AVON само за представители - 11

  • 13 668
  • 326
  •   1
Отговори
# 255
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Да се включа с питане не по темата за мострите:


Днес пуснах първа експресна от 07 каталог през интернет. Влязох след около 30 минути да видя и пише ше, че  е изпратена експресна поръчка.
Сега влизам и в полето с последни поръчки тази въпросната я няма никаква - нито като изпратена, нито като фактурирана, нито като транспортирана... newsm78
Отворих си пощата в абв и там имам потвърждение от авон, че пми е приета поръчката...
да имате идея какво е станало и случвало ли ви се е?

# 256
  • София
  • Мнения: 5 831
Не ми се е случвало, пробвай след малко пак или утре  newsm78
Във всеки случай събота и неделя няма да намериш никой, в понеделник ако още ти я няма - звъни.

# 257
  • София
  • Мнения: 2 109
Да се включа с питане не по темата за мострите:


Днес пуснах първа експресна от 07 каталог през интернет. Влязох след около 30 минути да видя и пише ше, че  е изпратена експресна поръчка.
Сега влизам и в полето с последни поръчки тази въпросната я няма никаква - нито като изпратена, нито като фактурирана, нито като транспортирана... newsm78
Отворих си пощата в абв и там имам потвърждение от авон, че пми е приета поръчката...
да имате идея какво е станало и случвало ли ви се е?


случи ми се вчера като си пусках моята
по едно време изобщо изчезна, въпреки потвърждението по мейла
след малко се появи
изчакай и пробвай да влезеш наново утре сутринта
успех

# 258
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
ОК! Благодаря ви момичета?!!!!   bouquet
Ще пробвам пак!!

# 259
  • Пловдив
  • Мнения: 415
Ох, аз пък си платих поръчката он-лайн в сряда вечерта. Ама нали се събраха 4 почивни дни, та от банката сигурно ще ми обработят плащането в понеделник, което значи че няма да мога да си пусна поръчката в понеделник, че Ейвън кой знае кога ще си получат парите Sad

# 260
  • София
  • Мнения: 5 831
Защо да не можеш да си пуснеш поръчката, нали не си си просрочила плащането?

# 261
  • Пловдив
  • Мнения: 415
Защо да не можеш да си пуснеш поръчката, нали не си си просрочила плащането?


Съм. Имам 2 неплатени поръчки (по принцип винаги така правя, плащам ги заедно). Едната е с просрочена дата, а другата не е.
В сряда платих и двете, ама кой знае кога ще ми нулират баланса..

# 262
  • София
  • Мнения: 5 831
Е, тогава е съмнително   Confused

# 263
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 379
За първи път мисля да пускам от сепциалните интернет предложения с тази поръчка, но искам да питам какво значи "Не подлежат на отстъпка "? Нещо като Интернет нетна оферта?

# 264
  • Мнения: 3 835
За първи път мисля да пускам от сепциалните интернет предложения с тази поръчка, но искам да питам какво значи "Не подлежат на отстъпка "? Нещо като Интернет нетна оферта?
Доколкото знам е точно така.

Имам 2 неплатени поръчки (по принцип винаги така правя, плащам ги заедно). Едната е с просрочена дата, а другата не е.
В сряда платих и двете, ама кой знае кога ще ми нулират баланса..
Лошо. Аз платих във вторник сметката с дата на плащане до 24 май. Все още не ми е променен баланса. При нас са почивни дни и вероятно в понеделник ще отразят плащанията.
При мен е добре, че са ми транспортирани поръчките - добре че румънците не празнуват. Но не ми е ясно експресната от вчера кога да я чакам - дали в понеделник или във вторник. newsm78

# 265
  • Мнения: 990
За първи път мисля да пускам от сепциалните интернет предложения с тази поръчка, но искам да питам какво значи "Не подлежат на отстъпка "? Нещо като Интернет нетна оферта?
Аз съм си поръчвала от тях, точно така е: Интернет нетна оферта, но можеш и към редовната да си добавиш, ако е само един продукт (без отстъпка обаче, на нетна цена). Какво си си харесала? И аз съм си набелязала някои неща този път! Wink

# 266
  • Пловдив
  • Мнения: 415
Някой виждал ли е чантата Mock Crock на живо? Каква е материята и приблизителни размери ако може?

# 267
  • Мнения: 448
Момичета,много спешен въпрос!!!В момента си пускам поръчката,но за К08 ми излиза възможност да поръчам само един каталог,а аз искам 10!Какво да направя?Да пусна ли към поръчката каталозите с номера от бланката за поръчки?В такъв случай какво да отбележа при брошури?Предварително благодаря!  bouquet

# 268
  • София
  • Мнения: 5 831
Не знам как така ти излиза само за 1 брой  newsm78
Можеш да пуснеш номера от бланката, аз обикновено така ги поръчвам.

# 269
  • Мнения: 8 472
И на мен така излиза каталога-само един.Въведох номер към поръчката,съответсващ на 5 броя каталози.Само дето не запомних номера,координаторката ми ми го продиктува.

Общи условия

Активация на акаунт