дайте ми идея за едно стъкло

  • 10 605
  • 54
  •   1
Отговори
# 45
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Правила съм "витраж" в един кръжок като ученичка. Затова съветът ми е да свалиш стъклото като го рисуваш. Едва ли ще е проблем, стъклата на вратите не са хванати с маджун.  Поставяш под стъклото шаблона.

# 46
  • Мнения: 2 591
Правила съм "витраж" в един кръжок като ученичка. Затова съветът ми е да свалиш стъклото като го рисуваш. Едва ли ще е проблем, стъклата на вратите не са хванати с маджун.  Поставяш под стъклото шаблона.

о, да - непременно ще го сваля! стига да започна да го правя  Mr. Green hahaha

# 47
  • Мнения: 2 591
това направих с бира и английска сол... честно казано от близо е много добре, но от далече изглежда като замазано и не съм сигурна, че ще го оставя дълго Rolling Eyes

цък, цък, и пак цък

# 48
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Супер е, как точно се прави?

# 49
  • Мнения: 2 591
1 пакет английска сол (купува се от аптеката) и малко бира, бъркаш хубаво, за да се разтопи солта и нанасяш върху стъклото (с памуче или вълнен плат), изчакваш да изсъхне и готово Peace

# 50
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
а може ли да се ближе  newsm78  ...

# 51
  • Мнения: 2 591
еми солта не е вредна (действа като очистително), бирата също... но ако се ближе, предполагам, че няма да остане нищо от ефекта hahaha куче ли имаш newsm78

# 52
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
мъж , дете, пък и на мен може да ми се прииска да си близна...затова питам ...благодаря  Wink

# 53
  • Мнения: 2 591
ееее, чак да ближеш стъклото  #Crazy виж детето ясно, ама ти и мъжът ти  hahaha

# 54
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 727
Що пък да не си близне! Щом е солчица и ако е овчица, що да не си близне!!!! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт