Съпруги ,чиито мъже пътуват - 1

  • 46 365
  • 430
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 270
Добре,че е тази темичка-може да се оформи нещо като клуб-да се подкрепяме,да си даваме надежда и топлина и по-малко да се оплакваме-ако е възможно. Hug

Радвам се , че ви открих в тази темичка Hug а и май по-малко ще мрънкам, като видях по колко време вашите мъже пътуват; моя го няма за по кратко - до 2 месеца, но пък често!

# 76
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Айде и аз да се запиша в групата на тези с пътуващи мъже!
С тези липси дори дете не можем да си направим  Cry все липсва в точните моменти!
Беше ми ясно какво ме чака преди да се съберем, но никога няма да свикна с това!
о, ще свикнеш. Иначе трябва да се разведеш или да го накараш да се промени.
На нас ни трябваха 6 месеца да уцелим момента и изведнъж, когато мислех, че този месец сме закъснели, то пък стана отведнъж  Blush

Аз от 3 години го чакам това свикване.....ама все ми е трудно....Особено първата седмица, просто не съм на себе си.
Спомням си първият път като замина 2 седмици рев....само някой да ги спомене и аз  newsm45.Тогава  изпаднах и в много голяма депресия, денем на работа,вечер на компа.
Не исках никой да виждам и с никой да говоря близо 4 месеца....добре че сега се занимавам с дечко,че да се разсейвам.

Ама откъде съм се извъдила и аз толкова чувствителна.......... newsm78

Последна редакция: вт, 05 юни 2007, 23:42 от Angel^wings

# 77
  • Мнения: 410
 Включвам се да се похваля, че утре вечер чакаме нашия татко! Почти 193 дни отсъствие! 
 Чакам да обявите дата и място на срещата, сега вече ще има и кой да ми гледа децата, за да се измъкна!  Simple Smile

# 78
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
И нашия татко трябва да си идва на 26-ти, но за кратко - само за 2 седмици и като излизаме ще сме като сиамски тризнаци :аз, той и бебето. Така на всеки 3 месеца.
За среща, аз съм готова, но към следобед и с детето.

# 79
  • Мнения: 1 008
Здравейте-нашия татко сега го изпратихме-мъчно ми е,но ще се справя-знам,че на тях там им много по-тежко.Все пак е изолация,с едни и същи хора толкова време,но пък като си представя радостта на посрещането и по-леко се изкарва.

# 80
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Няма начин и нашия тати замина сега ми е толкова пусто Cry

# 81
  • Мнения: 2 270
Аз съм на средата на чакането - мъжът ми замина май и ще си дойде 15-20 юли; ноооо обеща, че ще стои в БГ докато направим бебето  Laughing

# 82
  • Мнения: 74
Аз влязох в петия месец от чакането  ooooh! ... краят на юли ще си е при мен  Praynig и ще се прави бебе  Praynig

# 83
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
и аз щях да съм към 4 месец от чакането  Thinking,но моя съпруг му скимнала и си дошъл за 2 седмици, Hugсега пак отново започвам да чакам. Sad

# 84
  • Мнения: 2 270
и аз щях да съм към 4 месец от чакането  Thinking,но моя съпруг му скимнала и си дошъл за 2 седмици, Hugсега пак отново започвам да чакам. Sad

Уф много е гадно така, хем ми се иска да си е при мен поне за един ден, хем после започваш от начало . . .

# 85
  • Мнения: 1 008
да си призная-освен с бебка се занимавам с още куп неща и по-бързо минава,"заравям"се с работа и накрая си лягам достатъчно уморена,че да не мисля въобще Simple Smile

# 86
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
уф вечер ми е най гадно  Cryзащото няма кой да ме гушне Cry

# 87
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
На мен пък ми е най-гадно сутрин - няма с кого 2 думи да обеля, а когато е тук, правим кафе, закуска на балкона, вечер биричка на балкона.
Гадно ми е и когато всеки ден детето чака да си поговорим по Скайп и да види баща си.  И като спомена баща му - гледа към компютъра  Confused

Хайде несериозници! - ако искате срещичка, ние с малкия сме всеки ден (при хубаво време) на фонтаните до общината и Стиви рита топка. Ще ни познаете ли?

# 88
  • Мнения: 74
оххх  Cry ... ще се повторя в тази тема, но мен освен, че няма кой да ме гушне и да си обеля една дума вече 4-ти месец не мога да си преодолея мъката, защото загубих бебетата малко след като той се качи  Cry ... и вече тръпна в очакване да си го видя и да се прегърнем, да опитаме пак!!!
Това ще е най-дългата половин година в живота ми, но се надявам и вярвам, че следващия път ще се радваме на детенце  Praynig

# 89
  • Мнения: 410
 Данче, ние също сме до теб! Надявам се скоро да те подкрепя и едно малко човече! Прегръщам те!

Общи условия

Активация на акаунт