AVON само за представители - 11

  • 13 607
  • 326
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 371
  bouquet  bouquet  bouquet
По случай рождения ти ден!
Бъди жива и здрава!

# 16
  • Мнения: 985
Имам въпрос към дамите, ползвали спиралата от стр. 19- има ли наистина ефект на изключително дълги мигли? И още веднъж да попитам (макар че сигурно сте го обсъждали, но не ми се рови в старата тема, прошу прощения!) за продуктите от стр. 132-133- къде е уловката или има печатна грешка и кое е вярното?

# 17
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
И още веднъж да попитам (макар че сигурно сте го обсъждали, но не ми се рови в старата тема, прошу прощения!) за продуктите от стр. 132-133- къде е уловката или има печатна грешка и кое е вярното?

Уловката е да ги поръчваш по един продукт с неговия си номер, а не в комплект по три, защото се набутваш!!! Фактурирани са нещата на 2,90!!

# 18
  • Мнения: 985
katyadjin ,благодаря за съвета. Мисля да се възползвам! Whistling

# 19
  • Мнения: 1 354
Момичета преди малко пуснах първа поръчка от 06/07.
Нямам недостизи,обаче що неща си пуснах,свят да ти се завие.
Дано всичко оцелее. Peace

Лек и успешен ден. Hug

# 20
  • Мнения: 277
Имам въпрос към дамите, ползвали спиралата от стр. 19- има ли наистина ефект на изключително дълги мигли?
Аз си я поръчах в миналата кампания и съм доволна. Моите са си дълги  Blush, но ги подчертава много хубаво. Е, тук-таме се слепват (макар че при внимателно нанасяне и това може да се избегне), ама разресвам с четчица и стават супер  Peace 

# 21
  • Мнения: 985
синевата , благодаря за отговора. Аз се притеснявам да не е много суха спиралата и да се налага да я връщам или да я "вразумявам" с капка вода. Преди два месеца си поръчах от спиралата за обемни мигли (май така се казваше). Пак от две части и с две стъпки на нанасяне, но беше много суха.

# 22
  • Мнения: 2 716
синевата , благодаря за отговора. Аз се притеснявам да не е много суха спиралата и да се налага да я връщам или да я "вразумявам" с капка вода. Преди два месеца си поръчах от спиралата за обемни мигли (май така се казваше). Пак от две части и с две стъпки на нанасяне, но беше много суха.
Всичките ни спирали са сухи. Това не означава, че са изсъхнали.
Не те съветвам да ги "вразумяваш", но ти си решавай.

# 23
  • Мнения: 1 813
Моля за отговор по технически въпрос-колко пъти може да се пуска допълнение към поръчка по интернет?

# 24
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Моля за отговор по технически въпрос-колко пъти може да се пуска допълнение към поръчка по интернет?

Колкото си искаш, стига да не е фактурирана!!!!!!!! Аз съм пускала по 3-4  Peace

# 25
  • гр.София
  • Мнения: 233
Много яко, че вече има К08. Току що го разгледах и много неща ми харесаха от там.
 Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning

# 26
  • София
  • Мнения: 504
И аз имам едно въпросче за поръчките-в една кампания колко поръчки максимум мога да направя? newsm78

# 27
  • София
  • Мнения: 5 828
И аз имам едно въпросче за поръчките-в една кампания колко поръчки максимум мога да направя? newsm78

Май няма ограничение, стига да си в рамките на кредитния лимит.
Аз съм пускала 3 максимум.

# 28
  • Мнения: 1 354
Момичета много бързо и спешно имам нужда от кода на мострите на новото червило.
Цялата гама за 2,40,които бяха.
Благодаря предварително. Hug

# 29
  • София
  • Мнения: 504
Момичета много бързо и спешно имам нужда от кода на мострите на новото червило.
Цялата гама за 2,40,които бяха.
Благодаря предварително. Hug
Заповядай-50336 Hug

Amidala,мерси за отговора  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт