добър доктор за ФМ?

  • 1 546
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 157
феталната морфология не е ли 19-22седмица?Преди това е рано-все още органите на бебето не са оформени толкова добре и лекарите гадаят,а нали смисъла на ФМ е точно такъв-да се видят всички органи и да се каже дали се развива нормално.Ние избързахме-ходихме миналата седмицааз бях в 18-а и лекарката доста се мъчи и накрая ни каза,че трябва пак да отидем след няколко седмици.

# 16
  • Мнения: 255
Аз ходих 22г.с. в майчин дом при доц.Русева.Много мила и отзивчива.Обяснява много внимателно.Проследи всичко както трябва.
услугата ми струваше 40 лв. Това и е телефона 0888-83-91-56.

# 17
  • Мнения: 536
Аз ходих при доц.Томова в 18г.с. ,но тя ходи в доста клиники ,така ,че трябва да се уговорите по телефона 0887606830,но съм много доволна.  Peace Моя д-р ми беше написал 4 имена ,а те бяхя :доц.Томова,д-р Мазнейкова,д-р Марков и д-р Димитрова,но понеже успях да намеря само gsm-а на доц.Томова и успях да си взема на време час ,другите ми дадоха с месец на пред ,а това не ме устройваше.

# 18
  • София
  • Мнения: 242
Д-р Марком МЦ Фемина  Peace

# 19
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Д-р Марков от Фемина  Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 622
Момичетата са ти дали координатите на доц.Томова -и аз бях при нея в "Св.Лазар" и съм доволна. Обаче наистина е добре да отидеш след 19 г.с., защото после пак ще те викне-  аз бях в 20 г.с. и тя ми каза, че всичко се вижда и не е нужно повторно ходене. Все пак са си 90 лв ooooh!

# 21
  • София
  • Мнения: 315
Горещо препоръчвам д-р.Марков от МЦ Фемина Peace.Аз ходих в 23седмица.Каза,че всичко е на ред  и няма да се налага да ходя отново Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт