Vamos a la playa! ИСПАНИЯ

  • 29 337
  • 293
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 128
Анет,на мен доки не ми го каза(тя какво ли ме е посъветвала изобщо),но го изнамерих из списания и нета това за желязото,4е не се приема пълноценно от организма ако се съпътства с мле4ни продукти

# 256
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Анет, аз също пия желязо от ампули (Тотема, мисля им беше името) и на самата опаковка пише да не се приема съвместно с мляко. Мен АГ-то ме предупреди, че може да не ми става добре от желязото, за това винаги на пълен стомах го приемай.
Марица, непременно ще разкажа как е минало, като му дойде времето. В Селена имат мн. добри анестезиолози и са станали спецове на епидуралната упойка, докато например във ВМИ си признаха, че не разполагат с достатъчно кадри и не винаги има анестез-г на разположение.
Фрики, стаичката става мн. симпатична, да я напълните с много смях и усмивки.

# 257
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 369
уф и моята ниЩо не ми казва ако не се за4ета в изследванията и не питам си мъл4и, последно видях 4е имам поситиво на изследванията за рубиола и се притесних и пише 4е трябва да се повторят за да се уто4ни, а тя ниЩо не ми каза и аз питам какво озна4ава положителен резултат ами 4е си я карала рубиолата а майка ми каза 4е не съм и така лекарката смята 4е няма нужда от повторни изследвания карала съм я била и толкова
и всякъкви такива глупости  newsm78
като си помислиа цхе тиа схте ме израйда ми наструхжат косите
относно епидуралната
трябва ли да се запиша предварително 4е я искам и кога и плаЩа ли се

# 258
  • Мнения: 176
Анет, за епидуралната, на мен ми казаха, че никъде и нищо не трябва да се записва предварително, по време на раждането може да я искаш и ще ти бъде поставена, ако е уместно разбира се. Има случаи, в който е по-добре да не се поставя, за това лекаря ще те посъветва най-добре.
Желязо на мен никой не ми е казвал да пия, вземам само едни витамини, вярно в тях се съдържа де.
Фрики, стаята ви е  страхотна, много ще и се радва малкия, сигурна съм.
Момичета днес е Евровизия от 21.00 4аса, ако не се лъжа, а Елица и Стоян ще излязат първи, доколкото разбрах. Да не забравите да гледате, а и да гласувате за тях  Peace Дано да спечелят, страхотна ни е песничката  Praynig
А кой ще представя Испания, знаете ли  newsm78

# 259
# 260
  • Мнения: 176
Аааа сега се сетих като ги видях, някакви имитаторчета на Бек стрийт боиз  Twisted Evil hahaha

# 261
  • ES
  • Мнения: 2 172
Фрики, стаята става супер. Но си мисля, че като порастне мъника ще иска да сменя десена. Инaче десена е приятно успокояващ.

А сертификада го взех за час и половина, но или имах късмет или бях много нахална. Раздава полицая номерца и 2-3 човека пред мен вика, вие след 16 h. И аз викам, ама как с дете съм, не съм от Алиkанте, трябва до обяд да съм свършила. Не сте само вие, вика, с дете, има и възрастни хора и бременни жени. Една англичанка зад мен и тя мърмори, че с автобус е тук и бърза да се прибира и стои и чака, не си отива. И след 5 мин. както нямаше номерца тоя ми ти полицаи извади едно тесте от джоба и взе да раздава. Отивам пред вратата - вървят номера 70 преди моя. Митя мрънка, прилягва на рамото ми. Една рускиня ви вика, абе влизай с детето, не го ли виждаш, че заспива. И аз влязох уж да седна и минах. За 2 минути става всичко. Само дето превръщат хората на стадо.

Анетт, съм пила желязо, но на таблетки и мисля, че само една скатула изпих, повече не купих. Но от мамитата в отчетната знам, че там пиеха (въобще ми е направило впечатление, че в БГ много ги тъпчат с лекарства, за няма нищо понякога. Аз с гордост мога да кажа, че с години не съм пила аспирин даже.Ай, че скобата стана много голяма). И така им ставаше лошо след като го вземеха. Мисля, че се взимаше на гладно и след това поне 2 часа не пиеш мляко или не ядеш нещо местно (абе, въобще белтъчини), за да може желязото да се усвои от организма. И сега като давам на Митя месно пюре не го кърмя или не давам мляко по-рано от 2 часа. А сега виждам, че си го написала и ти това. А за епидурала, викаш в момента анестезиолог. ако е свободен, идва. Аз като го извиках, беше зает. Като дойде, имах вече пълно разкритие и си родих нормално.

Добре дошла на Силвето. Питай, с каквото можем ще ти помогнем.  Hug

Напишете на кой номера можем да гласуваме за Евровизия и кой е кода на нашите.

# 262
  • Мнения: 1 818
Напишете на кой номера можем да гласуваме за Евровизия и кой е кода на нашите.

И аз това щях да питам ...къде ще гласуваме за нашите...Ние нямаме БГ телевизия,по другите дали ще има излъчване?

Гери,много бързо сте се оправили в Аликанте.Браво!!!

# 263
  • ES
  • Мнения: 2 172
Ааа, момичета, забравих да ви питам нещо. Днес ходих до обслужващата ме банка да ми направят декларацията. И служителката ме изгледа като 6 лева нацяло. Ние вика, тук не изготвяме декларациите, само при нас ги представяте и ние действаме от там нататък. Но трябва да идете на финансеро да ви изготви или, там от онази служба към Асиендата. Нали имаше мами, на които банката им изготвяше декларацията. Ама това бяха все семейства с ипотеки - Дунда и Марипоса май бяха.

Та май ще се ходи до хестор, но дали може да ми каже резултата долу-горе преди да ми я направи? Чувала съм, че някои хистории го правели.

Габи, ние пък нямаме испанска телевизия. Всяка държава си избира оператор, които да излъчи номер на които да се гласува и за това не знам нито номера нито кода, но кода май бил 1. Има тема за Евровизията в Чужбинския.

Последна редакция: чт, 10 май 2007, 15:18 от gery_to

# 264
  • Spain
  • Мнения: 3 750
добър ви ден мили мами и бъдещи такива Simple Smile
 Фрики стаята е зашеметяваща - даи един такъв вуи4о насам Simple Smile и аз искам Simple Smile
Габи - по принцип тук около нас са евтини терените -  пък и жилищата са евтини - съпоставка - апартамент квадратура като нашия в мурсия струва 160- 180 хил .  при нас е 120 хил . . в съседното село (ако може така да се каже 4е то са като квартали едно до друго ) има фирма която се казва InterHouse то4но за такива къщи и работят финландци май там .
ето ти саит4ето http://www.autenticascasas.com/casasdemadera100a150.htm

за Евровизията - обикновено го дават по втора програма - когато пее отдолу е написан телефона или смс-а .маи беше 5500 миналта година - но да не ви излъжа ! така 4е гледаите и гласуваите - там ще дадат телефоните . стискам палци от сега зна4и  Mr. Green
с бира ли ще се 4ерпим - Тея като 4уе бира веднага се обажда -я да видим  .....  Wink  Wink - аз много не я любех тая напитка ....ама отскоро едни бири въртим тук с бащата Simple Smile ...и аз да ви кажа в МЕркадона намерих една тяхна - с гасеоса и с лимон - много ми се нрави . а кажете за това Шанди - готина ли е - не съм пила Simple Smile
 ха наздраве
Гери знам 4е в LA caixa  правят - даже на главната им страница ги ома - допълнително 4е борадора може6 да си го поръ4а6 по нета - аз още нищо не съм правила ..а трябва ..ама нали съм много "сериозна " .. добре 4е сте вие да си напомням  Sunglasses
Анет и аз пих желязо и ми ставаше лошо - кога го пиех кога не . първо лекатя ми изписа прах4ета - тях съвсем не ги понясях  и после ми ги смени с едни розови таблетки .. по се ядваха . молестия си е ама ... така трябва ..
 Привет Силве питай каквото не знаеш и не се притеснявай .. пък ние ако знаем , ще обадим ..ако не знаем .. още пове4е ше те объркаме  Wink
 Дунда , Бари , Тея , ОООХАра ..де сте ..  Mr. Green

# 265
  • Мнения: 3 098
ANETT специално за теб,за да се успокоиш:
При бременни жени ако в първата проба титъра е на АТ е срещу вируса е 1:32 или повишен,това озна4ава,4е жената е боледувала в детството си и има имунитет.Няма опасност за нея и детето.
Ако титъра е по_малък от 1:8 няма имунитет и може да се зарази по време на бременноста ако има контакт с такъв болен.
Тук доколкото си спомням,титър не отбелязват,но го пишат положителен.И на мен така ми излезе резултата,но аз си знаех,4е съм боледувала от рубеола.Така 4е резултата ме зарадва,тъй като съм полу4ила траен имунитет. Peace
gery,а защо не отидеш в Агенция Трибутария сама да си направиш декларацията?Не е изобщо сложно и става бързо.
А относно желязото,добре 4е обожавам портокаловия сок,та млякото съм го изолирала. Praynig
Тя мойта не е лесна,аз мога да напиша две книги:"Как да родиш живо,здраво и нормално бебе напук на лекарите" и "Как да оцелее и да се развива правилно детето,въпреки инквизициите на лекарите"

# 266
  • Мнения: 200
Ааа, момичета, забравих да ви питам нещо. Днес ходих до обслужващата ме банка да ми направят декларацията. И служителката ме изгледа като 6 лева нацяло. Ние вика, тук не изготвяме декларациите, само при нас ги представяте и ние действаме от там нататък. Но трябва да идете на финансеро да ви изготви или, там от онази служба към Асиендата. Нали имаше мами, на които банката им изготвяше декларацията. Ама това бяха все семейства с ипотеки - Дунда и Марипоса май бяха.

Та май ще се ходи до хестор, но дали може да ми каже резултата долу-горе преди да ми я направи? Чувала съм, че някои хистории го правели.

Гери метна ли са те нещо. Преди 5г. ни я направиха в Банесто,нямахме ипотека нищо...

Анетт за епидурала май е различно навсякъде. Питай лекарката ти, тя най добре ще те осведоми как е при вас. На някой места слагат и има на разположение винаги анестезиолог а на други само при спешни случай. Желязо и аз пих на прах,  докато кърмех също.

# 267
  • Мнения: 200
Гери, а какво направи с паспорта на Митя?

# 268
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 369
моми4ета има ли някой близо до барселона и да е свободен утре, става въпрос за една агенция на която и трябва превода4 за утре спешно е
за около 4 4аса и е по 30 евро на 4ас
офертата е много добра
казвайте бързо

# 269
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 369
мерси моми4ета, зна4и Ще си пия желязото с портокалов сок (много го мразя), а млякото Ще 4акац
марица благодаря за обяснението зна4и да съм спокойна за положителния резултат
а във всяка банка са длъжни да ти изготвят боррадор търси си го

Общи условия

Активация на акаунт