Cry Замина в София на 9-ти Септември...не го бях виждала месец и десет дни! Прибра се на 19-ти Октомври вечерта за да ме изненада тъй като имахме наш малък празник...прекарахме 3 прекрасни дни и днес заминава отново  Cry няма как да си сдържа сълзите...имам си само него и съм сама тук.А и на него му е доста трудно там...самичък и се опитвам да се сдържам...защото ако му ревна по телефона (не че не съм го правила) ще се натъжи и той, а аз не го искам. За сега не съм намерила начин да намалее липсата и болката от това че е толкова далече от мен, но ме крепи надеждата че ни е хубаво заедно и че скоро отново ще бъдем сгушени един в друг.  Praynig

# 193
  • Мнения: 2 270
Ние продължаваме да опитваме...
Желая ти от сърце да има най добрият резултат от " опитите".
И аз
 Hug

# 194
  • Мнения: 552
Хеййййй момичета  newsm78
Побутвам... аз съм самичка и се надявам, че вие не сте?!
Ние продължаваме да опитваме...
Аз все още съм...  Outta Joint

При мен прихическата нагласа е десетина дни.Важи и при заминаване и при връщане
Ех... това е добре, защото моят в добрия случай горе-долу по толкова отсъства - ако бях и аз така, докато се наглася, щеше вече да се е върнал  (само не мога да преценя дали това е някакъв плюс изобщо) ooooh! Моята е 2-3 дни  Confused в смисъл - като замине първо, дори чувствам леко облекчение, понеже преди заминаванията му е пълна лудница  Crazy обаче после почва страшно да ми липсва.... има един много черен период, в който вече отдавна го няма, а не се очертава да се върне скоро - тогава всичко ми се струва много трудно... той така или иначе много работи, дори като си е тук, и повечето неща ги върша сама, така че не върша кой знае колко различен обем неща - но понеже ми е мъчно за него, всичко изглежда по-мрачно и тъжно  Sad
Сега пък съм в друга фаза - последните 2-3 преди да се върне... сега, разбира се, ми се вижда фасулска работа, какво толкова... нямало го еди-колко си време  hahaha обаче като знам, че няколко дни след това пак заминава и...  Confused
А най-тъпото е, че се имам уж за независима и самостоятелна жена, и как така без мъж чак толкова да страдам - чудно ми е много... ама факт  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт